Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-27 09:12:35
sekmadienio rytas ir tai turetu butu mano prisidavimo diena.bet siandien ypatingas rytas -Prisikelimo svente.nutariau pasidalinti keliomis man zinomu zmoniu istorijomis.

profesija-burnos/zandikauliu chirurgas(kad Olandijoje juo tapti reikia baigti 3 specialybes).puikus gydytojas, reiklus destytojas, paskaitos isimenancios visam gyvenimui.atejo laikas iseiti i pensija.atsisveikinimo kalboje pasake jis-tapau gydytoju, nes to norejo mano tevas.man tas darbas visai patiko, bet visa gyvenima norejau dirbti ne tai.as atdidirbau, iseinu i pensija ir uzsiimsiu tuo, kas mane domina-viesbuciu ir restoranu verslu.

profesija-gydytoja ginekologe.po gero desimtmecio alinancio , pilno streso ir bemiegiu naktu darbo padejo taska.grizo prie savo pomegio-vyno degustacijos.ikure vyno namus, renka vyno kolekcijas ir supazindina visuomene su vyno kultura

profesija-plauciu onkologe.labai jautri medike, neatlaike emocinio kruvio-kasdien tekdavo 6-10 pacientu pranesti,kad ju liga-neisgydoma.ir tapti zmogiskosios tragedijos dalimi.isejo ten, kur emociju nereikejo-medicininio draudimo kompanija

profesija-architektas.studijavo, nes tevai to norejo.mama(matematike) padejo spresti uzdavinius, teta(dailininke) padejo su breziniais. diplomas atsidure stalciuje, nedirbo ne dienos.atsigreze i savo pomegi-zuvininkyste. tapo verslininku ir prekiauja zukles prekemis bei jachtomis.

profesija-farmacininke.stojo, nes i medicina neistojo.i medicina neistojo ir antrakart.pagalvojo ir..emesi kurti drabuzius.klientu netruksta.

nereikia ir mums toli ieskoti.stai ir musu bendrakeleive Cihita pasuko gyvenima 180 laipsniu kampu.sekmes jai!

Su Prisikelimo svente visus! Paziurekim i savo siela ir...pirmyn.
Graziu visiems sv Velyku.
2016-03-27 09:47:00
labai įkvepia tokie žmonės, kurie nepaisant aplinkinių spaudimo daro tai, kas jiems prie širdies.

gražių Velykų tau Piešiny, ir visoms.
2016-03-27 20:05:44
Ach, mielas Piesiny! Skaitant tavo postus, vos neapsižliumbiau..... Dabar tik iš visų ir girdžiu, tu nesusitvarkysi, tu negabi, atrodo, kad aš iki šiol dirbau valytoja..... O tik Tu puikiai žinai kaip, kur ir su kuo aš dirbau.

Laaaabai, laaaabai ačiū už dovaną. Sielos angeliukas atkeliavęs net iš Nyderlandų saugos ne tik mano mažąjį anūkėlį, bet ir aplink juos esančius žmones!

Oh nutraukė mano minčių srautą atvykę vaikai.......
2016-03-28 09:02:43
nebijok, Cijhita, tu gali, tu sugebesi.nesidairyk nei atgal nei i sonus, ziurek tik i prieki!
2016-03-28 09:10:40
hh, man labai patiko tavo posto pastraipa.as pati iki siol neturejau patirties su virtualiomis bendruomenemis.ilgiau bunant kilo.lt ir pleciantis asmeniniu pazinciu ratui, emiau pastebeti,kad pradedu vis dazniau teisintis, na, biciules, nera cia pas mane taip zalia ir grazu iririr..
va, perskaiciau tavo posta, nors ir ne man skirta ir atsipalaidavau.is tikruju, ko as suku galva? tad sia pastraipa pasiimu, apsibraukiu ir salia padedu sauktuka!

bet - tai, ką žmogus rašo galime perskaityti labai įvairiai ir sudėti įvairias emocijas. jos lieka mūsų vaizduotės vaisiai ir atsiremia didžiąja dalimi į asmeninę patirtį ir požiūrius. tas pats su knygomis, filmais ar straipsniais laikraščiuose - tai, kaip juos skaitome ir ką juose matome pirmiausia priklauso nuo mūsų vertybių, požiūrių ir patirties. tas pats su žmonėmis.

aciu, hh!

o dabar piesinys keliauja i virtuve.jus visi sventet vakar, o pas mus didysis stalas siandien, nes pavyks surinkti pilna komplektacija. ziuresim kaip cia man pavyks kulinariniai eksperimentai.
grazios dienos ir rasykit!
2016-03-28 12:40:19
vakar surinkti visi raudoni burbulai. aš valgiau nuo ryto iki užmigimo, darydama pertraukas tik žaidimui su vaikais. taip mano šeimoje nuolat, bet šį kartą žinau, kad tai išimtis, o ne kasdienybė :)

o kad mes džiaugiamės tavim Piešiny - tai todėl, kad mums dieną prašviesini. ir jei tas įvaizdis gera neša kitiems, ar verta jo atsisakyti :)

2016-03-28 22:33:13
Ojojoj, nepadoriai raudonuoja ir pas mane. Valio, Piešiny, kad nukreipi mintis kitur ir taip lyriškai. Puikios čia bendrakeleivės.
2016-03-29 15:40:03
o ar susidūrėt su dalyku, kai riebalai visų pirma iš vios kūno kaupiasi ant veido? kiek jau numečiau, bt vis viena bandeleveidė esu :(((
2016-03-29 16:24:13
Siaip numetus svorio dazniausiai kaip tik pasimato pokyciai ant veido ir dauguma moteru kaip tik susiduria su problema, kad pirmiausiai riebalai palieka veida, o paskutineje vietoje pilva. Bet gal tu esi apvalios veido formos, o ne riebalai ant veiduko :)
2016-03-29 16:39:46
nemažai nukrito nuo veido, tikrai nemažai. bet kažkaip, kai imu storėti, visur labai tolygiai pasiskirsto, bet ant veido nugula itin ryškiai. mano smulkus veidas, vat ir neaišku, kodėl ant veido ir ką galima būtų daryti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS