Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Kelionė svajonių kūno link
2015-08-13 09:39:32
Sveiki. Nutariau ir savo temą atidaryti. Bandysiu ją naudoti kaip atvirą dienoraštį. Tikiu, kad viešai išsakytos mintys man padės lengviau įveikti kliūtis, ir stipriau pasidžiaugti rezultatais.
Taigi, mano tikslas minimum - minus 34 kg, tikslas maksimum - 44 kg.
Niekada vaikystėje nebuvau kūdena, visada turėjau moteriškas formas: krūtinę, klubus, riestą užpakaliuką. paauklystėje dėl plačių klubų mane pravardžiuodavo bačkute. Apkūni nebuvau, tiesiog apvalesnių ir minkštesnių formų. Jau artėjant 20-mečio link pradėjau visaip kaip save alinti dietomis, bėgioti, sportuoti, svoris pradėjo šokinėti. Po piekvienos dietos- minus 7-10 kg, praeina laikas, maitinuosi įprastai- plius 10 su kaupu atgal...būdana 24 metų, po dar vienos dietos- svėriau 67 kg- man tai buvo idealus svoris,jaučiausi gerai, atrodžiau gerai. Ir mano lieknas liemuo bei platūs klubai derėjo tarpusavyje. KĄgi, ištekėjau, iki pirmo nėštumo plius 8 kg, per pirmą nėštumą +24 kg, po jo numesta 17 kg, likutis 7 nebenukrito. nedelsiant- antras nėštumas, plius 15 kg( valio!), bet po gimdymo- nebenukrito niekas. Anomalija kažkokia,- po gimdymo į namus gryžau sverdama tiek pat,- kiek su vaiku pilve. Man buvo šokas. per 2 metus pavyko šiek tiek nukratyti, pradėjau lankytis pas gydytojus- hormoniniai sutrikimai, skydliaukės veikla sulėtėjusi...
Dabar sveriu savo gyvenimo maksimumą. ir pati sau jau pasakiau : "dalše- niekuda". privalau imtis kažko, kas padės. Todėl esu čia. Numečiau į antrą planą hormonus ir skydliaukę- sutvarkyti tą įsitikinimą reikia tik smegenis perprogramuot. O va su maistu- turiu bėdų,- kemšu daug, visko ir nederinant...čia esu tik trečia diena, susitvarkau su maisto planu 95 %, laike dar reikia padirbėti, kad nevėluočiau :) Užsidirbu ir pamirštu :) Sportas man ne naujiena. Labai mėgau aerobiką, stepus, bėgiojimą, dviračius. Dabar liko tik greitas vaikščiojimas ir dvirčiais. Tuo ir stengiuosi maksimaliai kiekvieną rytą pasimegauti. Kartais nepavyksta. O čia rekomenduojamų pratimų dar neišbandžiau. Vakar praleidau...vėlgi,- esu kalta- laiko neradau...bet būtinai šituos irgi trauksiu į dienotvarkę.
Taigi, palaikysit mane? Man labai reikia psichologinės ir moralinės paramos,- kad šįkart pradėjusi nemesčiau...
O nuotraukytė mano avatare- tokia, kokia svajoju būti. Ir BŪSIU!!!
2015-08-13 10:00:38
LadyDi, sėkmės pasiekinat tikslą! Puiku, kad mėgsti judėti, jau susitvarkei su mitybos planu, dabar lieka tik laikytis jo ir laukti rezultatų :)
2015-08-13 13:39:39
Sekmes, seksim tavo rezultatus, svarbu pradeti(ir nesustoti)
2015-08-13 14:46:25
Labai džiaugiamės, kad prisijungėt ir sėkmės siekiant tikslo!
Bet skydliaukės ir hormonų visiškai į šoną neatidėčiau - kad ir kaip gaila, bet jie irgi gali labai lemti tai, kad svoris nekrenta. Būna aliname save, badaujame, o svoris stovi - taigi yra kažkokia kita priežastis ir savęs kaninkti neverta, kol jos neišsiaiškinsime ir neišspręsime. Aišku sveika mityba ir sportas nepakenks, tik reikia nepamiršti, kad ir tos srities nereikia užleisti :)
2015-08-14 15:28:53
Ačiū visiems už palaikymą. Jaučiuosi geriau, mitybos plano laikausi be nusižengimų. Sportas ok, judu papildomai: rytais vaikštau po 5-6 km, važinėju dviračiu po 15-18 km, planuoju įjungti plaukiojimą. Užsiregistravau skydliaukės echoskopijai. Tikiu,kad ten didelių bėdų nebus, o jei bus- jas sutvarkyti. Noriu tobulo kūno!!! Nes šiandien susikėliau foto vien su apatiniais- nugi baisu baisu, graudu žiūrėt :(
2015-08-16 14:24:51
Šeštadienis- mano Cheat day :) o va atsikėlusi ryte jaučiausi puikiai, ir netgi ilgokai galvojau, ko gi neleistino aš dabar pat galėčiau suvalgyti. juk galiu viską. pasirodo, visko nebenorėjau norėjau kažko išties ypatingai skanaus...organizmas pradeda rinktis. ir man tai patinka
aišku, popiet ir vakare buvo išvyka prie ežero, ten kramsnojau įvairių užkandžių. pagrindinis patiekalas- sushi. nepersivalgiau. vandens išgeriu vidutiniškai po 4 ltr. jaučiuosi puikiai!
2015-08-16 21:15:15
Sauniai pradejai, taip ir toliau! Pagalvojau, kad visai butu buve gerai pradzioje pasidaryti tyrima ant svarstykliu, koks procentas musu kune yra riebalu, koks raumenu- po to lengviau sekti, kas nutirpo- apie tai paklausiau kilo, kaip atskirti, svoriui krentant, kas tirpsta, sake, kad reikejo pasimatuoti pries metima ir po kiek laiko . Kazkaip to nezinojau ir aisku nedariau. Bet gal tikrai suteiktu vertingos informacijos?
2015-08-17 10:56:37
Piesinys- turiu tokį tyrimą: kūnu sudėties analizės testas. baisus riebalų kiekis, trūksta vandens...o kas liūdniausia- biologinis amžius dar senesnis, nei pase...čia liūdina :(
po mėnesio vėl šitą tyrimą pakartosiu. turi matytis rezultatai.
Kadangi esu nutarusi svertis kas savaitę ( šeštadienio rytais, prieš Cheat Day), o matuotis kas antrą savaitę, fotografuotis- kartą per mėn,- tai manau, kad ateinantį šeštadienį turiėsiu kuo džiaugtis.
Visumoje ir dabar jaučiuosi lengvesnė, porcijos- per didelės, jų neįveikiu, palieku. Ir kas fainiausia- be gailesčio išmetu į šiukšlinę, jei vyras ar vaikai nesuvalgo ( ne viskas jiems skanu). Per laiką įprasiu kai kurias porcijas iškart gamintis perpus mažesnes. :)
2015-08-17 11:37:44
O kur galima pasidaryti tokį tyrimą, kuris parodytų riebalų kiekį kūne?
2015-08-17 13:01:48
Galima investuoti ir tokias svarstyklės turėti namuose, tokį tyrimą daro daugelyje sporto klubų, paprastai ir kainoraščiuose būna parašyta, dar, manau ir dietologai turi. Gal net kilo.lt biure būtų - reiktų teirautis.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS