Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-02-21 22:59:33
Tai jau tikrai Naktaki, didysis egzaminas manes laukia, perskaitei nemazai mano dienorascio, itariu. Mane tuomet jau kiaurai pazisti.Tik apie save nedaug rasai. Bet ir ka parasai, buna mintys su geru kabliuku, vis mintyse nusijuokiu. Tik va, kaip is taves daugiau ispest tai nezinau...

O as siandien tradiciskai susibalansavus kaip sekmadieni sulaukiau is saviskio garsiai isreiksto noro prisijungti prie mano(musu su dukra) klubo. apsidaire, kad daug vyriskiu turbut, ka as zinau. vaiksto kaip katinas paskutiniu metu vis pamiaukdamas.Ka tai galetu reiksti?

sugalvojau dar kad reiktu man pasidaryti nuotraukas- bande maniskiai visi trys ir nei vienas neitiko. nuotraukos baisios. aisku ,kad fotografai niekam tike. ar as dabar sitaip atrodau???visiska deformacija. gerai kad ziema ir megztinai stori, bet iki vasaros reikia kazka daryti. nezinau ka. gal ir kaip Nora stanga kilnoti ir uzpakali riest? supratau tik kad daugiau svorio mest nereikia, jei vakarais sversiu 66kg bus top, bet kazka paformuoti reikia. ir kas isrado fotoaparata ir dar ismaniajame telefone- nei palikt nei istrint...
2016-02-22 10:14:02
Va va Piesini, dabar jau realybeje supratai ka as matau veidrodyje :D :D Tie kg dar ne viskas ir numetus juos pasirodo vaizdas nera tobulas :) Kuda bet be formos atrodo taip pat kaip stambi. Ir as tik dabar supratau, kam reikalingos tos sporto sales ir sportas su svoriu. Gali begioti nors ir kasdien po 10 km, bet grazios formos kunas neigaus :( Tad belieka darbas su svoriais :)
2016-02-22 10:51:17
Dėl bėgiojimo ir gražios formos drįsčiau paprieštarauti. Teko prieš kelis mėnesius vienam susiėjime bendrauti su mergina, kuri pagavo bėgiojimo "kablį" prieš gerus metus. Prieš tai nesportavus, buvusi tiesiog liekno-normalaus sudėjimo, prižiūrima profesionaliai bėgiojančio žmogaus, padarė tokią pažangą, kad dalyvauja varžybose 4-5km distancijose. Figūra nepriekaištinga - stangrus kūnas ir su visom formom kur reikia :) Sporto salės nelanko, tempimo pratimai prieš bėgimą ir po bėgimo.
2016-02-22 11:47:30
Oooo labai idomu, reiks daugiau paieskoti info apie tai. Turiu minciu pradeti begioti kai nuleis sniega, slidinejimas baigsis, o salia namu puikus miskas ir dar turiu suniuka, kuris mielai prisijungtu. Tad kaip tik dabar renku info apie begiojima, truputi bijau del sanariu apkrovos, nes nuo didesnio kruvio jie man skauda. Bet gal gera avalyne ta issprestu.
2016-02-22 13:53:31
Iki to pokalbio maniau bėgiojimą esant labai paprastu dalyku. Bet vis tik esama daug niuansų. Specialūs bėgimo bateliai ne prabanga, o būtinybė, pradžiai, minėjo, kad nereikia imti pernely minkštu padu, jie jau pažengusiems bėgikams. Kelių sąnarius pradėjus intensyviau bėgioti , sakė, neišvengiamai skauda. Paskui susitvarko, ir net iki bėgiojimo pasitaikęs sąnarių traškesys išnyksta. Tokie minėtos merginos atsiliepimai.
2016-02-22 14:06:49
As ir jau esu kazkiek pasidomejusi begimu ir pasirodo nera taip paprasta, kad paimi ir begi. Labai svarbu kvepavimas ir pradzioje nepadauginimas. Pasirodo bateliai yra skirti asfalto dangai ir zolei (na tiksliau minkstesnei dangai, kur yra nelygumu, akmenu, medziu saknu) ir labai svarbu ju nesumaisyti. Taip pat manau svarbi ir apranga, kad kvepuotu kunas, bet kartu ir neperpustu vejas.
2016-02-22 20:27:01
Siandien yra lygiai 8 menesiai kaip prisijungiau prie kilo. Tikslas buvo numesti 20kg nuo savo esamu 90kg ir patekti i man sveiko svorio zona. Pasiekus 70kg pamasciau, kad butu gerai numesti dar 5kg. Jau zinojau, kad 66kg yra mano idealus svoris ir dar norejosi rezervo. Pasiekus 68kg visi aplinkiniai man pradejp sakyti, kad gana.Pagalvojau tuomet-na, pabandysiu dar truputi, jei uzstrigsiu- sustosiu. Pasiekiau 66kg. Visi-namiskiai, bendradarbiai, pacientai ir draugai pasake-uzteks! Taska padejo nuotraukos, pasidarytos vakar-tuomet tikrai supratau-kad UZTEKS.

Tad-pirmojo raundo FINISAS.

Rezultatai
Svoris 90kg-66kg min 24kg
Klubai 112cm-95 cm min 17cm
Liemuo 100cm-78cm min 22cm
Krutine 106cm-94cm min 12cm
Slaunis 64cm-55cm min 9cm(2x 9=18cm)
Ranka 37cm-32cm min 5cm(2x5=10cm)

viso min 24 kg ir 79 cm
drabuziu dydis sumazejo 3dydziais- nuo XL iki S, nuo 44 iki 38.

Kiekybine pergale pasiekta.

Prasideda antras raundas-KOKYBES siekimas
Visur- mityboje, sporte, emocijose

Kilo rankos nepaleidziu. Busiu cia tiek kiek reikes.
Draugausim toliau.
Ir labai saugosiu naujas draugystes! Myliu jus visus!

2016-02-22 20:37:52
wow! Jus labai motyvuojanti asmenybe! sveikinu pasiekus tokiu stulbinamu rezultatu:) laikykites!
2016-02-22 20:40:17
Kilogramai ne viskas, šventa tiesa. Turiu kolegę, kurios KMI ir svoris liuks, bet... Trumpos kojos, žemas ilgas liemuo ir pūpsantys į šonus kumpiai sudarko kūno proporcijas ir vargšė kiek besistengia, pagiriam su pokyčiais, bet nebus gazelė. Bet ji jauna, vilčių yra (aukštakulniai, iš koto verčianti tinkama suknelė, nusiurbimai ir tt). Šioje forumo gijoje rašo vyresnės merginos (aš taip pat virš xx), kurioms amžius įneša korekcijas. Laiko neatsuksi atgal. Su tuo reiks susitaikyt, tik ne su skysta, liulančia ir drebančia mase ant pilvo.!!! Jei proporcijos savo vietoje ir to drebučio nėra, tai koks linkelis, gumbelis ne vietoje niekai, dabar esam geriausios formos, geriau vargu ar bus!
2016-02-22 20:51:38
Sveikinimai Piešiniui! Nuostabu, nuostabu! O ir liemuo toks tvirtas matosi. Nuteikia gerai! Oi koks geras motyvas! Nors jau šiandien pasiekiau, ko norėjau: ūgis centimetrais minus šimtas lygu kilogramai, bet gal dar truputį pasivysiu Piešinį su kokybe. UŽNORINAI!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS