Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-07 20:11:57
nesu sutikusi nei vieno storo zmogaus, kuri galeciau pavadinti apsileidusiu.visada buvo lydimieji reiskiniai- medziagu apykaitos ligos,, depresija, vaistu pasalinis poveikis, bedos namuose, skyrybos, per sunkus kasdieninis kruvis, lesu stoka, jegu stoka, per didele atsakomybe, stresas, baimes sindromas,ir t.t ir pan. Neveltui visi dietu guru sako-lieknejimas prasideda galvoje.Tai yra absoliuti tiesa.Ir tai yra sunkiausia lieknejimo darbo dalis-pradeti liekneti ,,nuo galvos,, Todel tai yra taip sunku.
2016-03-07 20:43:07
taip pat susiję ir su žiniomis. dariau žmonių mitybos suvokimo tyrimą, suvokimas buvo švelniai tariant nerealus. pvz, kad ypač sveika lašiniai, nes (superargumentas) - lietuviai juos nuo seno valgė. mano pačios lieknėjimas prasidėjo nuo žinių. visada norėjau numest svorio, bet dariau visokias nesąmones, kol atėjau į kilo.lt ir supratau, kaip viskas paprasta. (tik valios reik, bet žinios nėra stebuklingos; bet jų neturėjau nė gramo). manau, kad gal daug žmonių turi suformuotus itin prastus mitybos įpročius. šeimoj ar mokykloj galėtų būti adekvataus švietimo apie mitybą.

beje, aš dabar atvirai deklaruoju kilo.lt naudą, bet ilgą laiką buvo gėda prisipažinti. nes tarsi esi kažkokia nevykėlė dėl to.
2016-03-08 09:17:08
O as kaip tik atvirksciai, nesu susidurusi su storu - serganciu zmogumi... Mano aplinkoje stori zmones megstantys pavalgyti, nenorintys nieko aukoti, nenori judeti, o nuo didelio svorio seka ir ligos... Aisku visokiu zmoniu visur yra ir negalima vertinti pagal viena kriteriju.
2016-03-08 12:40:04
Aš su tuo palyginimu taip pat nesutinku. Kadangi turiu savo aplinkoj apkūnesnių žmonių, visiškai jų nelaikau "nesusitvarkiusiais". Dirbu mokslo institute ir čia, patikėkit, žmonėms rūpi ne išvaizda. Ir kai aš ateinu pietauti į virtuvėlę su savo salotom (per grubiai, juk pietūs, su salotom neinu, bet tarkim) jie sau ramiausiai valgo picą. Nes didžioji dalis mato gyvenimo džiaugsmą ne kilogramuose. Ir gerai juos pažįstu, bendraujam ir už darbo ribų, bet jų džiaugsmas yra atlikti super eksperimentą ir ieškoti Alzhaimerio ligos priežasčių, išspausdinti mokslinį straipsnį ir pan.

Asmeniškai aš noriu išspausdinti ir straipsn,į ir sverti 55 kg. Bet čia MANO norai ir mano grožio supratimas :) Juk neturi būti visi XS ar S dydžio "štampovkės" ir ne visiems to reikia :)

Žinoma, atsirado ir tokių, kurie mano įtakoti pradėjo maitintis kitaip. Jų kilo.lt nėra, jie turi savo mitybos planą ir įpročius keičia, nes mato mano rezultatus. Bet toli gražu ne visi.

Ir dar. Pakalbėkim apie pinigus :) Jau kadangi užsivedė tokia tema, tai aš galiu pasakyti, kad bendrai paėmus man tikrai nekainuoja mityba brangiau. Gyvenu Lietuvoje. Maitinuosi pagal kilo.lt viena, bet jei darausi pusryčius ar pietus, tai gaminu ir antrai pusei. Tik vakarienės, užkandžiai mūsų išsiskiria, nes jam norisi daugiau nei salotų :) Apsiperku sau pilnai ir dar papildomai daperku produktų pietums ir pusryčiams, kuriuos valgom dviese. Išleidžiu apie 35 Eur / sav. (antra pusė užkandžius, vakarienes perkasi atskirai, nes mums taip paprasčiau). Aš anksčiau daugaiu išleisdavau dešrelėms, koldūnams, parduotuvinėms mišrainėms, bandelėms, tortams ir t.t. Ir nors chia sėklos kainuoja 2 Eur (mažas tas pokeliukas, bet man užtenka beveik mėnesiui, nes kasdien jų nevalgau), bet pyrago gamaliukas (nu žinot, GABALIUKĄ anksčiau) kainuoja tikrai ne 2 Eur :)

Bet čia tik mano patirtis :)
2016-03-08 13:57:20
Na bet kiekvienas is tu storu zmoniu nori buti kudesni ir ne vien del grozio, bet ir del savijautos. Nemanau, kad lengva ant saves nesioti keliasdesimt kg ir ka jie daro? Jie toliau valgo pica, vakarais guli prie tv, nes sportui jie neturi laiko, bet.... jei ateitu stebukladare ir paklaustu ar nori buti kudas uz 1000 euru, garantuotai sumoketu :)
Na as gal ir per daug grieztai tai vertinu, bet tokia mano patirtis. As ir pati priaugau kg vien is savo apsileidimo, juk sportavimui nera laiko, o valgyti skanius sausainius ar pyragus juk gyvenimo malonumas. O del gyvenimo nesekmiu... juk visada lengviau begti, sleptis, o ne spresti susidariusias problemas...
2016-03-09 19:02:27
na, grazuoles, ar gavot geliu kovo 8 proga? as tai ne, maniskis pamirso,pas mus sios dienos niekas nesvencia,bet man tai nerupi, as gelyciu(pageidaujama pirktu be nuolaidos) noriu.
pareiskiau saviskiui- tai ar mane dar myli ar jau nebe labai? noriu matyti materialia jausmu israiska- kad galeciau paciupineti!
maniskis-zinoma, myliu! materialia israiska?Vaikai!
na papasakokit, ka jus gavot!ar irgi jusiskiai panasiu stilium issisuko?...
2016-03-09 19:28:25
As irgi jau galvojau, kad pamirso, ryte nieko neuzsimine :) bet grizau po darbo ir pasveikino su tulpiu puokste :)
2016-03-09 21:42:49
kaip jau nei karta sakiau- savo laime reikia paciai ir organzuoti- pasakiau saviskiui-o mano drauge tai geliu gavo- tulpiu olandisku...ir patempiau lupa...
maniskis isejo pieno pirkti.ir.... taip taip, baigiantis kovo 9 dienai gaunam mes 3 moteriskes tulpyciu....ach ach ach...
tikiuosi, kad po metu dar prisimins. ai, juokas ima ir tiek.

dabar budziu, tai ,, rimtu,, darbu kaip namu ruosa uzsiimti negaliu.issitraukiau Gercienes knyga, jau 67puslapius perskaiciau ir man norisi puse jos nurasyti i si puslapi. daug jos ,,atradimu,, jau padariau budama, cia, kilo. skaitau toliau ir viena ausim seku telefona... kaip visada- 2 darbus vienu metu.
panasu, tikrai gera knyga emociniams valgytojams, kas skaitet?
2016-03-10 10:42:52
Mano brangusis padovanojo man ir dukrom po tulpe.

Piesiny, pasidalink tom svarbiom mintim is knygos,gal suzinosim ko nezinojom,ar seniai pamirsom.
2016-03-10 10:57:34
aš gyvenu viena ir matau savo vaikiną kas 2-3 savaites, tai tulpes net pamiršus buvau. tik išėjus į treniruotę pamačiau prie parduotuvės gėlių prekystalius. užtat nuėjus į treniruotę gavau, kaip ir kitos merginos nuo mokytojo ir kitų mokinių tulpę. nelabai mėgstu tų plastikinių tulpių (ypač, kadangi užaugau tarp tulpių ir man tulpė yra ne šiaip "tulpė", o Abuchasanas, Londonas, Oksfordas, Andželika, China Pink ir t.t.), ir ypač nemėgstu gauti tulpės vien už savo lytį, dar palydėtos kokiu seksistiniu komentarėliu. bet niekis :)

atėjau paskaityt, ką Piešinys rašo, nes kažkaip visa motyvacija bet kam, kažkur pasimetė. kažkaip ėmė atrodyt, kad visiškai nebesvarbu tos mitybos laikytis, juo labiau save kankinti tris valandas laukiant po pusryčių :/

bet ateinu čia, pasiskaitinėju, ir pakyla nuotaika.

bet dėl storuliškumo ir nesusitvarkymo, kūno apimčių gėris/blogis tik nuo tam tikros ribos sveikatos klausimas; iki jos - socialinių normų ir istoriškai kintančių estetikos standartų. ir dabartiniai standartai sveikatai nepalankūs, reikia būti tokio KMI, kuris pavojingas gyvybei. manau, sverdama 62 ir būdama 172cm ūgio nekenkiau savo sveikatai. bet nuolatinės pastabos manekeninėj aplinkoj, kokios merginos gražios, kokios ne, mane jau buvo privedusios prie ribos. manau būtų idealu, kad žmonės tiesiog vieni kitus paliktų ramybėj, ir nustotų tuos kūnus skirstyti ir normalizuoti.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS