Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-24 11:37:57
vakar nenuejau i kluba,chacha,pritrukau pinigu. vistik metini abonenta pirksiu. siandien turiu. vaziuosiu iskart po pietu. i savo sena pazystama kluba. paskutini karta ten lankiausi 2012 spali. labai gerai pamenu,kaip staiga netekau jegu,net issigandus buvau. paprastai 600kcal sudegindavau tik ant begimo takelio, o takart labai sunkiai vos 200kcal. veliau paaiskejo jog nescia. karta vienas treneris mane atpazino,kai atostogavom egipte su mazyle 1,5metu. malonu.
2016-03-24 11:48:42
esu gan konkretus zmogus,nemoku issiplesti,juolab graziai rasyti. mintys lekia zaibiskai. ir lygiam kely nerandu problemu. na gal kartais...bet turiu protinga vyra,ismoke ziuret i pasauli paprastai. na dar kelios ypatingos knygos. o cia jauciu sunkiai isipaisau. atrodo kiek pas jus daug problemu. man cia viskas aisku. laikais taisykliu-ploneji,sportuoji-reiskia greiciau kudeji,nusizengi-svoris sustoja arba auga. viska darau samoningai,nei saves kaltinu,nei grauziu.
2016-03-24 12:06:34
o as save drasiai nufotkinau su maudymuku. kad viskas matytusi! aisku, labai nemaloniai nustebino rinkes nugaroje,nezinojau,kad turiu. tai didziausia motyvacija susiimt. rinkes nugaroj-tikriausias nutukimo pozymis ir net labai. vat iki kokio lygio prisidirbau,samoningai.
niekaip nesuprantu zmoniu kurie bijo svertis. tai saves apgaudinejimas. kazkas baisaus kai zmones save apgaudineja,nenori matyti tiesos. kalbu aplamai.
2016-03-24 13:31:56
,,svecias,, pradeda mane uzknist. susirasineju pati su savim
2016-03-24 20:41:23
va sprintere dar paklausiu- o kaip susidoroji su alkiu? ar jis taves laikantis sios programos visiskai nekamuoja?

mano keli pastebejimai bandant kazka keisti mityboje
yra skirtumas ar tas ,,sestas,, maitinimasis vyksta po sporto ar ne.turbut istiesu egzistuoja angliavandeniu langas- jei uzkandziaujama dar nepraejus valandai po sporto-i kuna kaip ir neina(proto ribose suprantama) o va ,,siaip,, uzkandis- eina.
nors ir patariama uzkandziauti darzovemis -jie to alkio man nenumalsina.o keli riesutai nutildo skrandi.
nusprendziau po sporto suvalgyti riesutu ar surio gabaliuka, o kitas dienas ,,pakentet,, su kokiu pomidoru. ziuresim kaip seksis
2016-03-25 07:41:20
Sprintere, tai viskas panašiai ir yra. aš irgi taip žiūriu - laikaisi ir lieknėji. :) laikiausi - sulieknėjau, dabar jau nelieknėju, šiaip laikausi bendrai gerai sveikatos būklei. nusifotografuoju kartais, įdedu fotkę. draugas nufotografavo (tfutfutfu) - jokių rinkių, jokių riebalų niekur. jei dar mažiau - jau būčiau anoreksikė. ir kartais net supykstu, kai kas komentuoja po receptais "man tai neskanu", "aš tai pakeičiu agurką bulvių koše" (čia dabar? darykit kas pasakyta!) :DDDDD bet tada susivokiu, kad negalima taip, negalima būti tokia griežtuole kitų atžvilgiu. nežinia, kas kam sunku. man nesunku mitybos laikytis, bet sunku šypsenos laikytis įsikibus. o kiti gal laikosi šypsenos, bet nesilaiko mitybos.

kalbant apie griežtuolius - kur dingo Nora?
2016-03-25 07:51:47
labas rytas grazuoles! ir as laukiu Noros- ji siuometu Kipre atrodo kaip deive ant uolu.Ir gerai kad ji griezta- va isspyre mane i sporto kluba negaliu atsidziaugti,va gavau jai fb-e pasiaiskinti kodel nesportuoju ir bemikciodama supratau, kad neissisuksiu...
2016-03-25 07:52:31
o hh siunciu tau sypsenele, prasom jos isikibti ir laikytis!
2016-03-25 07:58:35
va, siandien Didysis Penktadienis ir pas mus didelis turgus.Vadinas reikia pasiimti Didele Pinigine(pasiskolinsiu is vyro) ir apsluoti dideliai.pasakiau saviskiui kad neverktu, nes as tikrai neturiu kuo apsirengti.maniskis pareiske kad pasidariau karaliene o as atsikirtau kad ja visada ir buvau.
tad rengiuosi karalisko melynumo paltuka, maunuos karaliskai blizgancius melynus batelius ir uzsitempiu dangisko zydrumo kelnes(be lopu).jauciu, kad mano kraujagyslemis ima teketi melynas kraujas.
Ate, grizus patikrinsiu kaip jus gyvenat.Tiesa, o ko niekas apie batus nerasot?Ar jums ju nereikia?Nesergat batomanija?
Dabar prasom i mano puslapeli aprasot savo batu madas.Kad tureciau ka nubezdzioniaut-mano metai!
2016-03-25 09:31:37
ačiū Piešiny, čiumpu šypsenėlę. Ji nuo vakar man visai laikosi ant veido. vakar buvo be galo graži diena, aš apsilankiau labai gražioje vietoje, kuri visą laiką buvo man panosėje, bet nebuvau joje buvusi. gavau komplimentą, nė iš niekur, skambėjo taip (sako draugei apie mane: tai čia tavo manekenė? matau, kad graži - tai iš karto ir pasakau). paprašiau kad draugė padarytų nuotrauką. visada būdavau ta už kadro, su fotoaparatu. o dabar pati buvau kadre ir tas dėmesys buvo malonus. kartu pasitikrinau, kaip jaučiasi mano modeliai :)

aš dar neturiu jokių naujų rūbų. per savaitę reikia persikraustyt į naują butą, tai reikia ir taip viską susitempti. nuolat besikraustydama vis pas šeimos narius palieku dėžes su rūbais. reiktų pažiūrėti, ko esu palikusi. aš labai mėgstu turėti vieną ar du mėgstamus rūbus ir vaikštau su jais kaip su uniforma. iš viso - mėgčiau nešioti uniformą. anksčiau galvojau, ką žmonės pasakys :) bet dabar nesijaudinu. galvoju, kad esu kaip iš filmo ar knygos. o paliktus rūbus gaila išmesti, galvoju būtų smagu kokiam blusturgį, kokie būna Vilniuje vasarą, jais pasidalinti su kitais.

batai - labai sunki tema. man toks jausmas, kad visada neturėjau batų. šią žiemą net sugebėjau pratempt be žieminių batų. rudenį ėjau pro batų parduotuvę, turėjau laisvą pusvalandį, tai užėjau ir nusipirkau rudeninius. iš pradžių atrodė kaip ne man - kablai, platformos, bet paskui supratau, kad jie buvo kaip tik man - reikėjo išlipti iš baskečių. jos man dabar prie princesinių suknelių nebetinka. (tinka žinoma, bet aš neieškau to vėjavaikiško įvaizdžio, dabar labai noriu pabūti lėlyte, nes niekada gyvenime nebuvau). bet batus įsigyti labai sunku. gražių beveik nebūna. arba, jeigu būna - tai neįperku. aš mėgstu labai paprastus batus, su raišteliais, tokius mokyklinukiškus, kad tiktų visiems gyvenimo atvejams. apskritai labai mėgstu paprastas ir aiškias formas, vienspalvius (dažniausiai juodus) drabužius, minimalius auskarus. išsibarsčiusią asmenybę sukaupus į paprastą ir aiškų indą jaučiuosi geriau :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS