Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-02-22 20:59:40
Piesiny, verkiu iš džiaugsmo (tikrai). Tokie gražūs tavo rezultatai! Taip gražiai juos pristatei! Tai taip jautru. Tokia didelė pergalė. Duodi mums šiame projekte daugiau nė visa KIlo komanda. Nuostabiausių įspūdžių, lengvo sugrįžimo, naujų, įkvepiančių pergalių. Myliu.
2016-02-22 23:15:30
Sveikinu su pirmojo etapo finišu!
Sėkmingu finišu!!
Fantasiškai sėkmingu finišu!!!
Ačiū Tau už gyvą kantrybės ir nuoseklaus darbo pavyzdį.
Ir ačiū atsitiktinumui, kad esi čia, su mumis, būtent dabar :) Mums laaaabai pasisekė ;)
2016-02-23 09:39:12
Na dar karteli sveikinu :) Na ka beliko tik sportuoti :)
Ar turi koki plana svoriui islaikyti? Kaip pasikeis tavo mityba, kad nebenukristu daugiau kg?
2016-02-23 10:12:53
Pasveikinsiu tave, kai atvyksi pas mene :-). Geeeeeerai apžiūrėsiu ar neliko kur kokio riebaliuko :-). Kai išlipsi iš autobuso, pirmiausia ieškosiu rožinio lagamino, o po juo tavęs, nes jis atrodys didesnis už coliukę :-) :-) :-))))))))))
2016-02-23 13:41:55
Sveikinu Piesini ! Gelezine valia. Man atrodo taip ilgai tie 8 menesiai. Uhh as dar tik 2savaites maitinuosi pagal Kilo. O jau norisi skaniau.
2016-02-23 13:53:21
Niekada saves neribojau maiste,dietu nesilaikiau niekada. Bet va atejo laikas.Po paskutinio 4 nestumo svoris nebeatsistate,net ir zindant.Paskui galvojau,kad nukris svoris kai mesiu zindyt...Dabar pagrandukei 2,8m,o mano svoris kaip pries gimdyma 70kg. As net tokiu rubu neturiu,o net ir batai ilgaauliai nebeuzsisega,mano didziausiam nustebimui. Dabar nesioju tik tampres ir platu ilga megztini.Taip noretusi iki vasaros nors 60-62kg svert. Ypac pilva sumazint. Ugis mano 165cm,nors gal jau tik 164cm?
2016-02-23 13:58:14
aciu uz sveikinimus visiems ir linkiu kad ju netrukus dvigubai daugiau sulauktumet visi cia esantys!

as savo mitybos kol kas nepakeiciau. sekmadienis buvo luckyday ir dabar iki penktadienio senais principais nukrapstineju ka privalgiau.
penktadieni popiet skrendu i Lietuva( ,,gelezinis,, Piesinys bijo skrist! tikiuosi kad jus mane palaikysit uz rankos...na ,penkta popiet galit ir paleist, tuomet jau lietuviska zeme mane laikys!)
Lietuvoje yra aisku atostogos, grizus zadu laikytis to paties plano. Savaite veliau laukia manes sverimasis sporto klube. Priklausomai nuo rezultatu darysiu isvadas.

Taip Cihita, mano lagaminas yra pats didziausias leidziamas avialiniju, tad ilipsiu i ji, uzsisegsiu , galesi mane is ten krapstyt. Tikiuos vairuotojas ismes mane ten kur reikia! Ka gali zinot.
Ach , nebegaliu sulaukt!
Dar 2,5 dienos to go.
2016-02-23 14:02:13
pirma savaite nukrito 1kg, o antra nei kiek.Tai vat ir nuliudau. Namie darau pratimus 4-5kartus per savaite,beveik 1val. Taip noretusi i Impuls sporto kluba,bet vis negaliu,vaikas pradejo sirgt,kai pradejo eit i darzeli.
Turiu sunu pilotavimo studenta 21m, dukra studente Olandijoj tuoj 20m.,dukra sportininke 13m, ir mazule greit 2,9m. Su tuo paciu vyru.
Gyvenu Vilniuj,netoli oro uosto.Ten sunus ir dirba ir mokosi. Nu va,prisistaciau kaip ir. Kazkaip sis forumas man patiko.
2016-02-23 14:07:02
Piesiny, ar tu kazkur Svedijoj? Nemazai cia jusu uzsienieciu... Galbut,tavo lagamina mano sunus iskraus is lektuvo.
2016-02-23 14:31:02
Esu gyvas irodymas,kaip su amzium suleteja medziagu apykaita,net ir atletisko sudejimo. Man 42m.. Pries pastojant,buvau sukudus iki 53kg. is 60kg. Nes daug judejau,dirbau,bet skaniai valgiau,t.y. bandeles,ledai ir pan.. o toliau, nuo nestumo, tik daug ir skaniai valgiau,pyragus vos ne kasdien kepiau is kaimisku produktu. Laikiaus svorio auginimo dietos 3metus,cha cha,o dabar uzsimaniau numesti per 3menesius. Na,ziuresim.Nors tos valios sumazejo... Del to ir cia...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS