Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-09-05 11:13:05
siandien antroji mano paankstinta lucky day, nuo kitos savaites vel grisiu prie sekmadienio. Pasisveriau- 80.5kg. per savaite nukrito 700g , tad baigiantis pirmai trecio menesio savaitei is viso 9.5kg. Liko 0,5kg iki pirmojo prizo- bilieto i miuzikla. Esu patenkinta, sis paprastas mitybos planas veikia. Ir netgi itin soti praejusi lucky day nieko nesugadino. Vakar buvo vaiku svente pas mus namuose, maniskis uziseme kepsneliais o as...desertu! Ijungiau pasamone, tiesiog panirau i transo busena... Buvo sokolado fondiu su braskemis- si deserta labai megstu( ne tik as), bet atsilaikiau, nesuvalgiau nei vienos braskes,anei su sokoladu ar be jo. Kol visi tarse deserta ,as suvalgiau man priklausancia vakariene-varske su jogurtu. Braskiu nebeliko, sokolado truputi liko,tad siandien be jokio sazines grauzimo suvalgiau gabalyti su kava. Tokio stipraus alkio priepuolio, kaip praejusi savaitgali irgi nebuvo. Vakare laukia kitas balius, ramiai jo laukiu. Turiu dar truputi laiko, einu pasiziureti kaip atrodo tas mano gimnastikos kamuolys, kur vakar nusipirkau....
2015-09-05 16:48:52
Spartus tempas!!! Super rezultatai!
2015-09-05 22:39:06
Saunuole, rezultatai puikus, o ir valia turi gelezine.
2015-09-06 09:40:43
taigi, kur cia neturesi, kai jauties priejus liepto gala. laikausi to plano kaip gydytojo recepto, butent taip as save uzisprogramavau.jau rasiau ankstesniuose postuose, kad paprasciausiai noriu buti sveika, o isvaizda man nelabai rupi. pirmi signalai, kad kazkas nelabai yra gerai, jau atsirado, tai ir susigriebiau. dziaugiuosi, kad apskritai radau sia sistema, ji man tinka, o jeigu ne? is kitos puses gyvenu tarp itin sveika gyvenimo buda propaguojanciu zmoniu ir esu vienintele storule. niekas neklausia ar sportuoji, klausia KA sportuoji.net klausimo nekyla, kad ,,nieko nedarai,,. na ir mano pacios vaikai man yra griezti(dziaugiuosi) vakar vyresnioji pamaciusi kaip imu ta sokolado gabaleli baisiai pasipiktinusi susuko- tai gi siandien ne SEKMADIENIS! po to susigriebe, a, tai tu lucky day apkeitusi... o ir darbe jei DABAR mane kas pamatytu ,,nusizengiant,, prarasciau autotiteta visiems laikams. Taip kad neturiu kur dingti. stengiuosi, bet dar ne vakaras, dar ilgas kelias laukia. Labai lengva tikrai nera. A, as cia po baliaus...pradedu filosofuoti, reikia dingti is eterio...gero visiems sekmadienio!
2015-09-07 11:11:59
saunuole Piesini, is karto matosi, kad esi susigyvenusi jau su kilo.lt, turi is salies palaikyma, o tas irgi puiku. Svarbiausia ir yra susitvarkyti mityba galvoje, tada nereikia dejuoti, kad nuolat mintys apie maista, dejuoti, kad kilo.lt atima gyvenimo dziaugsma :)
2015-09-07 19:23:38
siandien darbe per pacia pirmaja kavos pertraukele buvo pirmas klausimas man- kur tavo VANDUO? issitraukiau is krepsio, su tokia kontrole...
o man kilo kol kas kaip tik atnese dziaugsma, labai pagerejo savijauta ir nuotaika, geriau miegu. ir manes menesio gale laukiancio vizito pas seimos gydytoja bei profilaktines sirdies patikros maziau bijau- jauciu, kad geriau jauciuosi. O tas, kurios raso, kad va galvoja apie maista ar kilo ateme dziaugsma, galiu siekt tiek suprasti- sios nares yra akivaizdziai iklimpusios i emocinio valgymo pinkles. ir as buvau iklimpusi, todel atpazistu. labai ilgai galvojau, kas man atsitiko, ir kuo kitu galeciau numalsinti savo skausma, palengvinti esama kruvi ar sumazinti streso pasekmes.anksciau tai ramindavau maistu, pati to nesuvokdama. dabar stengiuosi daugiau laiko skirti sau ir savo pomegiams. o del streso- visai atsitiktinai atradau, pati to nezinodama, meno terapija, kaip dabar tai vadinasi. viena karta vienoj parduotuveje radau kampe numesta paveksla- ji reikejo tik nuspalvinti, nusipirkau ir praleidau daug ramiu valandeliu plonu teptuku ir dazais ji spalvindama. sia balerina jus matote mano avatare. tik po keliu metu suzinojau, kad spalvinimas veikia t.t. smegenu centrus, atsakingus uz emocijas ir stresa. taip kad sis ,,vaikiskas,, pomegis pasirodo yra rimtas bajeris.Olandijoje spalvinimo knygos suaugusiems buvo populiariausia kaledine dovana. o dabar spalvinu Paryziu...
2015-09-08 11:36:51
O koks fainas tavo naujas pomegis :) Niekada apie ji kazkaip nesusimasciau... Toks budas nuo streso tikrai geriau nei valgymas :D Is tikruju dauguma virsvori turinciu ir susiduria su pagrindine problema, emociniu valgymu. Bet man atrodo jis irgi buna keliu rusiu, vienos valgo save ramindamos, o kitoms maistas tarytum gyvenimo budas. Nors visiems mums lietuviams tas maistas yra ne vien maistas, bet ir bendravimo forma (kaip ir alkoholis). Tie visi kulinariniai sou, receptu knygos, skatina priklausomybe nuo maisto. Gaminami patiekalai kelias valandas, puosiami ir galiausiai suvalgomi per 5 min. Maistas nebeatitinka savo paskirties, jis nebera vien budas aprupinti kuna energija ir reikalingomis medziagomis. Man maisto gaminimas turi uztrukti iki 15 min (neskaitant virimo, kepimo trukmes). Visi kiti patiekalai gaminami per sventes, bet tada jau jie skirti emociniam valgymui :)
2015-09-08 14:58:11
Sveiki. Piesiny, tu mane stebini ir turiu pasakyti vis labiau :-). Man sekasi, savo gyvenimo kely sutinku daug ir įdomių žmonių. Kad ir čia: atėjau ale viską žinanti, o ištikrųjų žinojau tik tai, kaip numestas svoris staigiai sugrįžta su kaupu. Buvo tokia Ligitukas, ji mane kaip naujokę globojo, daug ko išmoko iš AISOS, Loretuko, M.M, barsuff ir daugelį kitų, kurios čia užsibuvo ilgėliau, sėkmingai numetė svorį ir toliau laimingai gyvena (tikiuosi).
Dabar yra Piesinys, leliumai, Nora, Lina, kartais pasireiškia Pelėda ir kitos merginos. Ačiū jums visoms, kad esate, kad dalinatės vargais ir džiaugsmais, nuorodomis, patarimais, palinkėjimais ir t.t.
Nu kažkokia šiandien susijaudinusi, o dėl to tikriausiai esi kalta tu Piesiny :-). Taip, taip, TU, nes parašei tokią charakteristiką apie mane, kad nė darbdavys negalėtų tokios parašyti :-)))))))))).
tai dar vienas tavo užslėptas talentas :-). O jų mes turime, tik reikia tinkamo momento jiems atskleisti. Pvz: per vestuves eksprontu reikėjo užsėsti stalą, niekas gi nenori, visi pasipuošę. Ką gi, ėmiausi , susorganizavau, pati buvau netikras piršlys ir taip įsijaučiau į tą vaidmenį, kad visi buvo nustebinti, kaip taip be repeticijų sugebėjau kalbėti, juokinti ir išmominti labai daug vaišių iš piršlio ir pabrolių:-)))))). Viskas vyko čia ir dabar.. Taigi... išsiplėčiau :-).
2015-09-08 21:31:02
Sveikutes. Prisiduodu ir as :) Jau ryt lygiai menuo - kaip "draugauju" su kilo lt. Per menesi numeciau 3.6 kg. Nera daug, bet dziaugiuosi kad po truputi einu tikslo link :)
2015-09-08 21:45:52
Kaip gerai, Mey, kad parasei! Rezultatai tavo vadoveliniai! papasakok,koks buvo tau sis menuo? ar labai sunku buvo? svarbiausia, kad nedingai ir dirbi toliau!

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS