Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-29 19:04:03
hh, palietei manau dauguma moterų skaudžią temą. Pradėjus lieknėti ar sulieknėjus, veidas pasidaro raukšlėtas. Ypač tas pasireiškia vyresniame amžiuje, kada kaklas ir veidas išduoda ne tik dabartinį amžių, bet gerokai dar ir pasendina.
Kad man taip neatsitiktų tam ruošiuosi iš anksto :-). Lankausi pas kosmetologę bent kartą į mėnesį ir pasidarau veido procedūrą. O jų yra tikrai įvairių. Mano manymu tas kūno vietas, kurias negali pridengti nei žiemą, nei vasarą reikia ypač puoselėti, nors tas puoselėjimas reikalauja krūvą pinigų. Bet..... investicija atsiperka :-).
2016-03-29 20:26:47
atsvenciau velykas-2,5 luckydienos. penktadieni prasidejo- dukra iskepe obuolinius ir vysninius pyragaicius-turejau paragauti, maniskis is viskio degustacijosbuvo parsineses kazkokio mandro viskios, tai ir man ipyle slakeli(niekad nebuvau gerus-tik i airiska kava) palaikiau vel kompanija(su priedais) sekmadienis -aisku- pirmadienis man reikejo stala ruosti, tai ir...
siandien i darba ir manim buvo pasirupinta is auksciau- pamirsau savo maista ant stalo. tad iskrovos diena-kava, arbata ir saldytuve rastas jogurtas.
varau sportuot, iki!
2016-03-29 21:01:13
Kaip iskentejai be maisto visa diena? Man po daugiadieniu visa diena pilvas urzge is bado :D
2016-03-29 23:56:07
vel susirasineju pati su savim,apie tai esu parasius kilo, bet jie dar turbut tebeeksperimentuoja
2016-03-30 09:13:10
As pastebejau, kad svecio statusas atsiranda tada, kai atsidarai kilo.lt puslapi, atsidarai forumo skilti, bet nesi prisijunges.
2016-03-30 12:05:33
dėl veido - ne raukšlės, o perdėtas putnumas. bet taip, aš galvoju, kad reikia susirasti kokią kosmetologę ir eit masažų. dabar nežinau, kur čia gerą radus.
2016-03-30 13:59:52
naujas issukis- kaip kovoti su laiku.as nekovoju,, as draugauju. mano metai mano turtas.pas kosmetologe vaikstau, bet neprasau, kad grazintu jaunyste.ji daro ka gali-mano prasymas vienas- priziureta oda.rauksliu nebijau-jose irasytas mano gyvenimas, putnumo irgi nebijau- buciniai minkstesni.
bukim ,merginos, savimi
2016-03-30 14:23:47
Tikra tiesa Piesini :)
O tu hh tik dziaukis putliu veidu, nes kai metu sulauksi daugiau, rauksles maziau matysis. Nemanau, kad veido masazas sumazintu veido apimti, o ir nereikia tau to :) Esi grazi kokia esi :)
2016-03-31 16:42:50
Niekas negrąžins jaunystės. Procedūros ir yra prižiūrėta oda. Natūralus žmogus yra gražiausias. Vyresnis kūnas irgi. Moteris su raukšlėmis patraukli. Jei jos pilvukas padribęs, vadinasi, ji yra išnešiojusi galbūt tris vaikus. Ta patirtis, kuri atsispaudžia kūnuose, yra graži. Ja mes turime didžiuotis. Ne tik grožėtis tobulais, išpuoselėtai kūnais. Reikia mylėti save tokius, kokie esame. Mūsų kūnas yra mūsų tvirtovė, šventovė, kurią privalome puoselėti ir gerbti :-).
2016-03-31 18:32:14
as siandien kazkaip gavau netiketos motyvacijos- mano besilaukianti sesele nesioja mano buvusi L dydzio svarka kaip reikiant ji uzpildzius. as ziuriu ir nelabai graziai galvoju- o dieve, negi man tas svarkas buvo geras ir as i ji vos tilpau????ar tikrai buvau tokia statine???Sesyte tai nauja gyvybe nesioja, o as????labai gera vizualine agitacija nevalgyt saldainiu. nes nebenoriu tokio plocio svarko.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS