Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-19 07:59:07
Į grupę nepriima :(
Nepraeinu matyt cenzūros.
2016-03-19 10:34:12
Naktaki, parasiau zinute administratorei ir i bendra linija, gal sureaguos. anksciau jos dvi buvo,dabar viena. matyt dabartine nemato ar prie FB priejus nebuvo.

kaip laikais?
2016-03-19 12:28:07
fb jau viskas sutvarkyta, sveikos naujokes! lauksim prisistatymo..

2016-03-19 12:57:47
Dėkui, jau patekau į grupę! Susipažinsiu, kiek čia jūsų daug
2016-03-20 08:08:36
manoji ataskaitos diena.
mokausi islaikyti svori, tikslas- islikti tarpe 65-66kg.
nezinau kaip tai daryti, tad bandau. kilo rezimas ,,lengvas,, su tiek pat kaloriju bet didesne pasirinkimo galimybe. gana greit susigaudziau, kad besilaikant to rezimo svoris krenta toliau, bet...sugalvojau ivesti sesta valgyma-na koki nedideli kasneli kai labiausiai esu alkana- vakare aisku.kaloriju skaiciaus stengiaus nevirsyti.
isvada- labai lengva paslysti. juolab vis dar salia ejo neigiamu emociju lydimieji reiskiniai- tad ir surio kasnelis ir lietuviskas saldainis is vazos-buvo. laiku sustojau -nevalgiau iki negalejimo, bet suvokiau, kad darau negerai.
priartejau pavojingai arti prie duobes krasto, duobes, is kurios maniausi islipus.
svoris, tiesa, 65,7kg-kazkiek paaugo-kazkiek taukyciu kazkiek raumenuku- nieko tragisko
Bet! pabandzius paleisti mane laikancia ranka emiau svyruoti.
tad tvirtai ant koju dar nestoviu, ir nelabai zinau, kaip toliau...

siandien manoji luckyday-netrukus eisiu su mazaja i menines gimnastikos varzybas- sikart ,,kitoje,, puseje, abi savanoriausim. kartu tikiuosi pamastyti...
2016-03-20 15:36:09
mėgstu virtualias bendruomenes: asmeniškai ir profesionaliai (t.y. VB yra labai susijusios su mano darbu). ir virtualumas, bendravimas žodžiai, žmonių nematymas turi savotišką poveikį vaizduotei. todėl labai keista pamatyti žmogų (Piešinį šiuo atveju) "su visu veidu". ir dėl to, kad vaizduotė nusipiešusi kitaip ir kartu kiek jaučiuosi stalkere dabar :) (pamačiau prisijungusi prie greipfrutų)
2016-03-20 19:41:48
grizom is varzybu. ispudziu daug. dukrytes sporto mokykla sikart buvo seimininkai ir prieme auksciausio lygio atkrintamasias varzybas. visi-ir vaikai ir ju tevai dirbom, kad viskas praeitu sklandziai.nuo 8 ryto iki puses sesiu vakaro.
pamaciau viso to virtuve.praejo viskas kaip per sviesta- ir stai cia man isidemetina pamoka- norint pasiekti tiksla, reikalingas geras planas ,gera komanda ir geras vedlys.aukso trikampis.

turejau galimybe stebeti ir nemaza dali varzybu. ispudinga didelio talento, didelio darbo ir stipraus charakterio simbioze.o mergaites dar jaunutes, dar tik auga.ju zydejimas dar tik turi ateit. sporto issukius lydi ir paauglyste. nuostabus zerintys kostiumai, stipriai i kuoda susukti plaukai, pirmieji makiazai.tiesi laikysena ir sokis pries 18 galvu ziuri su grieztais juodai-baltai kostiumais. skamba klasikine muzika, skamba siuolaikine muzika.daug daug soliniu pasirodymu.
noras ispildyti lukescius- savo, treneriu, artimuju. stebejausi mergaiciu stiprybe, susikaupimu ,ir...kad sekmes atveju dziauges su draugem ir treneremis o asaroms begant ieskojo mamos...
2016-03-21 11:37:27
Mokėjimas ne tik žiūrėti, bet ir matyti. Giliau. Ir dar iš to, ką pamatai mokytis. Semi gyvenimą pilnom saujom, Piešiny :)))
Stebėti Tave didelė dovana!
2016-03-21 18:46:00
Atėjau į klubą turėdama labai realų, paprastą tikslą - pradėti sportuoti, išmokti tai daryti ir jei labai pasiseks - norėti tai daryti. Radau tokias gilumas, tokias asmenybes, kurios mano tikslus kardinaliai pakeitė, noriu lygiuotis į jus ir išmokti visai kitų, daug svarbesnių dalykų . Piešinio geranoriškumas, gebėjimas taip plačiai matyti, analizuoti, dalintis - neišmokstamas, bet traukiantis ir gydantis. Būk!
2016-03-21 22:57:44
ach drauguzes, man turbut rimtai reikes atsidaryti nauja puslapi-piesinys kovoja su piesinio ivaizdziu...kad jus zinotumet...

man labai buvo grazus Leliumai pasakymas-gamta pati pasiule nauja balta lapa, si pasakyma sustiprino Gaudres atsiustos baltai apsnigtos Lietuvos nuotraukos. jus net neisivaizduojat kaip man padejot islipti is emocines duobeles- jauciuosi atgimusi.aciu!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS