Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Linos pokyčiai :) tikslas -30kg.
2015-09-03 17:07:33
Kas čia per jautrumas pas mane :) net ašara išriedėjo beskaitant tavo žodžius apie artimus žmones, palinkėjimus, dėmesį ir pan. :) Labai pasistengsiu stoti į vėžes :)
O užrašas: Mylimiausia raganėlė pasaulyje. O pačioj apačioj marškinėlių mažytėm raidelėm: P.S. Būsima ... (ir pavardė mano kai ištekėsiu už saviškio) :)
2015-09-03 19:40:32
kaip gerai, Lina, kad grizai! Cihita parase tau grazu laiska, pasirasau po kiekvienu zodziu! Esi mylima, turi daug draugu, vadinasi ir pati esi nuostabus zmogus! pradek ramiai, susideliok per penktadieni ka tau reikes kita savaite nuveikti, savaitgali atsvesk ir pradek ...nuo pirmadienio. Nieko cia blogo. Esi ne viena! Ir tau butinai pasiseks!
2015-09-04 08:29:22
Kas buvo, pražuvo :) Neverta sukti galvos dėl to, ko jau negali pakeisti. Lai mintys krypsta į tai, kokia bus ši ir sekanti diena. O jas Tu gali padaryti "pavyzdines". Pirmyn, Tau pavyks!
2015-09-04 10:59:22
Vaje, koks motyvuojantis užrašas! O dar didžiausia motyvacija - VESTUVĖS! Juk ne veltui marškinėlių apačioje užrašyta pavardė po vestuvių :-). Ką gi turim dar laiko, stojam vėl į kovą ir vestuvių dieną išversi visus iš koto :-). Eina sau, kaip faina!
Lina, sutinki su manim? Nuo pirmadienio susiimam? Kai pagalvoji nėra čia taip ir sunku, maitintis kas nurodyta, pagal valandas, gerti vandens, daryti pratimus. Nealkanos, nereikia verkti iš alkio, kita veikla ir laisvė neapribota, tik ......šiek tiek maistas. Aš dažnai pagalvoju, kaip būtų gerai, kad pvz.a atveža tau visos dienos maisto normą, kurį per dieną turi suvalgyti ir viskas. Jokios improvizacijos ir nukrypimų. Čia mano sapalionė, kai aš nemėgstu gaminti :-)
2015-09-04 12:22:34
Čihita, dabar jau yra tokių paslaugų, kai atveža visos dienos sveiką maistą :) Vilniečiams ar Vilniuje dirbantiems tai jau gali būti ne svajonė, o realybė ;)
2015-09-04 12:24:58
Lina L, šįkart neklausyki Čihitos :))) Koks dar pirmadienis? Nuo šiandien, nuo dabar! :))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS