Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė svajonių kūno link
2015-08-19 12:10:24
Na mergaitės, perskaičiau LadyDi komentarą apie rūkančias... Prisiduodu, aš irgi rūkau... Žinoma sportuojant ar po sporto tikrai dantyse cigaretės nėra, bet... Nesugebu aš jų atsikratyti niekaip... Bevalė esu.
2015-08-19 12:18:03
Lina, jei turi valios mesti svori, tai turi valios ir mesti rukyti. Tik reikia geros motyvacijos ir poziurio pakeitimo i rukyma. Daznai rukanciajam rukymas asocijuojasi su malonumu, su tam tikrais iprociais, ritualais (geriant kava), bet realiai koks malonumas traukti i save smirdancius nuodus, kurie netgi zalingi tavo organizmui? Koks malonumas smirdeti rukalais?
2015-08-19 13:49:51
Nora, na mano požiūris į rūkymą tikrai nėra pats geriausias, žinau visą žalą ir visus neigiamus dalykus susijusius su tuo... Bet pati suprantu, kad tai yra priklausomybė, mano atveju net didesnė nei priklausomybė nesveikam maistui. Bandžiau ir pleistrus, ir kramtomąją gumą, ir knygą skaičiau, ir savo jėgom bandžiau atsikratyti to įpročio, bet iki šiol taip ir nepavyksta mesti :(
2015-08-19 14:01:29
Visos priklausomybes bjaurios :) Ismok didziuotis tuo, ko atsisakai, vertink rukyma kaip koki neigiama dalyka, kurio tau nereikia, kad butum grazi :) Svarbiausia keisti mastyma ir save motyvuoti :) Na bet as cia patarinetoja tokia, kuri niekada neruke :D Turiu sese ir mama rukancias, niekaip nesugebu ju motyvuoti :) Jos ta rukyma supranta kaip gyvenimo malonuma, kurio nenori atsisakyti .
2015-08-19 14:33:51
Mano sesuo irgi rūko. kai ją bandau atvesti į doros kelią,- ji man atgal šauna,- tai vienas iš gyvenimo malonumų ir jį noriu atimti..bandžiau rūkyti pati, nebuvo jokio malonumo, todėl ir neprigijo.
Lina L,- turiu draugą, kuris irgi čia, kilo.lt projekte, lieknėja kartu su manimi, ir rūkyti metė dar prieš svorio metimą: kartą metė, bet neilgam...neatlaikė. antrąkart po knygos skaitymo tiesiog vieną dieną atkentėjo lomkes, ir nuo tos dienos ( o jau greitai metai) ,- neberūko.
manau reikia tik labai labai labai labai panorėti....viskas mūsų pačių valioje.
jei man dabar kas atimtų motyvaciją, spec.esu išsisaugojusi video filmuką apie tuos žmones, kurie išmoksta gyventi be rankų, be kojų. Va tada ir susimąstai: turiu rankas, kojas, sveikatą, o kur mano galva, kad vis pasiduodu savo silpnybėms,,,,,
2015-08-19 15:27:53
Po knygos skaitymo (čia buvo gal prieš 5 ar 6 metus) buvau metusi ir nerūkiau metus laiko. Bet viena cigaretė ir vėl viskas iš pradžių. Dar kartą skaičiau ir jau nebepadėjo...
Tik va aš irgi dažnai girdžiu iš rūkančių, kad tai vienas iš gyvenimo malonumų, ko aš pati negalėčiau pasakyti. Tai tikrai nėra malonumas, galbūt toks rūkančiųjų pasiteisinimas, kad nesugeba atsikratyti šio blogo įpročio. Man tai jokio malonumo, na nebent kai labai sunervina kas nors :D vieninteliu atveju parūkius jaučiu malonumą.
2015-08-19 16:25:11
Lina L, stiprybės. Pirmą žingsnį jau žengei-pripažinai, jog tai priklausomybė. Kitas žingsnis gal galėtų būti - retinti parūkymus? Ar tą akimirką kai galvoj ima mirguliuoti cigaretė eiti užsiimti mėgstamiausia veikla, pasportuoti bent 15min., ar pvz.tiesiog griūti į lovą ir kartot, kad ryt parūkysiu. Svarbiausia pirmas 3 dienas išgyventi. Palaikysiu maldoj, žinau, kad stebuklai vyksta. Atėjusi į kilo lt atsikračiau noro dažnai vartoti alkoholį, šitą įprotį užpildė kitos veiklos, tad tikiu,kad ir tavy atsiras jėgų išsilaisvinti iš rūkymo priklausomybės!
2015-08-19 16:53:57
Atėjusi čia tikėjausi tik susitvarkyti mitybą ir numesti svorio, o žiūriu su jūsų palaikymu ir pagalba ir man pačiai ateina mintys, kad gal ir rūkymą pavyktų išmesti iš savo gyvenimo :) Bijau prisisvajoti, nes žinau koks tai yra sunkus darbas. Daug sunkiau nei su maistu, saldumynais ar alkoholiu...
2015-08-19 17:08:00
Linut, ne daug sunkiau, lygiai taip pat sunku ;) Priklausomybė nesvarbu kam ji yra tiesiog priklausomybė ir trukdo gyventi, tik tiek, kad vienos priklausomybės turi liūdnesnes pasekmes nei kitos (na, aš mąstau apie narkotikų ar priklausomų žmonių nuo kokios prostitucijos žalą sau) ;) Tiesiog tave asmeniškai rūkymo priklausomybė kamuoja stipriai ir neabejoju, jog tau tai sunkiausia užduotis. Man šitoj vietoj pasisekė, aš niekaip negalėjau tapt priklausoma nuo rūkymo, man tai niekad nebuvo nei malonumas nei poreikis,o bandžiau ne kartą ir ne du, kol pasakiau stop, nes tai tiesiog ne man ir po to labai blogai jausdavausi, tarsi mano pačios kūnas mane kaltintų. Tačiau yra kitų priklausomybių, kuriose galiu labai greit pasikabint. Ir tą žinodma stengiuosi laikyti save vadžiose... tam ir reikalinga valia, kai supranti, jog tai į gerą neveda ir reik iš to kapanotis ir jau daugiau nebegali taip gyventi susikaupia ir tavo siela, ir tavo kūnas tai kovai...ar verta? Neabejoju, nes gera jaustis laisvam nuo maisto, alkoholio ar bet kokios kitos priklausomybės...gera kai gali rinktis, o ne kai už tave tavo įgeidis nusprendžia. Ir gerai,kad tu žinai, jog tau ir viena cigaretė pražūtinga-linkiu, kad pavyktų atsikratyti šios priklausomybės ir žinodama savo silpną vietą visuomet prieš šią pagundą atsilaikytum! Iš visos širdies linkiu...
2015-08-19 17:55:42
Ačiū už tokius palaikančius žodžius ir paskatinimą, palaikymą. Nežadu, kad neberūkysiu nuo šiandien ar ryt, bet tikrai pažadu labai pasistengti mesti rūkymą.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS