Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Linos pokyčiai :) tikslas -30kg.
2015-08-12 13:00:57
Sveiki visi :) Sukūriau savo temą, nes kilo.lt planuoju užsibūti ilgai, norimas tikslas yra labai daug ir tai užtruks ne vieną mėnesį. Narystę pradėjau 2015.07.31 sverdama 92 kg. Ūgis 166cm. Reikia pamesti beveik 30 kg. Būtų smagu, kad prisijungtų ir apie save papasakotų visi, kuriems taip pat laukia ilgas kelias ir dešimtys nereikalingų kilogramų. Visiems kartu lengviau kovoti su nuklydimais, motyvacijos nebuvimu ir pan. :)
Trumpai apie mane: esu iš Kauno, po operacijos per metus laiko prisikaupė virš 20 papildomų kilogramų. Dietų niekada neteko laikytis ir šiuo atveju užsiregistravau kilo.lt, nes yra noras sveikai maitintis, svorio netekti lengvai ir ne per greitai, kad po to negrįžtų su kaupu :) Mano didžiausia silpnybė yra saldumynai :) bet kol kas neblogai sekasi su jais nesusidurti :) Čia esu dar tik trečia savaitė, bet rezultatai jau yra :)

Po pirmos savaitės -3,4 kg ir po 2 cm nuo krūtinės, liemens, klubų ir šlaunų :) Antrąją savaitę svoris ir cm liko lygiai tokie patys kaip po pirmosios. Sveriuosi kartą per savaitę, tačiau kartais nesulaukiu tos dienos (ir šia sav jau pasisvėriau, svoris beveik puse kg mažesnis)

2015-08-12 13:44:30
Sekmes Lina, seksim tavo pokycius. As nuo 90kg pradejau,tad irgi zadu uzsibuti,Tikslas - min 25 kg. Gerai jau tai, kad pradejai nuo sveikos mitybos ir nepuolei prie daug zadanciu bet trumpalaikiu dietu. Prireiks mums visom kantrybes, bet rezultatas turi atsipirkti. Ar ne tu zadejai eiti i masaza po pirmos numestos ,,porcijos,,? Puiki motyvacija!
2015-08-12 14:10:42
Taip aš :) dabar mes stengiamės dėl savo kūno, o po to, kad ir trumpai, lai kiti rūpinasi, o mums malonumas ir atlygis už sunkų darbą:)
2015-08-13 08:21:38
Sveika Lina. Tau pavyks, laikykis ir viskas bus gerai :-)
2015-08-13 09:10:33
Sėkmės, Lina. Aš čia tik trečia diena, bet tikslas mano ne ką mažesnis- noriu pamesti beveik 40 kg :)
jokių rezultatų kol kas neturiu, net foto nepasidarau niekaip, ir pirminių išmatavimų. Bet jau pati pažadėjau, kad šiandien,- trūks, plš susivesiu viską.
Sėkmės tau, kantrybės ir valios.
Galime tapti lienkėjimo partnerėmis, ir viena kitą palaikyti ;)
2015-08-13 09:19:44
Na aš nuotraukėlės irgi nepasidariau pačioj pradžioj, dabar gal šiek tiek gailiuosi. Bet... Svarbiau kol kas rezultatai, mažėjančios apimtys bei kilogramai :)
2015-08-13 09:27:17
Tikrai taip. O aš noriu pasidaryti foto, kad galėčiau pasilyginti..nes kažkodėl neabejoju, kad šįkart pasiseks :)
2015-08-13 09:58:47
Tikrai pasiseks :) man asmeniškai labai didelis pliusas, kad čia galime diskutuoti ir dalintis patarimais, nes nežinau ar viena būdama pasiekčiau tiek, kiek čia visos kartu:) Žinoma galime su savo draugėmis pasišnekėti, pasidalinti savo mintimis, bet ne tas pats kas kalbėti su žmogumi, kuris turi tokias pačias problemas, susiduria su tais pačiais klausimais ir jaučia panašius išgyvenimus, nuotaikas ir t.t.:)
2015-08-13 22:40:04
Zinoma,kad pavyks. O man dar motyvacija, kad kaip susitiksiu su draugem....Esme ta, kad susitinkam retai, kas kelis menesius, palaikom rysius emailu ar susiskambinam. Ir nei viena nezino, kad metu svori...
2015-08-14 00:22:32
Sveikos. Mano ūgis 178, svoris 90kg. Noriu numesti 20kg, tai būtų idealu, žinau, kad ir numetus 10kg jausiuosi puikiai. Prieš pora metų tiek ir svėriau, buvau pametusi 16kg. Žinau, jog galiu ir dabar. Svajoju apie liekną, sveiką, gražą kūną ir neataugančius kilogramus, maitintis sveikai man labai patinka, tačiau be galo sunku atsispirti saldumynams. Ką tik pasportavau, šiek tiek dreba rankos (nuo svarelių), tačiau labai patiko:) Būtų labai smagu sekti mūsų visų, bene tuo pačiu metu prisijungsių progresą ir turėti bendražygių:) Sėkmės;)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS