Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-08-26 13:36:08
Taigi, toli nutekejau...Susipazinom Prancuzijoje. Olandai is tikruju auksti ir kudi, o plaukai visokie buna. Gyvenu ne Amsterdame, tai paruke man po kojom nesimaiso.kazkaip ivaizdis tu zoliu didesnis, nei realybe- praktiskai per tuos 20 metu gal 3 sutikau parukancius. Sostineje, zinoma, daugiau. Lietuviskai kalbu daugiausiai su mama- ji pas mane, labai serga, slaugom daug metu. Taip pat telefonu ir epastu bendrauju su draugem, tai lietuviu kalbos ir nepamirstu. Daug skaitau. Cia rasydama priveliu klaidu kai skubedama spausdinu, ne del to,kad kalba buciau pamirsusi. Nostalgija Lietuvai didele ir neblestanti,nors cia saknis ir ileidau. Ziemai baigiantis ruosiuosi I Lietuva atskristi, tai kalendoriuje jau braukau dienas.
Antras klausimas- del storejimo pradzios. Jau buvau apie tai uzsiminusi- antras nestumas buvo nesekmingas. Turejau labai patyrusia akusere, ji mane nestumo vidury nusiunte i ligonine echoskopijai, itare per daug vaisiaus vandenu. Ligonineje atseit nieko nepamate, nes vaisiaus ugis buvo geras.Dar rankute pamojavo... O po dvieju savaiciu gimdziau jau zinodama, kad sunus mires. Palaidojom.Lietuviska kryziu pastatem. Vis tiek galvoju, kad antibiotikai galbut butu isgelbeje. O gal ir ne. Taip kad medicinines nesekmes visur yra ir nieko nepasakysi. Tada ir pradejau tinti, kazkas su medziagu apykaita issibalansavo. Pradzioj dar kazkaip sukontroliuodavau, bet trecias nestumas visiskai ,,isnese,, Stai kaip buna. Kas man Olandijoje patinka- kad seimos vyrai dalyvauja visuose gimdymuose, tai normalu. Maniskis buvo salia per visus tris kartus. O toliau jau reikia, kaip sakoma, keltis ir eiti.
2015-08-27 21:32:22
sia savaite darbe kasdien pokalbiai apie dietas, nes AS jos laikausi. kasdien esu giriama, kad darau pazanga, nuo manes slepiami sausainiai ir raginama nepamirsti isgerti vandens. mano kudosios bendradarbes tiesiog smaginasi kai vienintele storule bando joms prilygti, bet as nepasiduodu- pasakoju viska issamiai ir placiai ir jau kuris laikas bedradarbes sumustinius ima keisti darzoviu salotomis.aha, naujos kilo nares, tik kokteilio uz tai negausiu. siandien joms kilo geniali ideja kaip man palengvinti gyvenima su tuo vandeniu ir tualetu. Vienu zodziu reikia man pastatyti vandens laseline ir ivesti kateteri jam isbegti. Galeciau dirbti neatsitraukdama nuo darbo vietos. Labanaktis.
2015-08-29 09:40:03
siandien apkeiciau lucky day su rytojum, nes vakare manes laukia balius. dar iki siol to daryti neteko, idomu, kaip sureaguos organizmas. tai diena anksciau atsistojau ant svarstykliu ir nustebau, 81,2 kg. Tad per 2 menesius atsikraciau 8,8kg. sia savaite nukrito1,2kg. jauciu ateina periodas kai vel svoris susilaikys, bet tai jau zinau. maniskis ryte pasisveikino -sveika mano plonoji zmonele o mano paaugle pakomentavo- joooo mama suplonejo.... valiooooo! ivertino!!!!! saviskiui uzsiminiau apie tai, kad numetus 10kg noriu apsidovanoti bilietu i miuzikla, ziuresim ar susipras....Perkeliau laikrodzio dirzelio sagti per viena skylute., dirzai visi per platus. Pasikete ir drabuziu mados- anksciau nesiojau aptemptas kelnes, dabar kliosines.,tikiuosi netrukus pereiti prie kelniu-sijono.
O kaip jums visoms sekasi, nieko nesigirdi. negi sauleje iskepet? gero visiems savaitgalio!
2015-08-29 10:44:01
Sveikinu Piesini, puikus rezultatai :) Tikrai dziugu, kad rubai dideja, tada motyvacija tokia didele atsiranda :) Man irgi siandiena lucky day, bet rytinis sverimasis kazkaip aptemde nora prisivalgyti, svarstykliu rezultatas geresnis nei tikejausi, tad atsirado ir baime prisivalgyti. Tik zinau, kad jei neprisivalgysiu siandien, svoris nustos krites :)
2015-08-29 12:42:45
aciu, Nora, smagu, kad ir tavo rezultatai geri. taip visos kartu ir padarysim si darba. Bet nera cia viskas taip paprasta- vakar vos nepaslydau. istiko baisus alkio priepuolis.o dar maniskis apipirko savaitgaliui, pilna virtuve skaniu dalyku. tiesiog jau prasiau viska geriau suslepti, bet valgyt labai norejau. pasiemiau stikline vandens ir sau tiesiog isakiau- ISKENTEK. pasakius seimynai kad daugiau nebegaliu, nuejau 9 vakaro miegot. pabudau puse sesiu su dideliu alkio jausmu. kadangi pasiankstinau lucky day, emiau valgyti per pora valandu suvalgiau 5 bandeles su uogiene ir kava, sokolado gabaliuka, por vaisiu ir riesutu sauja. dabar jauciuosi stora kaip kiaule(atsiprasau, cia as apie save). galu gale pasisotinau. vakare dar valgysiu. idomu, kuo cia viskas baigsis. bet turbut reikia pasitiketi kilo- lucky day tai lucky day. pasakojo Andrius, kad jis pats per lucky day 7 kg privalge. tai ir mums Nora, reikia matyt siandien prisivalgyti...Skanaus...
2015-08-30 08:41:27
Piešiny, rezultatyvi savaitė! Šaunuolė, pakentėjus iki "lucky day" ryto :) Dėl sočios "lucky day" viskas bus gerai, tam ji ir yra. Man šios dienos būna gana skirtingos - kartais labai saikingos tik su vienu kitu papildomu kąsniu, o kartais suvalgau tikrai nemažai ir įvairaus maisto. Man šis penktadienis kaip ir Tau buvo nuolatinis kartojimas sau, kad štai, sėkminga diena jau rytoj, pakentėk :) Ir vakar buvo viena iš tų gausesnių "lucky day". Bet šiandien lyg niekur nieko laiminga(!) stoju į režimą. Žinau, kad viskas bus gerai :)
2015-08-30 09:34:55
labas rytas labas rytas! valgau kose. aciu kad raminate, vakar buvo jau itin soti lucky day, visgi jauciu lengva nerima. privalgiau 1,2kg, dabar jau specialiai sversiuos kasdien kad paziureti kiek laiko tas svoris laikysis. dar ir vyno nemazai isgeriau, buvo smagu, siandien vel i doros kelia! kita sestadieni vel balius, tai vel apkeitimas lucky day, na ziuresim ziuresim...
2015-09-03 13:34:52
i darba atsinesiau darzoviu sriuba su cili paprika. astru, net raudona pasidariau. bendradarbe uzjauciamai-taip astru? Jo, sakau, valgau nes degina...nesuspejau pabaigti, sako bendradarbe- gerkle! As ir myktelejau, nes visai ne ta norejau pasakyti...
2015-09-04 12:57:16
ryt mano vel paankstinta lucky day, o siandien mano pagrandukas ruosia pizamu vakareli savo draugems, teks atsilaikyti pries daug skaniu dalyku. pasiruosiau isjungti nosi ir akis, nes pagunda didele. iki siol su mityba vis kazkaip atsilaikydavau o su sportu tai tikrai problema. geda rasyti, kad sunkiai randu VALANDA laiko pasportutoti, vis metau sporto dienas ten sen tai ten. o tereikia TIK 2 kartus. Visus darbus darau paraleliai o sportuojant paraleliai galiu tik nusnusti. Nusipirkau gimnastikos kamuoli ir elastine juosta, prasysiu pratimu, kur neuzmiegama....gal tai motyvuos?
2015-09-04 13:57:58
Jei man reiktu sportuoti namuose, tai jauciu ir 1 karto per savaite nesigautu :) O i sporto sale kaip i darba, plius vaziuoju tuo metu kai sunui treniruote, tad net nereikia specialiai vaziuoti :) O sekmadieni einu pasivaikscioti tam , kad po lucky day maistas greiciau susivirskintu :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS