Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-03-02 13:55:35
Valio, Piesiniui ir ranką paspaudžiau ir apkabinau. Padėjau atsigauti Lietuvoje, vaišinau vyšnių uogiene, namine duona su vaisiais ir žinoma mano keptomis bandelėmis. Nors tik šiandien išsiskyrėme, aš jau pasiilgau tavęs. Tiek daug apie save tikrai niekam nesu pasakojusi ( ir kas čia man buvo užėję?). Dabar jaučiuosi, kaip pavasarį upė išsiliejusi iš krantų: lengva, rami, ritmingai tekanti savo gyvenimo vaga......
2016-03-02 15:07:23
Vis stebiu šį forumą. Mano nuomone, Piešinys yra didžiausia motyvacija čia esantiems žmonėms - kaip ji visada gražiai parašo! Apie viską! Tikrai, kaip Nora rašė, galėtų rašyti knygas :)
Užklystu jau čia kelinta diena ir taip keista, kad nėra Piešinio! Atrodo, kad ji neatskiriama kilo.lt komandos dalis :)

Tikiuosi atostogos Lietuvoje puikios! Ir saulė net išlindo :)
2016-03-02 15:56:49
mano kelione Lietuvoje eina i pabaiga. turiu truputi laiko prie kompiuterio tai atsisedau parasyti keleta pasakojimu.
atvykus i oro uosta priduodu savaji rozini lagamina ir apstulbstu-24kg. as ji vos patempiu.o kaip as toooooki svori visa laika tampiau ant savo kupros???issispausdinta ceki issaugau, namuose pasikabinsiu ji matomiausioje vietoje.
skristi nebebijojau, jauciau jusu visu ranka,nusileidus Vilniuje prasidejo mano kelione i praeiti ir su nuotykiais.
dabar man galva duzgia nuo susitikimu, pokalbiu, prisiminimu, ivykiu, renginiu. miegu mazai.laikau tarsi karoliuku verini rankose ir minytse atgimsta vaizdai.

ne viskas vyksta sklandziai.apsvaigus nuo knygu muges duzgesio, zmoniu gausos,euforijos, susitikimu dziaugsmo pametu galva. grizus i viesbuti susigriebiu kad viena pirkiniu maiseli praganiau-joje-mano dukroms skirtos dovanos. susikremtu, pykstu ant saves ir nusprendziu, kad man su svoriu ir dalis smegenu istekejo.
kita ryta Vilniu nukloja sniegas.baltas, purus. ir gimsta viltis-o gal o gal dar rasiu ta maiseli. suprasdama kad noriu surasti adata sieno kupetoje vaziuoju i parodu rumus.visa kelia tyliai meldziuosi ir prasau malones.bandau isivaizduoti, kaip as ji randu. atvykstu prie kelia sauganciu pareigunu ir pasakoju savo istorija. ne, jie nieko nemate, ir, zinot, ponia cia tiek zmoniu praejo, paeme turbut kazkas. atsprasius einu toliau prie vartu. jau kitam apsaugininkui destau savo istorija- ieskau adatos sieno kupetoj...ne, jie nieko nemate, pranesimo negavo.viltis manes neapleidzia ir as prasau numerio, kurio galeciau pasiteirauti- na, gal po parodos kas atsiras... pareigunas ji duoda ir abejodamas sako, bandykit po muges skambint. mano pirstai tuoj pat ima spaudyti kavisus-ir jau trecia karta destau savo prasyma. papraso perskabinti po 5min, po to vel, po to vis uzimta ir uzimta. stoviu prie vartu ir ziuriu i sniega. prieina apsaugininkas, atidaro vartus ir sako man- eikit ten- kazka rado. Tai buvo mano dovanu maiselis. tukstanciai zmoniu praejo ir niekas jo nepaeme. pareigunai netiki pamate mane su tuo maiseliu o as dekoju jiems ir savo tikejimui kad mano tevynainiai nera vagys, kaip jie mane bande itikinti.
bedeliu buvo ir daugiau, bet viskas baiges laimingai. su viena man nepazistama moterimi net apsikabinom-ji istiese man pagalbos ranka,nors ir pati irgi netikejo sekme.pasake-jai jums dievas padejo, gal pades ir man, mano vaikelis serga. pazadu pasimelsti ir prasau jusu visu prisideti-duok dieve sveikatos tam vaikeliui, tai mamai ir visiems pilniems gerumo mano tevynainiams, kurie patys nezino, kokie jie nuostabus.Dievo palaimos jums visiems.

rieda mano autobusas link siaures Lietuvos.salia atsiseda dvi kaimo moterys ir ima snekuciuotis.
tai kur vaziuoji? ai va, i vaistine, sirdi ko tai sopa.
ar vaistu kortele pasiemei?turiu turiu isidejus, kaipgi, va cia. tai gerai, sako, antroji, reiks ir man uzsukti.
o tau ko?klausia pirmoji, ar su anyta kas? neee, mano anyta gera gera, jei pats geras busi tai ir tau geras bus.
pirmoji atsidusta. buvau pas martuke,sako, susirupinus, nesusitvarkius, bet as jau nieko nieko nesakau.
tai gal nutiko kas,klausia kaimyne
taaaai nezinau, sako abejodama pirmoji, zin, sunelis vis su bonkele..
i pokalbi isiterpia vyriskis
su bonkele su bonkele-o ka cia ka cia? va as niekam blogo nedarau, guvulius apeinu, tvarta, nu padarom su kamynu bonkele, savosios neskriaudziu.
primoji palinguoja galva. grisiu is vaistines uzeisiu pas martuke, paziuresiu kaip ji ten
ir pokalbis vinguriuoja toliau
o as girdziu si pokalbi ir galvoju galvoju...

netrukus mane vel pasitiks Vilnius, dar keli susitikimai ir ivykiai. rankas sildo Leliumai dovanotos riesines, lagamine keliauja Cihitos kepta duona. Jauciu dideli ir senuju draugiu glebi, sildo ju svetingumas. atstaciau dar viena draugyste su giminaiciu seima- labai vieni kitiems patikom, draugausim vel.
penktadieni laukia skrydis atgal, palaikykit man vel ranka, su jumis drasiau
iki
2016-03-02 16:06:33
Tikrai stebini, na tikra rasytoja :) O ir reikia nepamirsti, kad daug metu ne Lietuvoje gyveni...
2016-03-04 11:18:42
Va ir vel- cia as,piesinys joks ne svecias...
2016-03-04 14:41:51
Vaziavau i oro uosta dukros draugei paduoti Lietuvos veliava,kad turetu Olandijoj. Bevaziuojant sove mintis kad gal pamatysiu rozini lagamina,deja,buvo veloka.Buvau 11.20val.
2016-03-04 20:19:46
Vajeee Sprintere, kaip gaila!!! Buciau palaukus, jei buciau zinojus.Apsilenkem mazdaug pusvalandziu.. Buciau mielai su tavim susipazinus. Belieka ziureti i ateiti, kai vyksi pas dukteri, duok zinoti, gal ka ir sugalvosim, nors gyvenu nuo jos tolokai.Pasistengsim.
2016-03-04 21:14:53
Laikas jums prisiduoti, be abejo. Zinot, kad linkus uzsiplepet, tad jei tingit, neskaitykit...

Penktadienis, isvykimas
pusryciai-aviziniai dribsniai, bananas, kava
priespieciai-mandarinai
pietus-oro uosto kavineje-wok vistiena, darzoves, bulve.vanduo
pavakariai-trapuciai, kava
vakariene- su draugemes salotu bare.jos, suzinojusios, kad ,,laikiausi dietos,, ir kad ,,numeciau daug svorio,, nusprendzia, kad lietuviskais patiekalais manes maitinti negalima.valgau kalakutiena su salotomis.

Sestadienis.
Pusryciai-viesbutyje.silke su morkomis, salotos, kava ir 2x2cm pyragelis(kaip jie tokius iskepa?)
Priespieciai-knygu mugeje. mandarinai. vanduo
Pietus-knygu mugeje. Blyneliai su varske.Uzsikisu tiek, kad iki vakaro nieko nebenoriu. Siaip ne taip
Pavakariams -prisiverciu suvalgyti traputi
Ir stai , kartu su Leliumai einam i komedija ir i kavine. Susipazistu su spinduliuojanciu akiu, skambiu balsu undinele. Ji jauna, as vis dar jauna, o kiek is jos pasimokyti galiu!!! Nuostabu.
Vakariene? Oi . vos nepamirsau-skani zuviene ir arbata.
Griztu i viesbutu ir issiskirti gaila. Dziaugiuosi nauja pazintimi.

Sekmadienis
Pusryciai tame paciame viesbutyje ir tas pats.
Priespieciai tie patys mandarinai ir vanduo.
Aplankau giminaicius, nuvezu knygas i pasta ir vykstu i Kauna
Pietus- oi palaukit, dar reikia atsiglebesciuot su studiju laiku draugem ir neuzsiciaupiant papasakot visa gyvenima! Jauciuos kaip namie.Valgom karbonada, bulvytes, daug salotu, skruzdelini torta(nuotrauka turiu, jei netikit) ir sampano ir dar sampano-nusitesia iki
Priespieciu.
Vakaras muzikiniame teatre.Soti iki negalejimo bet reikia atsizymeti bufete su kava ir pyragaiciu.Tai tampa
Vakariene.

Pirmadienis.Drauge klausia ka valgysiu ir galiu rinktis , tad renkuosi jogurta, banana ir(sssss, neziurekit, to, skruzdelinio...)kavytes irgi gavau.
Vykstu i Siaulius, Drauge vis paskambina pasiteirauti, ar as ten, kur turiu buti, nes jau mate, kad su taukyciais ir dali smegenu praradau.Su jos globa pavyksta.
Priespieciai-puse porcijos guliaso, nes daugiau nieko nebuvo(?) Pavalgius nesijauciu
Aplankau sokolado muzieju. Priesa reikia pazinoti. Noreciau nusipirkti visa ju parduotuve, laime, tiek neuzdirbu.Norus pamazinu.
Su drauge vykstam
Pietu. Tai saslykas. Pauliukevicius sako, kad tai sveika, vadinas sveika,Nera ko kabinetis
Pavakariai pas drauge namie- kava, pyragas, sampanas, Nusitesia iki
Vakarienes. Dar sampano.
Daugiau jau nieko nebenoriu, tik niekaip negalim atsiplepeti.Mano kita studiju drauge, kuri mane pazista kaip nulupta. Yra apie ka pasisneketi.Viska iskloju kaip per ispazinti.

Antradienis.Vykstu pas mus sutuokusius pirslius. Gerai supirso-iki siol kartu gyvenam, draugaujam, pasibaram, bet , kaip nustebusi mano drauge buvo pastebejus, per 20 metu nei karto nesusipykom. Pirsliu receptas, pasakytas mums vestuviu diena-ne viska matykit, ne viska girdekit, ne viska pasakykit. Isidejom i galva visam gyvenimui.
Pietus lietuviski-misraine, silke, duona, karbonadas, bulves, salotos...Deserto atsisakau, nes tikrai nebepajegiu.Gaunu gruzinisko vyno.
Pirsliai gyvena ten kur ir Cihita, tad uz sia ideja turiu but dekinga, jai. Ji netrukus mane pavogia is pirsliu ir pristato i savo restorana. Vos nenualpstu gavus jos keptos duonos su vaisiais. Kokia dieta? Nuodeme nevalgyti. Viena riekele, kita.Gaunu ir vysniu ir auksiniu bandeliu is jos aukso fondo.Po to gudrute nustempia mane i pirti ir galvoja, kad riebliukus pamatuos.O jus mergaites, jei norit kad jusu figura ivertintu kaip manekenes- eikit i pirti, ten garuose visos linijos istirpsta...
pavakariai susimaiso su vakariene, jus jau manes nebeklausinekit, nebeatrenku.dietai palaikyti gaunu maisa saldainiu.tvarka.bet ir duonos kampyti su vysniom pavogiu,
Ryte ji mane atiduoda i manp pusbrolio, kuris man kaip brolis rankas. Jis manes neatpazista, sako kazkokia mergaite islipa.Aha, sakiau, kad vis dar jauna.Vyriskas pasake.

Tad trecidienio pusryciai-Cihitos varskes uztepele o jau toliau pagal gilias lietuviskas tradicijas pas broliuka- vyniotinis, agurkelis, kotle(tuk)as, bulviu kose...nebesuskaiciuoju. Priespieciai, pietus ir pavakariai susimaiso.
Aplankau kelis kulturinius objektus ir pazistamus.Savo dedes ikurta muzieju. Jame manes laukia istorinis-genetinis sokas- Si ta irasius i atsiliepimu knyga, direktore netenka amo-musu su dede braizas beveik identiskas. Ir rasom panasiai, tekstai tie patys. Ilga diena ir didelis emocinis kruvis, sprendziant mano dedes likimo vingius
Vakariene -zuvis, bulves, salotos, vynas. Deserto nebenoriu. Brolis su zmona dziaugiasi, kad susiemiau. Bet saldainiu visgi gaunu.

Ketvirtadienis- ilga kelione i Vilniu.Emociju tiek daug, kad dali laiko tyliai praverkiu.Maistas tas pats, bet nebeatsirenku, ka valgiau.
Vel susitinku su zmonemis, yra ka aptarti. Kava ir varskes pyragaitis.
Atsisveikinus vykstu i dailes galerija, aplankau Saukos paroda ir kartu kita ekspozija. Kavineje suvalgau burokeliu sriubos.
Nuvaziuoju i Arsenala, i Vasiljevo sukneliu paroda. Issirenku dvi su rozems, mintyse prisimatuoju.Pasvajoju apie siuvinetus batelius.Ir pirstinaites, ir rankinuka, ir veduokle.Ach, laikas grizti i siuos laikus.
Keliauju i senamiesti ir sutinku Vilniaus legenda-Rozyte.Nuostabu, ji noriai papozuoja, o as jai duodu, ko ji praso.Tiek metu!
Nutariu savo paskutine vakariene praleisti lietuviskame restorane-valgau cepelinus su varske ir geriu gira.
Griztu i viesbuti...Tenka skaudama sirdimi susikrauti lagamina.

Si diena. Greitai nubegu i Kaziuko muge, kuri dar tik rengiasi. Isigiju verbu, kalta rozyte, asoteli su zibutemis ir raganaite ant supuokliu(mano prototipas...)
Randu ir interjero leles-pasiimu kurejos koordinates.Ir fotografuoju fotogtafuoju...
Susalus griztu i viesbuti ir vykstu i oro uosta.
Jau namie, kaip matot. Jausmas kaip is menulio grizus.

Taigi, kiek raudonu skrituleliu suskaiciavot?
Man,kaip zinot, jie visi zali. Svoris nedomina, pasisversiu kita sekmadieni.
Nuo rytojaus griztu i kilo programa.Nes nesu dar tobula.Man irase Pauliukevicius toki autografa- linkiu tapti dar tobulesne!I lka pridejo nuo saves motyvacijos.

Na, stai ir mano ataskaita. Kas neuzmigo? Einu dabar jusu lankyti.
2016-03-04 22:09:43
svecias, kas tu?????oro uoste mano irasai buvo atzymeti kaip svecio, bet tai ,,kitas,, svecias!
2016-03-05 15:53:55
Tai aš, Naktakis, bet kodėl mane svečiu pavadino, nežinau. Bet pavadino, tai ką jau darysi, neištrinsi. Smagus Piešinys esi, gera skaityti, todėl karts nuo karto pasidžiaugiu su tavimi ir ........... už tave.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS