Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Linos pokyčiai :) tikslas -30kg.
2015-08-14 09:22:47
Labas būsima gazele :) sveika prisijungusi :) Stebėsim kaip čia mum eisis :) Na o šiandien mano svėrimosi diena... Per savaitę minus 400gramų. Džiaugiuos, kad ne į pliusą, nes šią savaitę buvau truputį nuklydus iš kelio... Bet svarbiausia, kad saldumynų tam nuklydime nebuvo :) kuo pati labiausiai džiaugiuosi :)
2015-08-14 15:31:46
Mažais mažais žingsneliais pirmyn- svarbu ne atgal. Sėkmės ir valios toliau. Artėja savaitgalis- nepaleiskim vadžių :)
2015-08-14 21:32:44
Šaunuolė, Lina, mane dar persekioja saldumynai, tačiau jaučiu, kad noras jiems vis mažėja, gal dėl motyvacijos ir užsidegimo?:)
2015-08-15 08:37:14
Prisijungsiu ir aš prie jūsų. Su kilo.lt esu ketvirta diena. Reikia numesti 15 kg.Su būriu bendraminčių lengviau.Sversiuosi po savaitės. Šį karta manau man pavyks, mums pavyks.:)
2015-08-15 09:09:58
Labas Aušrine:) sveika įstojusi į mūsų šaunuolių gretas :)
LadyDi, na man šeštadienis tai Lucky day, tikrai paleisiu vadžias :) na bent visada taip sakau šeštadieniui prasidedant, bet pastebėjau, kad pasikeitė noras tam tikriems produktams. Kaip minėjau kažkuriame forume, pirmą savaitę svajojau kaip valgysiu saldumynus šeštadienį, o atėjus šeštadieniui iš ryto lėkiau gamintis sumuštinį su avokadu :) organizmas taip norėjo :)
2015-08-15 13:31:30
Sveiki, prisijungsiu :) man siandien lucky day....nekenciu as jos...
turiu tiksla numest iki 58, iveikiama, jau -4.4 bet tos superdienos mane depresuoja, nes po jos..nors needu kas po ranka.
kita vertus tikra tiesa, kad keiciasi organizmo poreikiai ir skarndzio galingumas :) psichologiskai atrodo noriu to to to ir ano ir tieeeekkkk....o kad nesuvalgau to to ir ano ir dar tiek :) ir dar norai kazko toookio riebaus, o deja deja, po keliu kasniu kazkaip jauti kad skrandis susiriecia. net pasimeciau, nes noriu to, ko negaliu padaryt.
is tikro, kai siandien viskas galima as tiesiog nebezinau ko noriu, ko labiausiai noriu. zudo..
2015-08-16 14:36:12
Lina L, kaip praėjo šeštadienis? mano tai irgi cheat= šūdeliavimo diena. pirma mano tik savaitė. Penktadienio vakrą, jau po 24 val buvo didelė pagunda lįsti į šaldytuvą :) bet nuėjau miegoti. o ryte ilgai svarsčiau,- ką valgyti...pasidariau sveikuolišką omletą :) vakare buvo nuodėmių, nes laiką leidome kompanijoje prie ežero....
šiandien vėl sėdžiu grafike, ir puikiai jaučiuos.
Organizmas tikrai pats diktuoja "madas" :)
2015-08-16 18:44:41
Mano Lucky day užsitęsė iki šeštadienio Lucky Night :D Pasisėdėjimas su draugais užsitęsė iki sekmadienio ryto :) valgiau ir naktį... Bet nepergyvenu, man jau ne pirmas toks šeštadienis ir jo naktis :) Plius 900g po jo, aną savaitę buvo plius 1,5kg., bet po kelių dienų jų neliko :) tai tikrai žinau, kad ir tų 900g greitai nebebus :) tik va iškyla problema po tokių savaitgalių... Sekmadiniais nueinu miegoti ir atsikeliu tik po pietų, tai nežinau kaip valgyti... Ar pagal paros valandas, nes šiandien prabudau jau ant pavakarių :) ar atsikėlus (kad ir 16:30) valgyti pusryčius?... Ar jums taip būna? Mano aplinkoje visada šeštadieniai tokie užimti ir tiek yra ką veikti, kad beveik visada namo grįžtam ir einam miegoti sekmadienio rytą :)
Labas agnexa, sveika įstojusi į mūsų šaunuolių gretas :)
2015-08-19 09:56:30
Lina L, dėl vėlyvų sekmadienių bent jau aš daryčiau taip: kada atsikeliu, pagal valandas ir valgau tą patiekalą, kuriam laikas. t.y. jei spėju 12-13 val- pietauju. Jei ne- tada tik 16 val užkandis pagal planą.
Man artėja būtent toks šeštadienis,- vasaros uždarymas su draugais nuo šeštadienio ryto iki sekmadienio popietės, su nakvyne ir visais kitokiais gėriais. Tai manau, kad bus visko. ir miegot ne laiku, ir valgyt ne laiku :) bet sekmadienį darysiu taip, kaip auksčiau surašiau :)

Beje, tu sveriesi kasdien? aš planuoju tai daryti tik šeštadienio rytais, prieš Cheat Day :)
2015-08-19 12:02:31
Stengiuosi svertis vieną kartą t.y. penktadienį, bet būna smalsumas nugali ir dar kokią dienelę pasisveriu :) bet šią sav manau iškentėsiu iki penktadienio :)
Man vėl artėja du tokie savaitgaliai iki paryčių. Rytoj mano jubiliejus :) švęsiu šeštadienį, o kitą penktadienį draugų vestuvės, kurios tęsis ir šeštadienį. Tai jau dabar save nuteikiau, kad tikrai antrąją vestuvių dieną bus antra Lucky day. Visgi tokios progos ne kiekvieną savaitgalį :) Ir prisižadėjau savęs neteisti ir nepergyventi :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS