Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-25 10:53:25
aha,pradejau jausti alki. oh koks geras jausmas,pavalgyt kai isalksti. jau seniai nebuvau jautus alkio. jei jauties alkanas reiskia liekneji. pastebejau kad dazniausiai isalkstu iki priespieciu,vos sulaukiu. koks issigelbejimas saldytu darzoviu mixas ! net neiveikiu visu 200kcal is darzoviu. arba burokeliu sriuba. na o pusrycius valgau visai nenoredama. dazniausiai avizu kose su skirtingais priedais.

iskilo klausimas, o kaip jums,ar nubundat alkanos? as niekad gyvenime ,tik prabudus,nejutau alkio. net ir vaikystej. ir niekad nepusryciaudavau. anksciausiai pusryciai budavo 11val. ir kazkaip keista kisti maista i dar neprabudusi organizma. bet ir kuda visad buvau.
2016-03-25 10:58:15
niekada nevalgydavau pusryčių. apskritai galėdavau pradėti valgyti kokią 16h. dabar pabundu alkana. jau eidama miegoti svajoju apie pusryčius.
2016-03-25 10:59:00
as nesergu jokiom manijom ir nenoriu. esu isranki ir man sunku kazka issirinkt. bet kai issirenku,ilgai nesiskiriu su rubais ar batais.
2016-03-25 11:10:56
tiesa,vakar pasportavau. kaip gera isjudinti savo miegancius raumenukus. ant elipsinio sudeginau 400kcal,ir perejau per visus treniruolius. darau su nedideliais svoriais bet daugiau,nes tikrai nenoriu augint raumenu.didziausias demesys pilvui. poto pirtis ir povandeninis masazas. pasaka. jokia masaziste geriau neismasazuos! pavakariam nespejau gryzt,praleidau. bet,keista,neisalkau,laisvai sulaukiau vakarienes. per vakariene suvalgiau daugiau. grieztai taisykliu laikiausi pirmas 3 savaites. daznai nusizengiu proto ribose. svarbu jauciuosi lieknejanti.
2016-03-25 11:17:07
hh, kiek tau metu? kazkodel man atrodo kad tu labai jauna. ir pagal tavo ismatavimus,isivaizduoju tave kaip katik istysusia paaugle.
2016-03-25 14:37:16
Apie batus. Aš teikiu pirmenybę lygiapadžiams arba nedidele pakulne. Turiu galėti sparčiai eiti. Batų pora su aukštesniu kulnu - retenybė, mane ištinkanti toli gražu ne kiekvieną sezoną :))) Batomanija negresia - kaip ir drabužių turiu labai racionaliai pasvertą kiekį, tik tiek, kiek būtina, kad realiai turėčiau kuo apsiauti.
Kadangi batai vistik aksesuaras, juos pirksiu po to, kai jau būsiu suformavusi pavasario-vasaros drabužių branduolį.
2016-03-25 16:07:08
grizau is velykinio turgaus, ziuriu kas cia apsilanke.taip, neitiketina, bet batomanija niekas neserga.teisybe pasakius nesergu ir as.vizualizuoju kokiu man reikia ir tuomet ieskau. hm...turiu vizualizacija pavasario batukams, ziuresim, kiek laiko teks ieskot.

rytas saltas ir pyle lietus, tad turguje zmoniu buvo nedaug,bet man tai nuotaikos nesugadino, as juk is lietaus krasto.
radau namines uogienes be cukraus-melyniu, braskiu ir gervuogiu, naminio surio su riesutais, alyvuogemis, dziovintais pomidorais, ozku siurio su prieskoniais, bus idomu paragauti.
sutinku ir velykinio turgaus izymybe-toki vyra prekiaujanti saldumynais.kiekvienam sudeda maiseli tokiu zelatininiu saldainiu asorti ir visada palydi kiekvienam skirtu eilerasciu.praejusiais metais jo nebuvo, tai ir sakau jam,kad pasigedau! gaunu pora saldainiu virsaus ir isgirstu net 2 deklamuojamus eilerascius.tuoj uz manes susidaro eilute.
smagi traukiu toliau.vel sutinku pazistama meistra kurianti kalto metalo mazaja architektura. isigiju grazu dirbini kiemeliui ir pasisnekam.
suprantama ir drabuziu parduotuve aplankiau. kelnes tai jum neidomu, o bet taciau-laikykites-piesinys isigijo suknele! stai ka jus su manim darote.uzteks tu lopu.
belieka rasti vizualizuotus batukus.
kadangi S/38 dydis motyvuoja nezemiskai, mane vis dar seka zali burbuliukai.pries megstama bagel kavine atsilaikiau, nors labai norejau ir dar pasvarsciau, gal paskanaut..bet neiejau.

smagiu visiems velyku!
2016-03-25 19:30:50
Suknelė, suknelė, SUK-NE-LĖ!!! :)))
Nagi, kokia ji?

Pasipuošk per Velykas ;)
2016-03-26 08:23:00
suknele su dideliais melynais burbulais, uz ju kyso melsvas dangaus pakrastelis.burbulai ispiesti ant balto lapo.linijos aiskios, tikslios, be klosteliu ar rauksleliu, nepaliekancios vietos nutylejimui.piesiu nauja save-ne nuobodziai teisinga(zali burbulai) ir ne klupinejancia lygioje vietoje(raudoni burbulai) piesiu save karaliskai tvirtai stovincia ant zemes, iskelus galva ir zinancia savo verte.
suknele i draugija prieme lengva plona trumpa megztuka apsauganti nuo visu gyvenimo veju.
labai prasminga pirmoji mano suknele su kilo.lt.belieka batukai.
2016-03-26 09:43:12
prunkšt, Sprintere. taip gali mane ir įsivaizduoti, kaip ištįsusią paauglę. Nežinia, kiek man metų, manęs žmonės nuolat to paklausia, aš savęs irgi paklausiu. Žmonės mano atžvilgiu vartoja sąvoką "mergaitė". Pvz už mane jaunesnė gydytoja sako seselei: "ar padarėt įrašus kortelėje mergaitei?" (darbas reikalauja tikrintis sveikatą) :D tokia knyga yra "Tikra mergaitė" http://www.rasyk.lt/knygos/tikra-mergaite-100-marginaliniu-noveliu/2591.html Man užtat tu primeni vieną draugę, bet ta draugė neturi vaikų - tad nesi tu :)

bet - tai, ką žmogus rašo galime perskaityti labai įvairiai ir sudėti įvairias emocijas. jos lieka mūsų vaizduotės vaisiai ir atsiremia didžiąja dalimi į asmeninę patirtį ir požiūrius. tas pats su knygomis, filmais ar straipsniais laikraščiuose - tai, kaip juos skaitome ir ką juose matome pirmiausia priklauso nuo mūsų vertybių, požiūrių ir patirties. tas pats su žmonėmis.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS