Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-04-25 19:35:28
sprintere saunuole, kad laiku perskaitei ka reikejo ir dabar sekmingai meti svori, kurio tau nereikia. gerai, kaip parasai ir aprasai, ir kitos galim kazko pasimokyti, nors ir daug skaitau, bet tavo minimu knygy skaityti neteko, gal kad panasiom temom nesidomejau Bet dabar pavadinima uzsirasiau, ir kai ateis laikas naujam knygu siuntiniui, uzsisakysiu, tikiuosi, kad prekyboje dar yra.
2016-04-25 19:53:36
o dar as susimasciau, koks momentas mano istorijose jus labiausiai isgasdino. man tos istorijos nera baisios jau vien del to, kad ju herojus as pazistu. Spaudoje perskaitau kur kas ,,baisesniu,,
ar isgasdino ligu pavadinimai? akistata su galimai trumpu gyvenimu? temos, kurios LT (dar)yra tabu?
olandai yra itin blaiviai mastanti tauta, paskaiciuojanti, apsvarstanti, emociju beveik nerodanti. i gyvenimo virsmus ziurintys siek tiek is atstumo ir gana ramiai.
man tie zmones padare ispudi ne vien del to, kad nesutriko istikus ekstremaliam issukiui ar parode savo charakterio tvirtuma bandydami iveikti likima. mane zavi ju optimizmas, pozityvumas,, sugebejimas dziaugtis gyvenimu, is jo pasiimant viska, ka jis dar gali duoti, o isvis labiausiai- kad jie atsigreze i kitus ir pagalboje kitiems iprasmino savo galbut per trumpu tapsanti gyvenima. Tai labai motyvuoja dziaugtis gyvenimo svente.
Pastebejau, kad 20 metu gyvendama Nl-e kazkiek ta blaivu poziuri peremiau. Tenka suklusti, kai budama Lt pastebiu, kad temos, susijusios su ligomis ir ypac specifinemis, vis dar tabu, kaip ir temos susijusios su vienatve ar isejimu i amzinybe. Matyt tam dar reikia laiko, Kartais ikliuvu prasnekedama tema, kuria Lt dar garsiai nesnekama.
Laikas eina, sienos tampa atviromis, ir savaime iprastais tampa tokie dalykai, kaip vyru dalyvavimas gimdymuose, homoseksualu integracija, eutanazija, seneliu namai. ir ligos- vezines, psichines, invalidumas. Sios temos Lt dar tik skinasi kelia. Nl- tai visiskai iprasta ir ,,normalu,, Gal del to ir parasau taip, visai nenoredama jusu gasdinti...
rasau savo dienorasti ir esu kokia esu, tad atleiskit...
pasake man pas mane viesejusi drauge- jei nori suzinoti, kaip atrodys Lietuva po 100 metu, atvaziuok i Olandija.
Yra tame tiesos-galima pamatyt, kas bus isspresta ir kokios naujos problemos atsiras...
2016-04-26 14:26:44
baisios ligos visad gasdina,kad ir kaip i jas reaguotum! brrr... is tolo bijau ligoniniu,ir gydytoju. pats gydytojas visu pirma turi buti sveikas! zmogus pats sau yra geriausias gydytojas,nes pats save geriausiai pazysta. nenoreciau kad mane gydytu bet kas,as gerai jauciu zmogu.

uzjauciu,piesiny, del mamos. zinau kas tas alzhaimeris. teko toki bajava 95m. seneli cikagoj priziureti. bet tik pora menesiu. karta senelio zentas norejo 1para su juo pabuti,bet vargsas neistvere,chachacha. man sekes gerai,per savaite pripratau.

tos dvi knygos ne apie svorio metima,tai apie viska...
o kas susije su mityba,groziu ir sveikata jau nuo paauglystes daug perskaiciau,rasta daugybe priestaravimu. nebeskaitau,juolab tokiu knygu nebeperku.perverciu ir uztenka.
2016-04-26 14:27:07
As is tu zmoniu, kurie bijo mirties, artimuju netekties... Labai bijau artimuju ligu, nelaimiu. Del saves nebijau.
Siuo metu gyvenu tikrai laiminga gyvenima, kasdien tuo megaujuosi, bet nesu si tu, kurie gyvena ta diena, tad visada ziuriu i prieki, statau didesnius tikslus.
2016-04-26 15:51:25
Piesiny, tavo aprašyti žmonės ir ligos manęs nė kiek ne išgąsdino. Aš jų nebijau. Kaip niekas kitas šiame forume rašiau apie laidotuves ir apie mano dalyvavimą juose. Šiuo momentu ramiau...... Aš džiaugiuosi, kad tiek išgyvenau be didelių ligų ir nelaimių :-).
Piesiny, norėjau paklaus, ar tiesa, kad Olandijoje yra griaunamos bažnyčios? Man apie tai pasakojo vienas skulptorius, susijęs su bažnytinėmis relikvijomis. Sako ir į LT yra iš Olandijos griaunamų bažnyčių yra atkeliavusių varpų ir vargonų.....
2016-04-26 19:48:13
dar trumpai griztant prie tu istoriju, ligos labai baisios ,cia ir kalbu nera. Visi bijo ligu ir ankstyvos mirties, visi pergyvena ir del saves ir del savo artimuju.ir as bijau. Tik akcentas mano istorijose buvo ne ligos baisumas, bet zmogaus reakcija i toki isbandyma. butu galima vietoj ,,baisiu ligu,, irasyt ka nors kita, pvz prarasti darba, neislaikyti egzamino, prarasti namus ir pan. Irgi baisu, ekstremalu, tai ne sloga. Kaip reaguosi? Akcentas buvo, kad toji nelaime pazadino zmonese kazkoki kurybiskuma, uzvede varikliuka padaryt kazka daugiau del kitu, o ne vien sedeti ir dejuoti del savo nelaimingo gyvenimo. Paprasciausiai as tokiu zmoniu daugiau pazistu, jei dirbciau gaisrineje, papasakociau ka kita...O jei teisme......

Del baznyciu Nyderlanduose- jos is tikruju uzdaromos, nes labai sumazejo tikinciuju. Pastatai fiziskai nera griaunami, jie pritaikomi kitoms reikmems. Baznycia itaka yra praradus. Ir musu baznytele, kurioje krikstijome vaikus ir juos vedeme prie pirmos komunijos- uzdaryta.Pastatas atiduotas kazkokiom kitom socialinem reikmem, net gerai nezinau kam.

Griztant prie kilo reikalu- dziaugiuos, grizau i vezes. Atsikraciau tu keliu iseiginiu daugiadieniu ,,dovanu,,. Susidarytas kilo valgiarastis atitinkantis visus kriterijus- padejo. Svarbu viskas, apie ka kalbejom- kalorijos, skrituliuko sudetis,, vanduo, kiekiai, laikas.
Vel grizau i savo langeli ,,tarp 65-66kg,, ko ir noriu laikytis.
Ryt- nacionaline svente- Karaliaus gimtadienis. Iseigine, daug renginiu, karaliai vaiksto tarp zmoniu. Vyksta blusu turgus, prekiauja vaikai, Man tai labai smagi svente, gaila kad salta ir lyja ir sninga(~~~)
O dar ir jubiliejus gimineje. Sakysiu, kad lucky day o ne potenciali nelaime...Labai tikejausi issitraukti ta garsiaja naujaja suknyte, bet taaaip saaaltaaaaa...
odines kelnes(be lopu) irgi tiks.
2016-04-27 23:07:52
kaip saunu nors ir labai retai gauti vidury savaites iseigine diena. siandien Nyderlanduose svenciama Karaliaus gimimo diena. Karaliskoji seima iseina ,,i zmones,, smagi programa, koncertai, pramogos. didziausi blusu turgus ir visi apsirenge oranzine spalva. Zmones turi galimybe paspausti Karaliui ranka, pasigrozeti Karalienes tualetais ir pamatyti 3 augancias princeses. Tuomet ir supranti, kad gyveni karalysteje.
visa tai stebejau per televizoriu vis dar neislipus is pizamos ir jaukiai isitaisius su maze ir suniuku ant sofos. smagu, kai niekur nereikia skubeti.
po to po truputi issiruosem i vyro dedes jubilieju. issitraukiau savo naujuosius raudonus batelius. svente buvo smagi. isitaisiau stalo kamputyje ir pramaisiui su valgiais plepejau su sveciais, visi viens po vieno trauke prie manes,Isklausiau kruva ispazinciu ,,nuo dusios,, nuo kruvos vyro puseseriu, tetos liepe man daugiau nebesikudinti, o dedes viens po kito pasakojo istorijas susijusias su vizitais pas mano kolegas. Vysnia an torto tapo vieno dedes pasakymas, kad visa vyro gimine manim didziuojas kad as tiek daug pasiekiau ju akimis ziurint. Labai gera ant sirdies pasidare. Na o visos puseseres mainais uz ispazinciu isklausyma pazada suorganizuoti gimines baliu- siaip, pramogai.
Baigiantis sventei jubiliatas isdalino nedideles geliu puoksteles seimoms, kurios turi i amzinybe isejusius artimuosius. Gavom ir mes, ir maniskis nesulaike asaru- uosvio isejimas vis dar mums visiems skaudus ir labai jo truksta. Grizdami namo uzsukom i kapines padeti tu geliu.
Dabar namie, ryt vel i darba. Nors siandien buvo pats salciausias Karaliaus gimtadienis per 30 metu, ant sirdies man gera, gavau tiek daug dovanu. Kiek daug man reiskia ir tas geras zodis,ir tas pasitikejimas issipasakojanciuju ir isiklausymas i mano zodzius. Pasake man viena is puseseriu- kazka reiskia,kad as butent dabar atsisedau salia taves ir tu viska is manes istraukei, kas man ant sirdies gulejo, Dabar mano gyvenimas pasikeis. Grazesniu zodziu sunku isivaizduoti, tad gerai nusiteikus einu ilsetis o ir jums visiems linkiu saldziu sapnu ir geros naujos dienos.
2016-04-27 23:19:59
neparasiau dar kokia dovana jubiliatui man padare didziausia ispudi. taigi, jam sukako 80 metu , ir jo zmona, irgi netoli to amziaus, paslapcia paprase vienos akordeonistes pamokinti ja sugroti keleta kuriniu, ir stai ji padovanojonetiketa siurpriza- mini koncerta savo vyrui(su tos mokytojos pagalba, kas aisku visiskai nesvarbu) na ar ne puiki dovana? koks grazus meiles prisipazinimas! nieko panasaus nesu macius.asaras sluosciaus ne as viena...
2016-04-28 09:27:52
Aina sau kaip puiku, net as pasijauciau ten buvusi, pajauciau to vakaro siluma ir tavo Piesini sirdies geruma. As irgi tavimi labai didziuojuosi, tavo pasiekimais, stiprybe, pagalba kitiems. Saunuole esi.
2016-04-28 12:42:22
Kaip smagu skaityti. Matyti dovanas, kur jų kiti net su žiburiu neras - ne kiekvienas gali. Piešiny, išeisi iš čia ir daug kas nublanks.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS