Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė svajonių kūno link
2015-08-17 13:45:08
Bet leliumai kainos normaliu svarstykliu juk labai dideles, geriau jau sumoketi uz kokybiska istyrima kokiam dietologijos centre, kur rodo visa kuno analize
2015-08-18 08:45:50
Dariausi sporto klube. Pakankamai tiksliai viską parodė. O atminčiai turiu tokį didelį lapą,- kur viskas labai smulkiai paaiškinta, ir treneris pakomentavo.
Dariausi seniau, dabat po mėnesio čia- vėl pasidarysiu.

Na ką,- šiandien mano rytas prasidėjo ypač žvaliai,- numyniau dviratuku 20,3 km, ir su juo į darbą atvykau. Vasinasi vakare dar manęs laukia apie 4 km namo :) O smagumas koks,- žemę po kojom dar netvirtai jaučiu, bet žvali esu ir be galo laiminga :) sunkiausia buvo temptis ant pečių kuprinę su dienos maistu :D :D :D
2015-08-18 08:46:31
Tiesa, neparašiau, kad KSA tyrimas kainuoja 9 Eur. Sporto klubo nariams ir nemokamai padaro ;) ( Impuls).
2015-08-18 13:35:12
Viskas cia saunu, meginos rimtai dirbat, tuoj kilo bankrutuos... Tiesa, LadyDi, nuo kokio svorio pradejai ir koks tavo ugis? Kazkur kazka praleidau.
2015-08-19 09:10:27
Labas rytas. nuotaika puiki,- vakar dar viena ideali diena- jokių nesąmonių, viskas pagal planą.
Piesinys,- mano ūgis 168 cm, startinis svoris- 114 kg. artėja šeštadienis- svėrimosi diena. tikiuosi kokius 2 kg pamesti :)
va su Pauliukevičiaus mankšta nesusidraugauju,- nelaiku ji man, vis nerandu laiko namie pasportuoti. Į klubą neinu- nedrįstu savo lašinių kratyti šalia gazelių ir kingkongų :) kartais baseine paplaukioju, kai žmonių nėra :)
2015-08-19 09:13:36
ai, beje, pasigirsiu ( galima juk, ar ne?). Vakar ryte prieš darbą pralėkiau su dviračių 20,4 km, o vakare po darbo iki namų su dviračiu dar numyniau 3 km. Esu žiauriai patenkinta. ne taip širdį skauda, kad sporto pagal programą nepadariau :D
Pažadu viešai,- darysiu šiandien vakare...
Turiu gavusi dovamų išmaniąją šokdynę( kur Kcal ir šuoliukus skaičiuoja), ale namie neturiu kaip šokinėt,- kaimynam lubų tinka nubyrės ir liustros nukris, ir ploto erdvesnio nerandu :) laukan reiks neštis, bet matyt naktį :) vuo, ruduo- vakarai bus ilgi. gal pavyks :D :D :D
2015-08-19 09:47:53
LadyDi, kokia tu šaunuolė :) Tavo pasakymas: "nedrįstu savo lašinių kratyti šalia gazelių ir kingkongų" prajuokino, tačiau aš lygiai taip pat jaučiuosi ir dėl tos pačios priežasties neinu į sporto klubą. Buvau vieną kartą su drauge, bet nepatiko. Ir ne tiek dėl žmonių, tačiau dėl trenerės, kuri vis neturėjo laiko man paaiškinti kaip atlikti pratimus ir kokius juos daryti. O nuėjau visiškai žalia, niekada "nebendravus" su jokiu treniruokliu :D Pavydžiu tau, kad su dviratuku važinėji. Pirma aš jo net neturiu, antra... nedrasu man savo lašinius ant jo kelti... Vis įsivaizduoju kaip mano sėdimoji ant jo atrodys negražiai. Ach tas mano nedrąsumas...
2015-08-19 09:52:13
Lina L, dėl sporto klubo- tai liūdna, kai treneriai nepaaiškina, neprieina, ir taip jie praranda klientus...Deja, jau tokie tie treneriai ( man kasdien su jais tenka bendrauti, tai mąstymas dažniausiai toks ribotas, ir kalk nekalęs,- niekaip. nebent tie visai žali jaunikliai kažkiek teikia vilčių,- bet čia jau reikia kantrybės ir laiko).
Kas liečia dviratį,- specialiai jį pirkausi važinėtis ir mesti svorį. Labai myliu bėgiojimą, bet dėl antsvorio nenoriu gadinti sąnarių...o kaip tas mano užpakalis iš galo atrodo- dzin, kam nepatinka, lai nežiūri.
Kažkus skaičiau vieną fainą frazę:" jei tu jau bėgi, eini, važiuoji dviračių,- tu esi vienu laipteliu aukščiau ir arčiau savo tikslo už tuos, kurie sėdi prie TV" :)
2015-08-19 10:16:31
Greitas ejimas irgi duoda rezultatus, o eiti greitai galime visos. Pirma tai neapkrauna snariu, o antra dirba daugiau raumenu nei vazinejant dviraciu :)
2015-08-19 10:42:08
Taip, Nora, tu teisi. aš tarpuose, kai nevažinėju dviračiu, stengiuosi vaikščioti,- po 5-6 km greitu žingsniu.
Buvo juoko, kai vieną rytą sutikau vaikščiotoją ( lieknesnė, bet apvalutė, matyt meta keletą kg), bet kas žiauriai nuvylė ir nustebino- cyzas dantyse, rūko dūmas kaip iš kamino. vajetau, kam sportuot tada???
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS