Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-02-24 22:58:33
Prajuokinai :)
As savaime suprantama moku rusu :D mokykloje mokiausi prancuzu, po to savarankiskai pramokau anglu ir dabar norvegu. Anglu atrodo mokejau normaliai, bet dabar norvegu uzgoze viska ir kai reikia kalbeti angliskai, lenda norvegiski zodziai :)
2016-02-24 22:59:12
Kalbom tikrai nesu gabi, cia tik daug ideto darbo rezultatas :(
2016-02-25 17:03:35
Piesiny,neuzklijuosim lipduko ant rozines dezes,ryt sunui ne darbo diena

O del kalbu...as tradiciskai-rusu,anglu,na ir kiek pramokau lenku.

Jauciu pajudejau is vietos,kazkiek nukris sia savaite. Tikriausiai svertis reikia diena pries lucky day ?
2016-02-26 06:28:25
Sprintere,sverkis luckyday dienos ryta ir matuokis taip pat. laikykis, viskas issijudins, stopu buna ir bus, bet finale vis tiek svoris kris.
2016-02-26 06:33:09
ankstyvas rytas, nesimiega.atsisedau pries kelione su kavos puoduku jums prisiduoti.svoris-65,8kg. stresas turbut.maniskis matydamas mano skrydzio baime apkabino ir tuomet sako-o, kokia tu mazute pasidarei.man beliko puse piesinio. mano mini piesinukas.
taip smagu pasidare,iki ,,mini piesinuko,, dar toli grazu, bet vis tiek smagu-juk palygino mane su manimi.

kilo komanda kelis kartus paprase manes mano istorijos. parasiau jiems pasakojima. kadangi sis puslapelis yra mano savotiskas dienorastis, uzrasau ji ir cia.
netrukus isvykstu i oro uosta, palaikykit mane uz rankos, prasau..
Iki!
2016-02-26 06:33:21
Knygu muge. Vaikstau nuo stendo prie stendo ir matau A.Pauliukeviciaus knyga ,,Tobulas kunas,, Prieiti nedristu.
Po keliu menesiu as -oro uoste, atvykau pasitikti dukros. Lektuvas nusileidzia anksciau ir as puolu begti. Po keliu metru sustoju susiemus uz sirdies. As, buvusi sokeja, nebepabegu. Supratau- priejau liepto gala.
Grizus namo susirandu internetine knygu parduotuve ir uzsisakau knyga. Perskaitau per viena diena.Uzeinu i joje minima kilo.lt svetaine ir…uzsiregistruoju.
Taip prasidejo mano kelione. Antra karta gyvenime stojau i kova su savimi. Po 8 menesiu 24kg sverusius kailinukus nusivilkau. Kilo.lt mitybos planas man tiko kaip pirstine. Su sportu buvo sunkiau-pradejus nuo nesunkiu pratimu namie, uztsrigau. Ir cia man padejo mielos forumo biciules- visada palaikiusios ir gyrusios sikart vieningai-kas tiesmukai, kas su mandagia uzuomina ar jumoro gaidele-ispyre. Kojos pacios nunese I sporto kluba-tapau jo nare ir drausmingai lankau.
Forumas vertas atskiru zodziu. Lankiau ji kasdien ir rasiau savo dienorasti.Bandziau suprasti,kodel man uzaugo tokie sarvai ir nuo ko jie turejo apsaugoti.Sutikau jame nauju draugu. Pasako viena-vyresnes, prisiziurincios, sportuojancios moterys yra super grozis! Pasako kita-nebuk ozkyte, buk vikri grazi graksti bezdzionele, pasako trecia- tu dabar susikaupusi pasitinki smugius, bet finale laimesi tu-ir tuomet suprantu, kad didesnio palaikymo ir motyvacijos ne nesapnavau.
Pasidariau nauja nuotrauka-joje - su 3 dydziais mazesniais rubais ir raudonais batais. Netikiu, kad tai as.
Atsistojau abiem kojom ant zemes. Vis dar tebesu kilo.lt nare, dar laikausi jo rankos. Mokausi eiti tiesiai, nesuklumpant, netgi begti.
Tikiuosi vel sokti.
2016-02-26 06:49:16
Gražūs žodžiai, džiaugiamės už tave ir su tavimi. Laikom už rankos, jauti?
Niekada negyvenau ne Lietuvoj, negalvojau, kad toks ilgesys kankina. Gražiu ir graudu...
Iki susitikimo čia!
2016-02-26 09:39:46
Kaip tik galvojau, kad tau jau laikas rasyti sekmes istorija :) Bet parasei super grazia, tik tu taip moki :) O gal ir knygas galetum rasyti? Rezultatai puikus, labai uz tave dziaugiuosi, labai labai. O ir pagaliau tavo svajone i Lietuva issipilde. Laikau tave uz rankos ir linkiu puikiu atostogu :)
2016-02-26 11:44:41
O aš tau ranką paspausiu gyvai ir apkabinsiu stipriai stipriai! Aš tau padėsiu atsigauti Lietuvoje ir lauksiu tavęs su vyšnių uogiene ir namine duona. Dar kepsime bandeles :-).
2016-02-26 14:43:51
Piesinys talentinga rasytoja! Labai smalsu pamatyti nuotraukas. O Lietuva laukia pasiruosus, sauleta,rami diena. Sklandziu,dziugiu atostogu gimtinej!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS