Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė svajonių kūno link
2015-08-24 10:02:09
Ačiū, leliumai, šiandien kaip tik darbe save jau perkalbėjau, kad sustoti negaliu, mesti negaliu, privalau judėti toliau ir įrodyti tiek sau, tiek šeimai, tiek draugams, kad aš galiu būti liekna ir vėl džiaugtis gyvenimu!
2015-08-24 13:29:59
LadyDi,priaugai irgi ne per viena savaite, tad nusiteik ilgam keliui, kantrybei ir pabandyk negalvoti. Tiesiog tai vienas tavo ,,paralelinis,, projektas salia kitu darbu, kuriu manau irgi apsciai turi. Nusiteik kad po metu pagalvosi, kaip tau sekesi, o dabar tiesiog DARYK. O pirmi rezultatai GERI!
2015-08-27 19:13:29
ladyDi, kur dingai? kaip sekasi?
2015-12-17 12:51:27
sveikos. dingau ilgam- užsidariau savo depresijoj, ir vėl rijau viską, kas papuola...
gerai tai, kad iš numestų 5 kg užaugo atgal tik 2 kg :(
blogai- kad palūžau...
gerai- kad gryžau...
tikiuos ilgesniam laikui :)
2015-12-17 13:30:33
LadyDi! Daznai apie tave galvodavau, kur dingai ir kaip tau sekasi,kaip gerai kad vel esi cia! Kas nutiko? Dabar jau nedink!
2015-12-17 14:48:24
Gerai, labai gerai, kad grįžai :-). Nebeišeik, nu kas tie pyragėliai ar kokie saldėsiai prieš gražų kūną. Nesakom, kad viskas gausis iš karto, bet pabuvusi čia metus (taip kaip aš :-)), gausi naujus įgudžius, kurie taps įpročiais ir viskas bus gerai. Linkiu NEPASIDUOTI ir TAU PAVYKS :-)
2015-12-17 20:59:00
As truputi su savo patarimais,gal kuriai pades, man labai padejo knyga, Intuityvus valgymas, cia gal labiau merginoms turincioms emocini persivalgyma, jos pagalba nuo 87 iki 65kg numeciau :) ir ypac tos kurios turi emocini pesivalgyma, turi suprasti cia reikia ir psichologo pagalbos ne vien valios, valia cia netgi ne prie ko, nes daznai budavo po persivalgym esdavau save kokia as kiaule, apsiryjau ir po to sekdavo vel valgymas is nevilties,nes norejau save nubausti uz ale valios nebuvima... toje knygoje daug atsakymu radau, skaiciau, verkiau ir galu gale dariau viska ka ten liepe ( neuzteks vien paskaityti, reikes vesti dienorasti ir bandyti suvokti kas su mumis vyksta). Sekmes atrandant vidine ramybe :)
2015-12-18 09:59:54
Vaanile, parašyk kas tos knygos autorius ir kaip ta knyga tiksliai vadinasi? Bandysiu užsisakyti :-).
2015-12-18 11:03:37
Stai:
Intuityvus valgymas. Revoliucinė programa, kuri padeda.Evelyn Tribole , Elyse Resch. As ja buvau pasiemusi is bibliotekos, dabar jau turiu savo, tai mini biblija man.Emocinis persivalgymas linkes grizti vel su sunkiais emociniais isgyvenimais, nelaimemis ir t.t bet dabar sugebu ji atpazinti ir is 20kg dabar priaugu vos 2 ar 3kg kol vel randu dvasine ramybe ne maiste o savyje :). Iskart pasakau nebus dietu receptu, nebus isakymu ar nurodymu kaip gyventi, ar stebuklingo budo staigiai numesti visa antsvori. Si knyga mokina atpazinti tikraji alki nuo emocinio, mokina pradeti valgyti, o ne ryti ir kaip tureti pastovu sveika svori, ir zinoma mokina pamilti save ( tas man buvo sunkiausia). Sekmes :)
2016-04-25 09:07:18
sveikos, merginos. gryžau- dingau. ir net pačiai gėda ir baisu :(
jau reikėjo man psichologo pagalbos.
knygos rekomenduotos neperskaičiau.
bet vėl prasitėsiau savo narystę 6 mėnesiams ir dabar lieku ilgam.
net nežinau kaip apsakyti savo būseną, į kurią buvau įkritusi. iš dalies ir tebesu.
nepažadu, kad kasdien čia parašysiu, daugiausiai telefonas šalia, o ten neradau funkcijos žinutes į forumą rašyti.
taip, turiu sutrikimų dėl valgymo, ir čia jau psichologiniai, gilūs. emocinis valgymas tikrai apima mane dažnai,- kai ryju viską iš eilės. dar nesikišau piršto visko atgal išvaryti, bet jau buvau netoli to...
kągi, nebesiguodžiu,- šoku prie darbų.
atnaujinau savo duomenis: kg ir cm.
ir su trenksmu pareinu čia, į šią bendruomenę...
nesmerkite manęs labai labai :(
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS