Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-04-16 20:10:36
Eina sau, 36 dydis! Kaip tau smagu :-). Pavydžiu baisiausiai :-). Kita vertus nėra ko pavydėti, juk ne loterijoje laimėjai, o uždirbai sunkiu darbu. Džiaugiuosi tavimi:-).
2016-04-17 19:41:47
vos nepraziopsojau sekmadienines ataskaitos, o parasyti yra ka.
visu pirma man neaisku kiek as sveriu- paskutiniai 3 ilgieji nuodemingieji savaitgaliai isbalansavo. vakarykste vaiku svente tapo mano luckyday, tad siandienos sverimasis yra beprasmis. svoris yra soktelejes ir nors apimtys nepasikeite, neapsimetinesiu kad cia man raumenys uzaugo. luckyday buvo lucky paros o savaites iprastomis dienomis prisieksperimentavau su tuo sestuoju valgymu.
laikas grizt i vezes- vel prisedau prie mitybos plano ir 5 iprastiniu maitinimusi. Ir tuomet tikiuosi po 2 savaicu issiaiskinti tikslu dabartini svori.
panasu, kad supratau is kur tas potraukis prie surio- jau kelis menesius pusryciams valgau tik avizinius dribsnius- nenusibosta niekaip. spaudoje radau straipsni apie aviziniu dribsniu neigiama itaka mineralams- taigi surio prase mano organizmas, kad kompensuot ka praranda. Vel pamoka- visur reikia saiko.
radau Noros postus keliose temose-man lygiai tas pats, ne kartotis neverta= copy/paste.
taigi svori islaikyti irgi ir menas ir mokslas ir nera paprasta!

2016-04-17 19:58:40
Salia apkrauto ir itempto savaitgalio bei siandienos dukrytes varzybu mane lydejo ir minciu spiecius perskaicius miesto laikrastyje istorija apie talentinga gimnaste, Nyderlandu cempione, isugdyta dukrytes sproto mokykloje. Kazkokios povandenindes sroves tarp jos ir salies gimnastikos federacijos- ji neisleidziama i tarptautines varzybas- europos. pasaulio cempionatus ar Grandprix varzybas-motyvuojama tuo, kad federacijos prioritetas(personalo ir finansinis) yra sportine gimnastika. o menine yra podukros vietoje. Kadangi is tos gimnastes tarptautiniu mastu aukstos vietos nesitikima, tai jai ir nepadedama. 5 aukso medaliai Nyderlandu cempionate- nepakankamas argumentas.
Ja zinau- nes padeda treniruoti mazyles- labai atsidavus siai sporto sakai.Ir stai, jos karjera suzlugdyta.
Net nezinau, ka galvoti ir kokias isvadas reiketu padaryt. Ziurejau i siandienos nesekminga dukrytes grupes pasirodyma- ir cia su tom povandenine srovem- grupes sudarytos is nevienodo lygio mergaiciu, tad konkurencija nelygiaverte- ar tai irgi itakojo pinigai?-ir galvojau kiek musu gyvenima itakoja biurokratizmas , pinigai, valdininkai, ekonominai desniai ir kaip rasti tarp viso to sveika pusiausvyra ir nesuzlugdyt tikejimo savimi?
Labai tikiuosi dar sutikti ta gimnaste ir pasisneket.Straipsni pasidejau pas save.
2016-04-18 09:20:58
Deja Piesini toks gyvenimas, kad pinigai valdo viska. Kai kuriose salyse labiau, kitose maziau, bet visur tas vyksta. Musu kaime viska valdo slidinejimo centras, todel visi sprendimai priimami tik jiems naudingi. Tas kaimas suskirstytas i 3 dalis, vidurine dalis centras, mes gyvename 3-oje dalyje, kuri yra uz slidinejimo centro, tad investuoti pinigus i dviraciu taka jau neapsimoka. Tad vienintelis susisiekimas (apie 5 km) yra automobiliu, arba vaziavimas dviraciu gatve. Tas kelias jungia Osla su Bergenu, tad automobiliu srautas didelis, o ir furos daznai vaziuoja. Neleidziu sunui vaziuoti su dviraciu, tad pati turiu vezti ji i treniruotes, jaunimo klubus ir t.t. Norvegija pasizymi kaip nekorupcine salis, bet deja visuose valstybiniuose, savivaldybiniuose sluoksniuose vyksta panasus dalykai. Pries kiekvienus rinkimus zadama statyti baseina, sumokami pinigai uz projektus, o po rinkimu jie nugula i stalcius. Kam tas baseinas, juk slidinejimo centrui jo tikrai nereikia... Visur finasuojami tik stipriausieji, t.y. daugiausia valdzios ir itakos turintys.
2016-04-18 09:32:57
paskaičiau paskutinius įrašus čia. o tai kiek, piešiny, tu netekai svorio/:) nuo kada čia esi? mat aš retai čia ką skaitau, reiktų dažniau rašyti, skaityti, dalyvauti, gal tai motyvuotų..
2016-04-18 10:45:32
Gal šį straipsnį skaitei: http://www.delfi.lt/5braskes/sveikos/mokslininkai-maldauja-nustokite-rytais-valgyti-avizine-kose.d?id=70889524

Aš greitųjų angliavandenių pasiilgstu, regis pratrūkčiau ir viską nušluočiau. Gal irgi ko nors trūksta? Nors aš +- laikausi sudaryto įvairaus valgiaraščio
2016-04-18 13:40:04
straipsnis gal ir sitas nebepamenu tiksliai, lyg ir ilgesnis buvo. bet visgi logiska kad nebus gerai jei kasdien ta pati per ta pati valgysi. o man tos avizos tikrai itikdavo- skanu, sotu, banana su suniuke pasidalindavom, labai didele megeja, po to ji isitaisydavo man ant keliu o as su kava ir uzbaigdavau pusrycius. visai smagi dienos pradzia dviese. kiti juk parpia dar...
Robertai- as per 8 men numeciau 25kg, atrodytu kaip ir gana, bet pasidarius kuno sudeties analize suzinojau turinti per daug vidiniu riebalu. tad ir sprendziu rebusa- svorio kaip po tokio mesti nebenoriu, bet tu riebalu maziau norisi, galvoju sportu ,,ismust,, bet ir svori palaikyti irgi issukis, susiduriu su tokiomis paciomis dilemomis kaip kad Nora aprase. Kilo paliko ta pacia programa tik pasirinkimu daugiau, bet as nieko ypatingo neaptikau. tai ir eksperimentuoju su visokiom pasekmem....
2016-04-18 14:25:16
oho kiek daug!
ir tai dėl kilo.lt?:)
man tai atsibosta laikytis to paties valgymo kaip čia nurodyta, ieškau ko nors tokio kitur.. ir nutrūkstu tada, užsimanau kažkaip naujai kažko kito pabandyti, nėra gerai, na, esmė, kad reikia išmokti sveikai, tvarkingai gyventi.
2016-04-18 23:08:58
Tik dabar grizau is ,,Alzheimerio kavines,, Kadangi sis puslapis yra mano dienorastis, rasau ir apie tai.Man tai skaudi tema.Sia liga serga man artimas zmogus. Sioje kavineje apsilankau, kai nagrinejama man aktuali tema. Siandien- ,,Issiskyrimas, liudesys, gedejimas.. Vakaro svecias buvo pastorius, jau 40 metu dirbantis ir kartu parases kelias knygas. Viena isigijau ir jau per pertraukele skaityti pradejau-jauciu, kad ji man pades uzpildyti daug spragu.
Daugiausiai buvo kalbama apie jausmus ir skausma, ivykius ir ju pasekmes artimam zmogui susirgus Alzheimerio liga. Taciau netiketai man paciai buvo atsakyti kazkada mane kamave klausimai-juk netekciu mano seimoje ir gimineje buta nemazai. Kai kuriu skausmo neiveikiau iki siol. Tai buvo ir dalinai emocinio valgymo priezastis.
Visas vakaras ir knyga man igijo dar viena, nelaukta, bet reikalinga prasme.
Sirdis apsigaube liudesio sydu, bet jauciu,kad po tuo amzinu sasu jau gyjanti zaizda. Kaip man padejo sis vakaras. Ir kokia gera knyga nuspirkau.
Grazus buvo pastoriaus atsisveikinimo zodziai baigiantis vakarui-,,tai yra mano kalte, jei nesvyti ten, kur as esu,,
2016-04-19 06:47:22
ačiū už pasidalijimą, labai jautru...o kokia knyga?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS