Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Linos pokyčiai :) tikslas -30kg.
2015-08-19 14:38:19
neteisk ir nesigraužk. užtat kai baliai-festivaliai baigsis- stok į ritmą ir viskas bus ok. Svarbu, kad kasdiena tokia nepaliktų ;)
Beje, su jubiliejum iš anksto!
2015-08-19 15:23:40
Kasdiena tikrai nebus tokia :)
Iš anksto ačiū sakau :)
2015-08-19 22:16:31
Grazios tau sventes ir lauksim ispudziu!
2015-08-21 10:17:26
Na ką, per savaitę minus 0,4kg. Bet objektyviai šiandien įvertinti svorio kaip ir negaliu. Vakar buvo mano jubiliejus, tai sveikinimai, tortas, šampanas žinoma padarė savo... Bet visiškai nepergyvenu, nes vakar buvo nuostabi diena :) Noriu labai pasigirti :) Manau galima? :) Iš savo brangiausiojo gavau beprotiško dydžio puokštę gėlių (kurią vos pakėliau), viso kūno atpalaiduojamąjį masažą ir čekį aukso parduotuvej :) ir dar marškinėlius su jo pačio sugalvotu užrašu :) laimės pilnos kelnės kaip sakoma :) tai vakar nublanko ir mano dieta ir visiškai nepergyvendama kirtau tortą, gėriau šampaną ir mėgavausi savo švente ir mylimu žmogumi šalia :) Šiandien ir į pliusą kilogramai tikrai nebūtų sugadinę nuotaikos ir nusiteikimo :)
2015-08-21 10:29:43
Oi kaip faina :) Sveikinimai didziausi :) Gyvenimas ne vien kilogramai :)
2015-08-23 09:04:30
Lina, dar karta sveikinu su nuostabia svente ir puikiom dovanom! Nuostabu! puiku, kad gyveni gyvenima su visom jo spalvom, sekmes tau!
2015-08-24 12:29:05
Ačiū už sveikinimus :) uch tie jubiliejai... nuo ketvirtadienio iki šiandien jau penkta Lucky day diena... Oi kaip bus sunku į savo ritmą grįžti, na bet nebuvo įmanoma kitaip. Visos dienos sveikinimai, gėlės, draugų aplankymai :) miego po kelias val per naktį... Net pati netikiu, kad šventė tiek laiko užsitęsė... Vis tie draugai su staigmenom:) bet pliusas, kad tiek šokau... Kojytes dar šiandien skauda :) O svarbiausia, kad jaučiaus beprotiškai laiminga ir patenkinta :) ir visiškai nesigailiu nė dėl vieno suvalgyto nesveiko maisto gabalėlio :)
2015-08-24 13:19:36
manau, kad tikrai neverta graudintis, kad gimtadienio šventė užsitęsė, juk tiek mažai turim smagaus laiko. Aišku ir "užsiatostogauti" negalima, nes tas patogus ritmas tampa buvusiu įpročiu maitintis skanumynais, kas tikrai nemažina mums svorio. Tad sėkmės sugrįžtant prie kilo.lt maitinimosi ritmo, čia sakau visoms, kartu ir sau, nes tas fantastiškas oras , manau, kad daug kam sugadino ritmą.
2015-09-03 15:49:17
Labas visoms... Pagaliau ir aš išdrįsau pasirodyti... Nusivyliau savo pasiryžimu ir noru keisti savo gyvenimą. Užpraeitas savaitgalis mano jubiliejus, praėjęs savaitgalis draugų vestuvės. Prasidėjo penktadienį, tęsėsi iki sekmadienio ryto. Ach ir kaip aš atlaikiau tiek laiko su 3 val miego. Bet ne čia svarbiausia. Aš vis dar niekaip negrįžtu į savo mitybos planą ir ritmą. Gėda pačiai prieš save. O tokia buvo gera pradžia, taip sąžiningai ir be didelio vargo viską pradėjau, o dabar jau niekaip. Didelį norą keistis pakeitė nusivylimas savimi, gėda ir graužatis. Pasikartosiu, net į Kilo.lt nebeužsuku kiekvieną dieną kaip anksčiau, net ranka nekyla įvertinti praėjusią dieną, nes viskas tik blogai... Forumo nebeskaitinėju, graužiu save va kaip kitos sugeba atsilaikyti, o aš... Vos ne vos prisiverčiau parašyti, bet juk čia mano pakilimai ir nuopoliai, reikia prisiduoti viešai...
2015-09-03 16:13:23
Oi Lina. na kam grauži save? Ar negraži buvo šventė, ar mažai gavai dovanų, linkėjimų? Ar pati sau tada neatrodei nuostabi, ar nesidžiaugei gyvenimu ir tave supančiais žmonėmis? Jei į visus klausimus atsakei taip, tai gyvenimas nuostabus ir tuo reikia džiaugtis. Sutikai savo šventę sulieknėjusi, gera nuotaika, mylima, buvo nuostabiai praleistas laikas.
O dabar susiimam, stojam į ritmą. Šventės yra geros tos, kurios neilgai tęsiasi, todėl pasiekto savo rezultato negali paleisti vėjais. Kitos šventės neužkalnų :-).
Beje, smalsu, o koks buvo tas užrašas ant marškinėlių? Taigi gali pasigirti :-)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS