Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-31 19:20:45
aš neturiu vaikų ir dabar neturiu tokio gyvenimo draugo, kurį galėčiau manyti ar viltis turėsianti visam gyvenimui. tai negaliu atsipalaiduoti ir manyti, kad kokia esu tokia esu. kita vertus, jei atsipalaiduočiau - gal geriau visiems žmonėms aplink mane pasidarytų.
2016-03-31 22:49:15
Rupintis isvaizda butina, cia taip pat kaip praustis, bet tik tiek kiek butina. Zmogus sensta, atsiranda rauksles, tai naturalu. Vieno nosis didele, kito maza, vieno skruostai kauleti, kito apvalus, nieko cia nepakeisi, o ir nera reikalo.
2016-04-01 08:45:16
gavau keista laiska is kilo.lt-jie man pasiule pas juos isidarbinti, na tapti kaip ir ju komandos dalimi,galeciau atsakineti i nariu klausimus apie motyvacija ir panasiai. ka daryt?
2016-04-01 09:14:42
Sutik, juk matai kaip tau puikiai sekasi :)
2016-04-01 10:20:12
siandien atsikeliau ir suzinojau kad mano akiniai kreivi, mazoji eme susirupino iskilusiu savo akinuku stiklu o maniskis emesi ieskoti skyles savo megztiny
Lryte perskaiciau apie griuvanti Gedimino boksta
Taigi,balandzio pirmoji prasidejo.
Olandu laikrastyje sako-jei nori kad zmones patiketu tavo pokstu, jis turi buti panasus i teisybe.
Pabandykit siandien, parasysit vakare kaip sekes,
As jau 3 pagavau...
Ir mane pagavo, ach...
2016-04-01 11:04:12
o dabar jau rimtai noriu parasyti-pries isbegdama tvarkyti visokiu reikalu pagalvojau apie jus visas ir noriu pasakyti, kad jumis labai zaviuosi! jus neisivaizduojat kiek talentu yra siame forume. rasot nedaug ir nei viena neparaset apie save siame forume tai, kuom jus ,,gyvenime,, esat turtingos. gavau likimo dovana- net su 7 kilo naremis esu pazistama asmeniskai- bendravimas skiriasi- su vienomis beveik kasdien susisiekiam, su kitomis retkarciais kokia zinute ar susitikimas ar skambutis ar tik tyliai sekam viena kita FB-e. Mane apstulbino visu siu moteru talentai. Visos labai skirtingos, bet asmenybes kokios!
Taip ir norisi daugiau aukso grudeliu islukstenti, o ju cia tikrai yra.
Nors as i foruma rasau daugiausia, bet ir ismokstu is jusu daugiausiai!
Aciu visom biciulem ir grazaus bei sauleto savaitgalio!
Rasykit!
2016-04-02 15:43:21
Viena iš tų septynių esu aš. O aš tikrai turto turiu daug: metų (mano metai mano turtas :-)), tris vaikus ir dar tik tris anūkus, dar vyrą ir du žentus.

Nežiūrint į visą tai, aš noriu..... džinsų su lopais! Dabartinis mano darbas leis man juos vilkėti, juolab, kad mano kolektyvas vieni vyrai.
Atėjo šventė ir į mano gatvę ( labai tikiuosi :-))
2016-04-03 10:30:21
mano mielas sekmadienis su kava, bandelemis ir laiskais. kaip gi jus visos gyvenat?
Va, Cihita, ar zinai,kas as jauciu apsimovus dzinsus su lopais?Laisve. Laisve elgtis kaip noriu, rengtis ka noriu, nebuti ispraustai i remus kad kazkam patikti ar itikti.Tikrai. Tai, kad ir tu tokiu dzinsu uzsinorejai kaip ir odiniu kelniu, turbut kazka sako?...
O as isigijau raudonus batelius prie savo burbulines suknytes. Batukai uzdara nosim ir atviru kulneliu su koketisku kaspineliu ant kulno dirzelio. Pagavau save besistaipancia prie veidrodi- aaachhh... Kai kas jau man pasake, kad mane priima i Tikru Moteru nesiojanciu Sukneles Kluba.Valioooo!

Vakar visa diena su mazaja visur davemes. Ir parduotuves kitame mieste isnarsem ir cia buvom ir ten buvom. Namie sako man maniskis- va judvi pramogaujat,po parduotuves sopinates, pinigus leidziat o as sunkiai dirbu- va parduotuvej buvau ta pirkau ana...
...Ar jus cia ka nors suprantate?>...mes pramogaujam, o jis dirba???tai bent logika!!

na o dabar apie kilo reikalus. sportuoju saziningai o su mityba vis dar ieskau kaip cia geriau. man viskas atvirksciai- jei su mityba aisku, tai nesportuoju kaip reikia, susitvarkiau su sportu tai dabar su mityba ,,vazineju,, svoris trupuciuka soktelejo, apimtys nepakito-gal raumenys o gal ir velyku liekanos. dabar daugiadieniu nenusimato, gal pavyks grizti i tvarkingesni ritma.
ka dar pastebejau- man truksta angliavandeniu, arba kitaip pasakius,kuro smegenims(juokites juokites, taip taip, pavaziavo man stogas, aha...). pradzioje metant svori dar taip nesijaute, matyt kailinukai pakankamai stori buvo. bet paskutinius pora menesiu nuovargis po darbo dienos lenkte lenke- norejos tik miegot ir visi ,,proto,, reikalaujantys reikalai likdavo guleti ant stalo. Paskutines pora savaiciu tas ,,sestas,, va;gymas visgi budavo ne baltymai, kaip reiketu, bet angliavandeniai, tai pradejau atsigauti, bet svori reikia labai sekti. Prirasiau saziningai raudonu burbuliuku vakarais, nes nezinau kaip kitaip ta sesta valgyma atzymet-kiti 5 tokie, kokie ir turi buti pagal kilo principus.
Nelabai man patinka, kad pati turiu ieskot, koks tas mano balansas, bet uz mane juk niekas to padaryti negali.
Netrukus keliausiu i sekmadienini sporto kluba ir dienos darbeliai begs toliau. Tikiuosi vakarop ir jusu ataskaitas rasti...

Grazaus visiems sekmadienio
2016-04-04 14:32:40
Piesini, o kokius angliavandenius valgai? Ko tau norisi ir atrodo truksta?
Jei truksta kuro smegenims man atrodo juos geriau maitinti ne vakare 6 maitinimu, bet pirmoje dienos puseje (juk vakare smegenys maziau dirba), ar nebandei valgyti riesutus su vaisiais. Man asmeniskai tai labai padejo, sumazino energijos trukuma. Pabandyk i rytine kose deti riesutu sviesta, o priespieciams suvalgyti vadinamojo studentu misinio.
2016-04-04 20:22:06
net nezinau ko man noris-miego ir poilsio tiesa pasakius. uztat taip ir yra kad grizus namo dar man visi galva suka, ir ta ar kita vadybini reikala reikia sutvarkyti, o jauciasi jau toks blokas ant galvos- nebegaliu ir viskas. mano smegenys ir vakare dar dirba(pageidaujama). uztat ir nebeuztenka energijos ir visokie reikalai stovi. ypac pajutau pora dienu pabandzius ta cempioniska meniu- iskart buvo nokautas, tad dabartinis angliavandeniu kiekis man yra ribinis,be riesutu sviesto galiu gyvent, be patys riesutai man patinka, ir kazko labai patrauke ant surio.gi rasineju vis- suris, suris...
velyku daugiadienes man kainavo 2kg, iki sekmadienio beveik visus numeciau bet visgi nevisai visus, luckyday buvo iprastine su tom bandelem, bet lucky day priaugino tik 300g! labai nustebau.pirmakart tiek mazai. va ir galvok, kur cia suo pakastas.gal organizmas nutare nebekaupt nes kasdien ta sesta angliavandeni gaudavo?>...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS