Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-02-23 20:05:28
Sprintere, nenusimink! Man pradzioj svoris netgi kg pakiles buvo. Laikykis programos taip kaip gali bet nestovek isispitrijus i svarstykles-uzsiimk savo darbais, manau kad ju pakankamai turi, Cia kaip viena forumiete sako- ziopsint i puoda kol vanduo uzvirs-laikas sustoja. Uzstatei vandeni ir uzsiimk kuo kitu. Atsisuksi-vanduo jau verda.

As gyvenu Olandijoje, tad visai gali buti kad tavoji saunuole bus mane maciusi. Mes su beveik bendraamze drauge akiu neatitraukiam nuo Olandijoj studijuojancio jaunimo- toks jis saunus. Mes tokios nebuvom. Tad tavoji tikrai geroj kompanijoj.
Jei ji netycia praejusiais metais talkino LitArt, tai tikrai mate pirma prisistaciusia stora moteriske su dideliu krepsiu ir susislavusia puse Berneliu Uzeigos produkcijos bei visa laika nesitraukusia nuo kasininkes ir uzsisakinejusios sio bei to.
Tai buvau be abejo As.

Na o jei tavo sparnuotas lakunas pamatys 32kg rozine deze, teuzlipina sypsenele....
2016-02-23 20:51:39
O kaip idomu. Cia visiems daugiausiai svoris krito pradzioj,o Piesiniui pakilo.Na tai gerai kad man tik sustojo...Svertis visad megau,ir dabar kas ryta rodo 68kg,o vakare 69,3kg,visa savaite vienodai. Nu bet pilvas koks sunkus nuo vandens.Ir wc turi buti netoli.Kazkur skaiciau,kad uztenka 500g vandens,kad paspartinti apykaita.
Mano dukra studijuoja pirmi metai turizma Leuwardene,ten buvo seniai nusiziurejusi del geriausios studiju programos.Tik gaila kad mazam mieste sunkiau darba rast.O pasirodo issinuomot kambari irgi nera paprasta,sukciu ten nemazai.Bet jau isikurusi ir patenkinta.Buvo drauge kiniete atsivezus per atostogas...
Turbut is Eindhoveno skrisi? Reiks paduot sunui lipduka,chichi.Jis sesei pakrove lagaminus i Eindhovena.
2016-02-24 09:56:36
Kuria diena atskrisi,Piesiny? Kur apsistosi? Nes kiek pamenu is aprasymu nelabai giminiu yra...gal klystu. Beje kur tavo gimtine Lietuvoj? As pati uzaugus Panevezy ir nutekejus i Vilniu. Liudna kai daug draugu,giminiu,gyvena uzsieny.Mano mama Cikagoj gyvena 18m, JAV piliete,pussesere Danijoj,2 drauges Anglijoj. Kartais uzeina stiprus vienisumo jausmas...
2016-02-24 13:32:13
Taip Sprinteri, atskrendu jau si penktadieni! tad dar liko 1,5 dienos. Skaiciuoju jau nuo vasaros. Savo laisvas dienas zinau keliems metams i prieki, tad ir planuoju viska labai is anksto.
Artimu zmoniu Lietuvoje is tikruju neturiu. Liko klases ir studiju draugai bei keli tolimesni gimines. Nakvosiu pramaisiui viesbuciuose, pas drauges ir giminaicus- manes laukia savaites kelione ,,po Lietuva,, Mano kelios geros drauges irgi yra emigravusios- i Danija, Amerika, Vokietija. Lieka tik laiskai. Taip, neturint sesutes salia ar geriausios drauges gyvenancios uz kampo ismoksti susidoroti su savo problemomis pati viena. Tad mano susitikimai su draugem yra reti ir ju labai laukiu. Vienisumo jausmas man pazistamas- bet ir i tai reikia ,,investuot,,- per savo emigracija buvau praradus nemazai draugu, atstumas turi itakos. Bet dabar,kai atsistojau ant koju, skiriu energija atstatyti visom savo draugystem ir dziaugiuos, kad tai sekasi.Tad rysiai su Lietuva vel stipreja!
2016-02-24 13:36:07
Esu buvusi vilniete, ir sis miestas man tebera pats graziausias pasaulio miestas!
2016-02-24 13:42:10
Kaip matau jau visa kelione susiplanavai?
O vasara keliu savaiciu atostogu neturi?
2016-02-24 13:55:56
turiu 3 savaites, vyksim visa seima i Andaluzija.
2016-02-24 15:48:08
Ach kaip faina, gal jau ispaniskai moki?
2016-02-24 19:06:08
gerai moku olandu kalba suprantama. visos kitos kalbos grynas vargas, as ir anglu padoriai nemoku.neturiu kalboms gabumu.o pati keliom kalbom kalbi?
2016-02-24 19:07:50
pokalbis laukiamajame
-kazi kas poniai daktarei piesiniui nutiko, puse jos beliko. ar tik neserga?
-ne,tik jos rajone saldainiu parduotuve bankrutavo.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS