Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-04-04 22:32:14
hmmm suris juk ne angliavandenis, tai riebalai, rasoma, kad kai jo norisi, tai truksta kalcio ir fosforo. As irgi zyziau vienu momentu dietologei, kad noriu angliavandeniu, atrodydavo, kad nenoriu jokiu tunu, vistienu, noriu vaisiu (darzoves kazkodel netraukdavo), noredavosi greituju angliavandeniu, po kiek laiko pasijuto silpnumai priespieciu metu ir veliau, dietologe itrauke i meniu vaisius su riesutais, kose su riesutu sviestu, va ir pasitaise is karto.
2016-04-05 20:11:32
Merginos, jūs daug rašot apie mitybą, kaip suprantu sekasi maitintis pagal planą, o kaip su sportu draugaujat. Sakykit jei maitinsiuos pagal režimą, bet nesportuosiu tai riebaliukai netirps.
2016-04-05 20:20:25
del surio tu teisi-isties riebalai ir atitinkami mineralai. jo man noris po sporto kazkodel. bet siaip tiesiog riesutu ar saldumynu. radau parduotuveje ,,superfood,, pakuote- visokios seklos, riesutai ir dziovintos spanguoles- sauja labai skanu, ant skystos varskes uzberus isvis desertas kol nesusigriebiau i kalorijas pasiziuret- issiziojau- 100g virs 400 kal. tos spanguoles pasaldintos klevu sirupu. stai taip.tik neapsiziurek ir uzkliuni uz paprasto dalyko.
o del angliavandeniu- ka as galiu pasakyti- pradejus Vakarais valgyt riesutu kad ir truputi ir uogienes(becukres) arbata gert (zinau zinau kad nepatartina) kazkaip atsigavau. Rytais visada valgau avizas priespieciams visada vaisiai= turetu kaip ir netrukti, bet va, vakarais galva tiesiog neveikia. O po sesto valgymo- veikia.Stogas grizo i savo vieta(tikiuosi...)
2016-04-05 20:21:45
Dovka- be sporto su tvarkinga mityba riebalai tirps.Sportas pades islaikyt gera nuotaika, kondicija ir suformuoti figura
2016-04-05 20:49:27
Esu girdejusi, kad nepakankamas kaloriju kiekis pirmoje dienos puseje skatina noreti daugiau valgyti vakare. Pabandyk riesutus valgyti su rytine kose arba su vaisiais, gal vakare geriau jausies :)
2016-04-06 18:22:31
petraukele darbe, vakarieniauju ir liksiu dirbti, budziu sianakt. bet tokie idomus zmones buvo,kad sakau pasidalinsiu.

senjoru pora-rankom susikibe ir svytintis izengia-atsvente savo santuokos 50 meti.klausiam mes- kur paslaptis? sako jie- vienas kitam turi duoti daugiau nei imti

vidutinio amziaus liekna optimistiska ir pasitempus moteris. jau 5 metai kaip kovoja su veziu-daug visko.pasakoja man ir nenusimena.Daili suknele, raudoni karoliai raudonai padazytos lupos. Puiki sukuosena.giriu, kad labai graziai atrodo. ji irgi giria mane, kad sulieknejau ir sako- o va as galiu valgyt kiek tik noriu, stora nebusiu niekada!

palepintas paauglys, isgyvenantis tevu skyrybas.suaugo per viena diena.sunkiai anksciau pasiduodaves gydymui dabar visiskai suemes save i rankas- juk nuo dabar jis vienintelis seimos vyras. akyse -liudesio seselis ir staiga kritusios atsakomybes nasta. gydyma istveria be skundu, iseidamas padekoja.

velei itin senyvu senjoru pora. graziai prazile ir elegantiski.vyras atidaro duris, moteris isdidziai iplaukia i vidu.buvusi mokytoja iskart manes paklausia, ar dar atsimenu koki zodi ji mane praejusi karta ismoke. zinoma- pasakau ji tai Atitikimas. dziaugiasi, kad nepamirsau ir abu klausia, o kaip Lietuva dabar, ar viskas gerai.snekames ir kiek uztrunka, kol pereinu prie gydymo....

dailininkas,kurio paveikslai kabo ir mano klinikoje.juokias, kad buvo Portugalijoje ilgokai, teko pas mano kolegas apsilankyti,nelabai sekes, tad dabar grizo pas mane ir linki sekmes,kad istaisyciau, ka galiu.iseidamas ploja man per peti ir juokiames dabar abu.

besilaukianti mamyte isitaiso ir kantriai laukia.rupestis- tik apie kudiki, ne apie save. apie ka bekalbetumem, pirmas klausimas- o vaikeliui kaip tai bus, kaip atsilieps?nuraminu. sypsodamasi iseina o mes su sesyte susizvalgom- grazus laukimas.

isirita berniukas paspirtukas- jam tik penkeri.smalsus, zingeidus ir labai gudrus. su teciu juokaujam, kad tai- busimasis mano kolega. dabar kiekviena karta isdidziai sako, kad busias daktaras ,,kaip as,, ir kolega ir kantriai iskencia visas proceduras. saunus berniukstis!

mano vakariene baigias,griztu prie darbo. nuovargio, kaip matot, nera! tiek daug geru emociju, dziaugiuos!
2016-04-06 19:22:59
žiūriu kiek visko praleidau. eisiu skaityti bent kelių puslapių. aš tai kenčiu alkį. ir alkį ir saldumynų norą. taip noriu gabaliuko duonos, jau nekalbu apie šokoladinį pyragą, kad pamažu viskas nebesvarbu darosi. gal čia emocijos veikia, nes vakaras ir jau nenoriu pabaiginėti to darbo kurį darau. o gal ne :/ TAIP NORISI KĄ PAKRAMTYTI!!!!
2016-04-06 19:27:27
Dovka, aš nesportavau, bet visi riebalai nutirpo. taip kad tirps. bet geriau sortuot - dėl savęs, sveikatos, psichologinio balanso. tik man nuo to balanso labai kelius skauda, tai jo :/
2016-04-06 19:31:23
Piešiny, perskaičiau ir apsiverkiau. gera sutikti gražių žmonių.
2016-04-07 10:52:44
Sekme ir laime priklauso nuo musu poziurio i pasauli, i zmones. Piesinys nesutiko stebuklingu zmoniu, bet jos poziuris i juos, jos pozityvumas, sugebejimas izvelgti teigiamus dalykus, padare juos ypatingus :) Tai ypatingas zmogaus bruozas. Su kokiu poziuriu gyvensi, toki gyvenima ir turesi :)
Juk ji galejo nieko ypatingo nepastebeti, buti nepatenkinta, kad daug darbo, kad tas dailininkas prisigyde Portugalijoje, o dabar jai reikia klaidas taisyt, kad tas mazas berniukas buvo ikirus ir isuze jai galva ir t.t. ir t.t.
Pozityvus poziuris i gyvenima daznai lemia gera savijauta, laimes pojuti, sekme ir t.t.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS