Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-22 10:21:51
Na štai, pagaliau!!! mes padėjom piešiniui. Prašyčiau nekovoti su piešinio įvaizdžiu, o jį saugoti ir puoselėti (esant galimybei) kaip naciopnalinę vertybę. Piešinys daugiau nė KILO LT
2016-03-22 13:26:05
oi Gaudre prajuokinai...belieka priminti, kad ,,nacionaline vertybe,, svere visus 90kg, kad metinejo svori antrakart ir is pirmokart nepasimoke...
nesu Teiserskyte,esu nelabai stiprus piesinys, bandantis ispiesti nauja save. juk kitaip nebuciau cia, ar ne? pastarosios 2 savaites man irode, kad tvirtai ant savo koju dar nestoviu,nors jums visiems ir kitaip atrodo.
tikiuosi nemanot, kad man istiestos rankos nereikia...deja...

laukiu velyku ir tikiuosi, kad neziurint visu dietu ims kas nors ir pasidalins sauniu receptuku. parasykit, ka gaminsit!
2016-03-22 14:00:17
sveikos,merginos! kaip gera ramiai prisest prie kompo,vaikas darzely,tokia palaiminga ramybe. nuotaika liuks! pagaliau buvau kirpykloj,nurezem gera sprindi ilgu plauku. pabodo nesiot uodega ar kuoda. sugarbanojom. pagaliau jauciuos grizus i save. vyras sako, 18likine. liko dar kuna sutvarkyti. labai nekantrauju pradeti vaiksciot i impuls sporto kluba. tikiuosi vaikas nebesirgs.

tik zvilgtelejus i piesinio nuotraukas pries ir po, sove mintis,kad as taip atrodziau,o dabar taip,tik apkeitus foto,cha cha... aisku realybej vel kitaip atrodytume. saunuole piesinys,grazi figura. is kur tie vidiniai riebalai?!
pasidarysiu ir as kuno analize.smalsu. sesuo daresi. pas ja virsutine norma raumenu ir riebalu. ji visad stambesne buvo. tik gaila ji liko gyvent panevezy,o as i vilniu nutekejau...
ir dar padariau isvada,kad tik su dieta,labai jau letai lieknesiu. nes pagal formule paskaiciavus man uztektu tik 1430kcal parai. o laikantis dietos is 1200kcal,per menesi susitaupo apie 7000kcal, t.y. 1kg ! taigi butina judeti !!!
2016-03-22 14:11:18
piesiny,mano dukra irgi lanke gimnastika nuo 5m iki 10m. treniruotes vyko kasdien siokiadieniais,po 2,5-3,5val. labai grazi pana isaugo.net pilvo kvadratukai matosi. tik deja,siam sportui ji perdidele. geriausiai sekasi mazytem. dabar jai 13m.,lanko lengvaja atletika,suolininke. siuo metu ji sporto stovykloje palangoje. sunus su draugais isskrido i gruzija. vyresnioji olandijoj. tokia keista neiprasta ramybe namie.
ryt eisiu i impulsa,jau sutariau su vadybininke del nuolaidos.
2016-03-22 14:35:59
is piesinio nurasytu citatu is knygos,man,kai sprinterei, uzstrigo viena.
mes labai vertinam ka galim pasiekti greitai,per menesi, bet neivertinam ko galim pasiekti per metus. kazkaip panasiai.
2016-03-22 22:35:30
marga diena siandien

darbe

-besilaukianti sesele man- galima as jusu L dydzio svarkelius pasiskolinisu, nebetelpu i savo.
as-zinoma, vis tiek jau ruosiausi ismest..
sesele- tai gal dar neismeskit..
as-???!!!???
juokas iki langu isbyrejimo

trisdesimtmetis klientas, gal 1,5 metu nemaciau
as-kaip sekasi?
jis(pasiglostydamas galva) as tai senstu, va plinku, o jus-nuzvelgia mane nuo galvos iki koju- tai jaunejat.

namie

pripuola mano apsiverkus paaugle- maaam, kaip gerai, kad tu gyva!
as persigandus- viespatie, tu cia apie ka???
Briuselis.
Belgijoje gyvena vyro brolio seima, dukros drauge. Kol buvau darbe,manoji visiems perskambinus-aciudie, visi gyvi, kai kas ir per plauka.
Trapi ta musu ramybe

Vakare isejau i sporto kluba ir-kaip simboliska-patekau i bodycombat treniruote-paremta kovos menais,

Galvoje susisluoksniave dienos ispudziai, mintys veja viena kita.
Bandysiu uzmigti, ir jus pailsekit
2016-03-23 19:10:40
Gražios dienos mozaika Nėra nei vietos, nei priežasčių liūdesiui ir tai labai džiugina.
Taip gerai jaučiuosi skaitydama ką parašo Piešinys, kad net bijau tapti nuo to priklausoma.
2016-03-23 22:12:34
Sprintere,kaip patiko naujas klubas?Va as tai iklimpau, o anksciau sakydavau- ne uz ka!
na, tos mano nuotraukos...nedrisau skelbti su aptempta sportine apranga, o tai jus mano visas rinkes butumet ismatave...tos odines kelnes jau kiek per dideles...
figura mano-bananas, tad tam liemeny ir slepias visi vidiniai riebalai-bet tai vis tiek geriau nei buves obuolys...
papasakok dazniau, kaip tau sekasi, o tai dingsti ir nezinom...
2016-03-23 22:21:11
vel turiu jums pasakojima, ir kas cia man uzejo.

pas mane lankosi tokia pacientu pora-moteris ,,rateliuose,, vyras sveikas.moteris isdidi-nemegsta kad jai kas padetu, visur susitvarko pati, vezimeli savo valdo ir jei jai reikia kur ,,perlipti,, stengias susidoroti pati.
tai stai ka papasakojo. televizija turejo laida-issirinkdavo koki tai kandidata ir jam irengdavo kiemeli prie namu, visa tai nufilmuodavo ir parodydavi ir kartu tai parodomoji programa apie kiemeliu irengimo galimybes. tai va, jie pateko i ta laida. irenge jiems ta kiemeli, parode per televizija.viskas kaimas uzpavydejo.ji ir pasake-imkit jus ta mano kiemeli bet kartu pasiimkit ir mano nevaikstancias kojas.

tai tiek apie pavyda-nacionalini bet kokios tautos bruoza.
pasake apie tai toks zurnalistas Lembke-uzuojautos gauname veltui.pavyda reikia pelnyti..
nebutu toji minima moteris tokia stipri...
2016-03-24 09:38:05
Teiginį apie užuojautą ir pavydą susikonspektavau.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS