Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-09-08 21:47:39
cihita, cia tau reikia truputi papirsliauti ir mus visas vel i viena kruva suvesti. kur dingo visa kruva zaviu damu? taip graziai pradejo ir nieko apie save neberaso...
2015-09-08 22:03:21
Visai nesunkus menuo buvo :) Kadangi as daug irvisokiu dietu isbandziusi per savo gyvenima (pradedant Chazanu ir baigiant kopustu siuba :)) - man si yra lengviausia :) Aisku, ne taip parasiau - cia ne dieta, o normalus,sveikas maitinimasis.Anksciau as per menesi numesdavau ir po 10 kg. Dabar taip nenoriu - geriau po truputi, bet kad tie nelemti kilogramai negriztu.. O jau ir amzius duoda savo - taip greit, kaip jaunystej, nekrenta:)
2015-09-09 10:28:47
Mey, o kokie tavo metai, kiek sveri, koks tikslas? Prašom papasakoti plačiau apie save, kitaip sakant viską :-)
2015-09-09 10:39:05
Tik prisijungus prisistačiau čia :) 3 puslapyje yra mano pati pirma žinutė :)
2015-09-09 13:19:17
puiku, Mey, tik dar nezinom koks tavo ugis ir nuo kokio svorio startavai?
o si ,,dieta,, is tikruju yra pati lengviausia is visu man zinomu, tad nepavykti mums negali!
2015-09-09 13:27:08
o vakar as dar ismeginau dideli gimnastikos kamuoli-buvo apvalus, kai atsisedau tapo blynu. Be abejo, kaltas maniskis,nederamai ji priputes. Net paveiksleli parodziau su zaviaja Ilka Admas, kaip tas kamuolys turi atrodyti. Mano brangiausias buvo taktiskas, nepasake, kad ponia Ilka yra uz mane akivaizdziai 4 kartus lengvesne...
2015-09-09 13:31:26
Mano ugis 165, pradinis svoris 88 kg
2015-09-09 13:49:14
O Mey, paskaičiau, kadangi mažai rašydavai, tai neužsifiksavo:-). Vienos parašo ir dingsta, kitos rašo daugiau, po to dingsta. Tokių kaip aš čia mažai (ta prasme užsisėdėjusi). Šiandien pagalvojau, kad reikia rimtai užsiimti tuo dėl ko čia sėdžiu, juk aišku, kad ne dėl forumo. Kitaip kiti gali pagalvoti, kad turiu psihologinių problemų su bendravimu gyvai. Nors....... virtualus pasaulis irgi daug ko žadantis:-).
2015-09-10 10:19:55
Kaip Piesini sportas su kamuoliu? Ar patiko? As tai neisivaizduoju net is kur valios tureti sportuoti namuose? :)
2015-09-10 13:12:55
trampamp tarmpamp traliailiaaaaaaaaaaaaaa
MIN 10 KILOGRAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VALIOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!

mano mylimiausias jau nupirko man priza- bilieta i miuzikla Asmens sargybinis!! eisim mudu abudu dviese kaip senais gerais laikais...dukros pasirupins savimi!!!!

tralialialiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!

tikrai pripiesus, bet nepykit

lialialiaaaaaaaaaaaa...........
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS