Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-13 18:39:52
Mano svarstyklės mažiau gudrios, rodo tik kaulus, raumenis, vandenį ir visus lašinius incorpore. Tai tų lašinių turiu 23 %, o kiek poodinių, kiek vidinių taip ir nežinau. Bet vizualiai matosi lašinių rinkiai. Dar pilvas pūpsantis drebutis.
Turiu knygą, baigiu pervaryti. Supratau, kad emocinio persivalgymo kaip ir neturiu. Labiau panašu į emocinį nevalgymą. Ar geros ar blogos emocijos dingsta apetitas, užsiimu veikla. Jei staigus stresas dar ir WC tenka pasėdėti, vieną kart net 3 kg ten palikau :) Aš turbūt paprastoji valgytoja, nepaskaičiuotoja.
Pribloškiantis pusseserės emocinės valgytojos pasakojimas:
šeimai dviems dienoms iškepė 8 karbonadus. Laukė vakare vyro iš darbo. Sakė pavakarieniaus: 2 vnt vyrui, jai 1, berniukams po 0,5. Rytoj eis slidinėti, nebus laiko, liks kaip tik 4 karbonadai. Buvo pūga, vyras vėlavo, jo telefonas neatsakė (paprasčiausiai išsikrovė). Kai grįžo labai vėlai, nes nuo kelio nuslydo, mano pusseserė nebeturėjo vakarienės... :(
Visus 8 karbonadus! Klausiu, kaip tau. Nieko, sako, mezymfortes išgėriau, suvirškino, taigi per 3 val suvalgiau, ne iš karto... Bet po to pripažino savo bėdą ir gydėsi, rimtai, ne pas dietologus ir psichologus. Dar turi šią bėdą, bet kontroliuoja.
Čia dar neužtikau taip stipriai pavalgančios išpažinties. Jei ji pakilo, turim šansų visos! Ryt nauja savaitė, nauja pradžia, pavasaris. Laikykimės ir džiaukimės .
2016-03-14 15:16:40
23% riebalų ir "rinkės"... Jei svarstyklės rodo gerai, tada veidrodis - ne. Ir atvirkščiai. Tai kaip, Naktaki, reikia teisingų svarstyklių, teisingo veidrodžio ar... tiesiog daugiau sporto stangrumo dėlei? :)))
2016-03-14 17:51:27
Sporto! Nes jo nekenčiu ir nekenčiau. Šiaip esu aktyvi, bet sportuoti... nelabai. Nuo pat vaikystės, tas sporto salių kvapas... Esu ir sporto klubus lankiusi ir dviratuką vasarą pakinkau, dabar kilo pratimėlius padarau, bet džiaugsmo nėr. Todėl celiulitai ir pilvo minkštimas nepuošnūs.
2016-03-14 19:38:01
ir as nemegau sporto saliu tol kol neaptikau dabartinio sporto klubo. net maniskis nuo sekmadienio tapo jo nariu, tai dabar visi 4 aktyviai sportuojame.kai vakar buvau zumboje, jau antroje ta savaite, mintyse isivaizdavau kad jus visos kartu- labai to buciau norejusi.ir manau kad net didziausioms sporto ,,nekentejoms, patiktu.pasisnekajau su viena is vadoviu, ,,vis dar jaunu,, naaaaa bet kuria dvidesimtmete ,,nunestu,, sutareme, kad ji man leis sekanti karta viena soki nufilmuoti, tikiuosi pavyks, tai idesiu i FB ,,Greiprutai pavakariams,, bus motyvacijai...kas prisijungusios, galesit paspeliot,kiek jai metu!

del riebaliuko procento-vyresnems nei 40 metu 30% yra norma.bet va, vidiniu riebalu norma yra 3-4. nezinau tiesiogines matematines priklausomybes, bet nors maniskiai 27% i norma itelpa, vdiniu riebalu turiu per daug, tad siekiu tuos procentus koreguoti i palankesne puse. Gal kai irgi 23% riebalu bus, pasieksiu ta trejeta? Matysim.

o del to minksto pilvuko as ji irgi turiu ir galvos nesuku.bus vietoj pagalveles.kam nors. kad ir suniukui...

kilo man pranese,kad mano istorija su nuotraukom patalpino savo tinklalapyje, tikiuosi,kad manes kiausiniais neuzmetys, moraliskai pasiruosiau, nes jau paskaiciau atsiliepimu po kitu istorijomis...
dalinuosi nuoroda ir cia, jums pirmenybe...
kaip sakiau, esu su Raudonais Batais!(Gaudre, kur dingai????)

https://www.kilo.lt/sekmes-istorija/kilolt-nares-rezultatai/68
2016-03-14 20:32:41
OMG, žiauriai džiaugiuosi!
Užnorinai! be žado
2016-03-14 20:34:09
pirma kiausini i savo pakausi jau gavau-buvo paklausta, ar mano ugiui tiek sverti normalu, patarta nepersistengti ir buvau pavaisinta istorija, kaip vienas pazistamas su normaliu kmi ir sportuojantis ka tik numire.
sauni motyvacija. taip man ir reikia.
2016-03-14 20:39:05
Pavydas bambą graužia. Taip komentuoja tie, kurie velka lašinius ir dėl valios trūkumo nenori jų palikti. Jiems toks kelias lengvesnis
2016-03-14 20:47:28
Bet pamiršo papasakoti, kiek nesportuojančių ir per daug sveriančių numirė. Išimtys žmones "užkabina", o ne pilka statistika ;)
P.S. atsiprašau, jei jumoras kam nors pasirodys per juodas.
2016-03-14 21:54:54
zinai, kur tikrai juodas jumoras? to numirelio ir profesija tokia kaip mano. belieka eiti mokytis kepti tortu.
2016-03-15 09:30:28
Nekreipk demesio, tai musu tautos bruozas mirti is pavydo, bet komentuoti priesingai :D
As ejau su tavimi visa ta laika, buvau kiekviena diena ir maciau kokia tu saunuole, super super sveikinu :) KMI tavo idealus, svoris irgi, sportas isdailins tave kaip gulbe, o dar ir vyras prisijunge, tad tikrai bus visiems smagiau jums ir plius kartu praleisit laika :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS