Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-05 17:44:29
aciu Naktaki, kaip gyveni pati? as atrodo supratau, kada buna tas ,,svecias,, kai kilo puslapis ilgesniam laikui palieka kompiuteryje, samoningai neatsijungiant, anksciau reikedavo is naujo prisijungti, dabar irasas skelbiamas kaip ,,svecio,, o is naujo prisijungus vel atsiranda avataras. panasu, kad naujoji IT programa vienos problemos.
2016-03-06 09:05:39
visgi pasisveriau.vakar pirmas rytas po keliones-lygiai 67kg. tad prieaugis toks, koks paprastai buna po luckyday-1,2kg. Vakar jau maitinausi pagal kilo-siryt 66,5kg.
zadu netrukus eiti i zumba. laikas grizti i ritma.
pasivaiksciojus po jusu puslapius pasigedau pasakojimu, kazkaip tyloka cia pas jus pasidare. negi turesiu plepeti pati su savim? o kaip jums sekasi?
o as pagalvojau, kad svori islaikyti dar reikes ilgokai pasimokyti.kol kas kilo mitybos nekeisiu, kol grisiu i kur buvau, ir tai nors kiek nusistoves.
2016-03-06 20:18:39
Tai va, su tuo svorio išlaikymu. Aš lyg ir savo pasiekiau, norėjau numesti 7 kg, numečiau. Bet išlaikymas prieš akis. Tebeseku 1200 kcal planu, tik kartais vos-vos padidinu porcijas ar šaukštą ryžių prie mėsos pridedu. Kartais koks kg prisideda, kartais išlieka rezultatas, o kartais ir dar minusas pasimato. Manau svarbu nepulti kaip paršeliui prie lovio ir lucky day kasdien daryti. Viena mano draugė nesikūdino, nes tikėjo, kad tai niekada nesibaigs, kad tai visam likusiam gyvenimui. Iš dalies tiesa, prisižiūrėti reikės.
Aš paprastai tokius šuolius darau kas 5-7 metai: numetu, o paskui į metus po 1 kg sugrįžta. Valgydavau kiek lenda, bet liesai ir „prastai“ visą gyvenimą, nes „geras“ maistas (tortai, riebios dešros, taukinos spurgos) niekada nežavėjo. Gal kokį sutrikimą turiu, kad sluoksniuotos tešlos pyragėlį mieliau keičiu į duonos Rugelis riekę. Kiti sakydavo, kad maivausi, bet man taip skaniau. Jei kokia konferencija ir kavos pertraukos su saldainiais ir sausainiais, man kančia, jei iš bado suvalgydavau, tai kelias dienas kaip švininė. Kartą treneris po tokių dviejų dienų konferencijos žiūrėjo, žiūrėjo kaip bėgtakį kankinu, sako, gal sergi, eik jau namo...
Dabar amžius toks, kad kg grįžta lengviau, nei krenta. Teks save tvardyti ir vis prisiminti ką čia išmokau.
Miela Piešini, laikykis, o mes tavęs įsitvėrusios iš paskos... nepaskęsim, išplauksim!
2016-03-07 08:16:03
"Surijau" Tavo pasakojimą akimis :) Vat čia tai kelionė!!!
2016-03-07 09:44:38
Labai turininga ir ispudinga piesinio kelione buvo.
2016-03-07 10:44:08
Kelione tikrai puiki, bet Piesinys ja papasakojo kaip tikra rasytoja :) Na ka, atostogos baigesi ir vel i ritma :)
2016-03-07 11:21:36
As ir pasigirsiu kad vis dar jauna. Uzejau i parduotuve,tuscia. Uz nugaros pardaveja klausia,moterie,gal ko norejot? Atsisuku.Tada ji pasitaiso,sako,panele,ko ieskot? Na ka,nuotaika pakele.
Prisiminiau toki rusiska posaki . S zadi pionierka, s spieredi pensionierka. Tik man atvirksciai.
2016-03-07 11:36:35
Ir esi jauna Sprintere :) ne metuose juk esme :) O ir atrodai geriau uz kai kurias dvidesimtmetes.
Vakar perskaiciau minti apie storus zmones, kai kurie gal isizeis del tokio posakio, bet as is dalies su juo sutinku: „Storas žmogus prilygsta nesiprausiančiam. Tai yra tiesiog savęs neprižiūrėjimas. O kaip kitai siūlai vadinti storą žmogų? Kad ir kaip jį pavadinsi, lieknesniu nuo to jis netaps, deja, savaime. Tam reikia daugiau pastangų“,
Visą straipsnį galite rasti http://www.tv3.lt/naujiena/863083/Erika-Purauskyte-uzsipuole-apvaliu-formu-mergina-storas-zmogus-prilygsta-nesiprausianciam
2016-03-07 14:00:14
cia as, piesinys, nieko nesuprantu....
2016-03-07 14:54:52
Na taip Piesini, del ligu ir as sutinku, bet visa kita zmogaus apsileidimas ir pasiteisinimu ieskojimas. Pati matei kiek reikia valios ir pastangu nusikratyti svoriu, o juk patogiau nieko nedaryti... hmm... del pinigu... sutinku, kad visokios chia, stevijos, avinzirniai daug kainuoja, bet... juk morka, burokelis, kopustas, vistienos gabalelis tikrai pigiau nei hamburgeris, torto gabalas ar desreles, kuriu pavalgius po 5 min norisi kazko skanaus. Dazniausiai tai iprociai, kuriu tingisi atsisakyti. Bet aisku visur buna isimciu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS