Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-08-23 21:24:16
Labai atsiprašau, visai ne taip supratau :( nenorėjau nieko įžeisti ir džiugu, kad pasidalinai savo kontekstu. Iškart viskas aiškiau ;) O susėsti kartu geras dalykas net valgant skirtingus dalykus :) mūsų šeima irgi labai netobula, jeigu ką ;) mes išvis kartu vargiai susėdame prie stalo. Nėra tradicijos, nes mūsų tėvų šeimos prie stalo susėsdavo visi tik per šventes.
O mažės mano dar mažos, bet irgi tėčio princesės :D ir mano vyresnėlė pradėjo svaigt dėl gimnastikos (ne į temą), tad nuo rudens lankys jau rimtai :)
2015-08-23 22:36:02
viskas gerai happy, as neisizeidziau, supratau, kad ne taip busi supratusi, todel skubejau parasyti. geros jums ateinancios savaites, tobulesim visi toliau kartu!(o vakariene mes visi prie vieno stalo valgem....)
2015-08-24 08:16:08
Pas mus dabar po kelių mėnesių nusistovėjo taip:
Pusryčiai - kiti šeimos nariai valgo košę kartu su manimi arba savitarna;
Pietūs - valgom tai, ką pagaminu sau (jei nepatinka kam nors, ieškau kito kilo.lt recepto);
Vakarienė - manoji paprastai būna individuali (varškė, kiaušiniai), tenka pagaminti šeiminykščiams ką nors kitą, arba savitarna. Kartais valgo pašildytą tą maistą, kurį gaminau sau pietums (jei pagaminau daugiau);
Užkandžiai - savitarna. Pas mus įprasta nuplautų vaisių lėkštė ant stalo, tad paprastai taip ir užkanda visi (dabar sunokstantys pomidorai nuo palangės gerai "eina").

Kuo jaunesnis šeimos narys, tuo lengviau adaptuojasi prie pakitusio meniu :))) Mano metinukas jaunėlis visai jokių nusiskundimų neturi - valgo patenkintas, (beveik) aštuonmetis vyresnėlis dažniausiai pagiria, kad "mmmm, kaip skanu", o jei neskanu - pasako ir nevalgo, tada ieškau kito recepto. Vyrui iš pradžių su keliais nesėkmingais naujais receptais visokių minčių buvo - "negi sveikas maistas negali būti skanus?", jautėsi lengvas nepasitenkinimas. Tad iš pradžių daugiau gaminau atskirai (kol atsirinkau receptus), dabar jau yra keletas, kurių vis prašo dažniau pagaminti (pvz. čili paukštienos troškinys ar cukinijų-morkų trinta sriuba, noriai kartu valgo ryte košes). Net jei išsiskiria valgomas maistas - susėdam prie stalo kartu. Žingsnis po žingsnio pereinam visi į sveikesnę mitybą. Revoliucija nepavyko (iškart visi naujai), bet žingsnis po žingsnio reformos vyksta sėkmingai :)
2015-08-24 10:03:46
Man irgi sunkiausias dalykas yra valgymas atskirai. Anksciau pietus valgydavome visi kartu apie 17 val., dabar tokiu laiku buna mano pavakariai jei nesportuoju, o jei sportuoju, tai valgau truputi anksciau. Mano vyrui visas maistas patinka, jis net labaiu uz ta sveika mityba nei as, bet sunus maitinasi siuo metu tuo, ka randa saldytuve ar spinteleje. Jo nuomone mes valgome nesamones. Kosiu ryte niekada nevalgo, jam geriau sumustiniai su tokia desra, tipo rukyta, nuo kurios man visi namai smirda :D I mokykla dedasi pica, nes pas mus mokykloje nera maitinimo. Vienintelis dalykas, tai vaisiai, kuriuos gali valgyti diena nakti... Kol kas neatradau to aukso viduriuko ir nepriderinau mitybos prie visu seimos nariu.
2015-08-24 19:51:26
aciu uz pasidalinima, dar karta isitikinau kad dvieju vienodu seimu nera. Parasysiu pasakojima apie matinimasi cia, jei netingit skaityti. Man atvaziavus pries 20 metu buvo tikras kulturinis kulinarinis sokas. Visa tauta valgo sumustinius( o as uzaugau su mokymu, kad sumustinius savo seimai gamina tik laaaaabai blogos mamos ir tingines seimininkes). gimtadienio meniu- visu pirma visi ateina PAVALGE. gauna po viena torto gabaliuka, kavos puoduka ir veliau alaus skardine ir dziuvesiu. mano mama man pavydejo- kaip lengva pas jus ruosti gimtadienius! nereikia 2 diena triusti virtuveje! toliau- pagrindinis dienos patiekalas- vakare. visa diena visi valgo sumustinius, kurie visi pasiima is namu. mados eiti i kavinuke/valgykla beveik nera, arba uzkandinese nusiperkami tie patys sumustiniai. Man labiausiai sirdi skauda del kuciu- jos cia nesvenciamos. as didvyriskai bandau kiekvienais metais jas ruosti, pati su savo brangiausiuoju jas ir suvalgau. dukroms neskanu! net aguonu pienas neskanu! kiek asaru isliejau... o siandien musu namuose gamina vyras. ryte keliuosi pirmoji, visi dar miega. Kai griztu visi jau pavalge. tad ,,atskirai,, gamintis ir valgyti jau kaip ir kasdienybe. Tad kovojam vien del savaitgaliu, tuomet gaminu dazniausiai as, bet su lietuviska mityba nesiderina niekaip. teks tapti idealia seimininke ir ismokti ruosti kelis patiekalus vienu metu. o savitarna pas mus labai populiari- kadangi visi turi daug veiklos, tai savo skrandziu pasirupina visi patys, dukros irgi. taigi esam labai netradicine seimynele, iki tobulos toli grazu, bet stengiames...Aciu uz demesi...
2015-08-25 16:19:37
Kokioj saly gyveni Piesiny?
2015-08-25 18:27:15
Nyderlandai
2015-08-26 09:01:21
Oi buvau viena karta, tai dar dabar atsimenu zoles kvapa :D
2015-08-26 11:15:49
Vau, Piesiny, toli nutekėjai :-). Olandus įsivaizduoju šviesius, aukštus ir labai kūdus :-), bet ko gero yra visokių, ar ne? Nenusimink, kad tau ten nelabai pavyksti puoselėti lietuviškų tradicijų, kaip sakoma kieno vežime sėdi, to giesmę ir giedi. Kaip lietuvė užsienietė labai gerai rašai lietuviškai, giriu:-). Ar turi su kuo pasikalbė lietuviškai? Kiek suprantu jūs šeimoje nekalbate lietuviškai :-). Vis tiek man džiugu, kad lietuvė nuo prigimties, tiek išgyvenusi užsienyje ieško būdų sulieknėti lietuviškai, nors užsienyje gal yra kitokių galimybių :-). Matyt su mūsų lietuviškais genais gali susitvarkyti tik lietuviški įpročiai :-)
2015-08-26 11:22:38
Oi , kaip smagu knaisiotis po kitų istorijas :-). Vis gi man neduoda ramybės, kokios tos medicininės nesėkmės, nuo kurių taip pastorėjai? Aš pati mėgėja viską išbandyti.....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS