Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Lieknėjančios gydytojos užrašai.
2015-08-30 13:35:53
Šiandien, besibaigiant vasarai pradedu pusę metų truksiančią kelionę į save - kitokią, sveikesnę tiek fiziškai, tiek emociškai.

Gaila, tačiau neužtenka turėti gydytojo diplomo, kad būtum sveikas ir lieknas. Reikia turėti valios ir įdėti labai daug darbo, pastangų, kad dirbant dienomis, savaitgaliais bei naktimis galėtum susikurtį režimą ir pasiekti rezultatų.

Žinių man netrūksta, tik visad trūko erdvės, kurioje galėčiau stebėti savo pasiekimus ir taip motyvuoti save. Kad kažkas šiek tiek mane kontroliuotų. Nes manau, kad iki šiol buvę mėginimai nedavė rezultatų būtent dėl kontrolės stokos.

Taigi pradedu taip:
Ūgis 170 cm
Svoris 65 kg
KMI 22,49
Rankos 31 cm
Krūtinė 87 cm
Liemuo 73 cm
Klubai 104 cm (šlaunys 59 cm).

Tikslas: per pusmetį atsikratyti 10 kg priaugtų per 8 studijų metus.

„Jei nori būti nepakeičiama, nuolat turi keistis", - Coco Chanel.
Atėjo mano laikas keistis.

2015-08-30 16:03:08
Bet ar ne per daug? 55 kg ir 170 cm ugis?.... Juk svarbiausia numesti riebalus, o jie juk lengvi.
2015-08-30 18:49:44
Sėkmės! Tokio grožio buvau tik 17 :)
2015-08-30 19:34:37
Na, 55 kg svėriau 12-toje klasėje, o ir KMI būtų 19,0, tad viskas čia tvarkoje.
Be to, studijų metais mus visada mokė, kad jei normalus KMI yra tarp 18,5 ir 25, reikia stengtis ne tik įtilpti į normą, bet ir siekti mažesnio skaičiuko :)
Žinoma, ne skaičiukuose esmė, o tai, kaip jaučiamės.
2015-08-30 20:31:31
sveika, Vovere prisijungusi prie kilo bendruomenes. mano pirma reakcija perskaicius pirmaji jusu posta buvo nustebimas, pagalvojau, kad ne taip supratau skaicius. Rasote,, norint ..sveiko ir liekno kuno,.. ir tt,, reikia...juk Jus turit jau sveika ir liekna kuna?KMI normalus! bet po to pagalvojau, kad turbut esat jauna, itin smulkiu kaulu ir galbut tas ,,virssvoris,, o tiksliau nepageidajamas svoris(riebalai?) neproporcingai pasiskirste ir todel atejote cia. Del siekiamybes ,,kuo mazesnio,, KMI apskritai -noreciau papriestarauti- tai dar priklauso ir nuo amziaus bei kuno sudejimo- atletiskam geriau aukstesnis KMI,, smulkiam- mazesnis. amziaus korekcija irgi apie 10%. KMI taip pat nieko nesako kiek riebalu/raumenu yra kune. Kaip supratau, jau bandete laikytis dietu ir tai ko gero formavo kriauses tipo figura, tad tikrai sveikintinas noras mitybos plane ivesti kazkokia tai struktura ir tvarka. jums si sistema turetu patikti -joje tai tikrai rasite .Linkim sekmes!
2015-08-30 21:50:58
Rašiau, kad noriu būti sveika ir liekna, tarp šių žodžių lygybės nededu, nes ne visada lieknas kūnas yra sveikas ir atvirkščiai. Mano gyvenimas šiuo metu yra chaotiškas, tad noiu jį susidėlioti į savo vietas, rasti laiko fiziniam aktyvumui, nes tie 10 kg per studijų metus neprideda grožio, sėdimas darbas, fizinio aktyvumo stoka jaučiasi, kai pradedi sportuoti ir jauti, kad ankščiau būdavai ištvermingesnė.
Taip pat siekiu ne tik pagerėjusios fizinės sveikatos, bet ir tuo paciu emocinės.

Ačiū už palaikymą. Būnant tarp tokį patį tikslą turinčių žmonių motyvacija didėja.
2015-08-30 22:42:19
stai dabar kur kas aiskiau! sekmingos pirmosios savaites! lauksim ispudziu.
2015-08-30 22:52:06
Vovere, sveika prisijungusi :)
Sėkmės, užsispyrimo ir lygaus kelio siekiant savojo tikslo!
Lauksim fiksuojamų pokyčių ;)
2015-09-01 10:11:02
Sveiki, bendraminčių kompanija!Prisijungiau tik prieš keletą dienų.Nors sportavau metus, atsikračiau apie dešimt kg. svorio, procesas nebevyko toliau.Todėl iėškojau naujų sprendimų.Klausiau savo trenerio patarimų sporto salėje ,tačiau , supratau, kad pusmetį niekas nesikeičia ne todėl, kad viską blogai darau, o todėl , kad patarimai nebuvo man tinkami dėl mitybos.Paskutinį mėnesį rašiausi mitybos planą, sportavau- svoris nė krust.
Patarimo nusprendžiau ieškoti čia ir nesuklydau!Nuo penktadienio svoris palaipsniškaI sumažėjo 1,5 kg,Vakar sportavau pagal naują programą.Jaučiuosi puikiai.Pamatavau šiandien apimtis - netikiu savo akimis!Sumažėjo!Puikumėlis.O maistas - super.Labai džiaugiuosi!
2015-09-01 10:40:33
labas, vovere, aš taip esu gydytoja :) per studijų metus svorio nepriaugau, nuo įtampos ir didelio protinio krūvio laikydavosi stabiliai 52-54kg (169cm), rasdavau laiko ir reguliariam sportui.. bet štai studijas baigus, sukūrus šeimą ir vieną po kito pagimdžius du vaikus prisidejau beveik 10kg. pradžia sunki, susidėliot režimą, maistą, sportą, kai ant galvos lipa du mažamečiai- nelengva :( tikiuosi greit įsivažiuosiu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS