Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-02-18 13:26:01
Vidiniai riebalai tai tokie, kurie kaupiasi aplink organus, jie yra pavojingiausi. Jie nepriklauso nuo zmogaus storumo, net ir kudi zmones ju gali tureti daugiau, nei stambus.
Lietuvoje manau tiria daugelyje sporto klubu, taip pat mediciniai centrai, net galbut ir vaistinese. Svarstykliu kaina labai ivairi, priklauso nuo analizuojamu parametru, firmu, gali svyruoti nuo 100 euru iki keliu tukstanciu (sie jau naudojami klinikose masiniam tyrimui). Namu salygomis tirtis kaina panasiai 100-300 euru.
Tema manau gali susikurti bet kokia ir ten rasyti viska ka nori. Mes irgi savose temose nerasom vien apie mityba,rasom apie ivykius, slidinejimus, keliones, pomegius ir t.t.
2016-02-18 17:03:05
Labas. As irgi visdar jauna,chi chi...tik su antsvoriu taip jaunai nebeatrodau,pasivijau, tsakant ,savo 42metus. As jau savaite prisijungus. Pasiskaitineju kaip jum sekas... As naujoke svorio metimo klausimais.
2016-02-18 18:21:56
sveikos naujokes, Naktaki, Sprinteri , smagu kad prisijunget ir rasot. mes, siokios tokios senbuves, irgi vis dar mokomes. kiekvienos is musu patirtis yra kitokia ir dvieju vienodu istoriju cia nera. tikimes, kad busit snekios, pasipasakosit ir forumas taps dar idomesnis.ri, be abejo- sekmes!
2016-02-18 18:27:43
naujo plano dar negavau, bet kadangi senaji zinau is atminties, jo laikaus nuo siandien ir laaaabai atsigavau. darbas ejo kaip is pypkes. vienas rytinis bananas su mano avizelem nueme visa intoksikacija. valioooo!
miegojau beveik 9 valandas- negirdetas man dalykas, visi cimpino ant pirstu galu susirupine, kaip cia piesinys issitiese. ogi issitiesiau,
tesilaiko tos baltymu dietos jaunos fitneso grazuoles, o as laikysiuos sveiko ir subalansuoto mitybos plano ir su gera nuotaika atskrisiu i Lietuva ant sluotos!
kas cia beliko, savaite. tram param pampam!
suprantama, kad esu jauna ir vis dar jauna! ar dar kas abejoja?
2016-02-18 18:32:12
Valioooo! Sveika atsigavusi. Mielieji angliavandeniai ir fruktozės daro emocinius sprogimus!
2016-02-18 20:29:07
aciu Naktaki! o kaip laikais pati? jau pastebejau, kad zodzio kisenej neieskai, tikiuosi ji dazniau ir uzrasysi!

Hh- kaip manai, kodel as kasdien rasau? tai mano budas iveikti emocini valgyma. rasyk ir tu apie viska, apie ka isgyveni, pamatysi, kokius atradimus padarysi.
o kodel skustis blogai? jei tau kas ant sirdies guli taigi turi kazkam pasisakyti.to straipsnio neskaiciau, bet nemanau, kad 21d nesiskusti kazka issipres.Neisspres. Va imk ir issipasakok-juk cia mes visos tavo likimo drauges, forumas juk anoniminis. pasikartosiu simtajii karta- mes mokomes 3 dalyku- mitybos sporto ir sveiku valdomu emocijul. tai ko apie pastaruosius nepasisneket? Juk ir as atvirai kaip tik galejau parasiau, kas man ant sirdies guli. Juk skaitei? Nori tikek, nori ne- dali rupesciu issprendziau va taip, forumietems parasius, issipasakojus.
Tikrai linkiu ir tau su tuo susidorot!
2016-02-18 21:24:07
Teisingai Piesini, ne tau tas baltymu planas. Mano manymu jis skirtas tiems kas ryskina uzaugintus raumenis, o kadangi kitokio neturejo, tai ir tau pasiule ta pati.
As esu kazkada laikiusis baltymu+riebalu plano, taip numeciau savo pirmuosius 3 kg, o tada supratau, kad tai tik laikina, o man reikia visam laikui mitybos plano, taip atradau kilo.lt
2016-02-19 23:13:44
Atsigavau visiskai, tik ka is zumbos grizau. Gavau kelias zinutes is kilo kodel noriu keisti valgiarasti, netikejo, kad blogai pasijutau. Pasirodo man buvo ,,cempioniska,, filtra uzdeje, uztat nieko nejo keistis. Kai ta filtra nueme, pati savo plana atstaciau. Gi jau daug ka mintinai zinau, Nuotaika pasitaise.

Siandien buvo momentu, kai ankstesniu atveju buciau tikrai susiradus ka nors skanaus- dabar, jau suvokdama, kad as vis dar mokausi islikti dziunglese tarp apsimeteliu Liutu Karaliu ir toje kovoje man saldainis nepades, pasirinkau tylu pamastyma ir stikline vandens. Islikau stovinti ant abieju koju. Ne visada garsiausiai riaumojantis laimi. Siandien mano tyla buvo iskalbingesne.

Vakare atsokus zumba ramia sirdim ir sviesia galva einu miegot.Labanakt visiems.
2016-02-21 07:05:44
sia savaite svoris nepakito- sveriu tuos pacius auksinius 66kg. apimtys per 2 savaites sumazejo 6cm. Mano tylus noras iki keliones sverti 65kg nesipildo, bet nesikremtu.nes sis pasiektas svoris yra idealus mano ugio sudejimo ir amziaus moteriai. tad viskas cia tvarkoj. belieka tiek sverti VAKARE...
siandien svenciu savo luckyday. rozinis lagaminas sukrautas.liko dar 4 darbo dienos ir vaziuoju i savo Tevyne.
2016-02-21 08:27:11
O Piešiny, juk DIDŽIOJO EGZAMINO metu niekas nekilnos (o gal?), o tik džiaugsmingai apkabins! O glėbyje jau nieko didelio neberas.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS