Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-02-11 09:04:16
Piesinukai, parašysiu į FB savo tel nr. Kai būsi Lietuvoje iš draugės galėsi paskambinti. Aš grįžtu kitą sekmadienį, berods 22 d. Dar spėsim viską aptarti :-).
Atia, lekiu krauti lagaminų :-).
2016-02-11 09:58:15
"atradau nemazai savo emocinio valgymo priezasciu ir budu juos po truputi iveikti"

va čia prašom detalizuoti :))) Ypač apie būdus.
2016-02-11 10:24:07
jau Piesini gali pradeti ir tu lagaminus krautis :)
2016-02-11 19:46:16
lagaminas jau praejusia savaite buvo nukeltas-si bei ta vis imetu. kiekviena karta akimis paglostau praeidama. kartais ir paciupineju, ar neisgaravo.
pagalvojau kad truksta paprastos palaidinukes po megztuku, grizdama is darbo stabtelejau prie parduotuvytes, turejau 20 min laiko iki mazosios treniruotes pabaigos.
nusipirkau ...S dydzio.
S DYDZIO!!!
Netikiu savo akimis- 3 dydziai mazesni, nei vasara.
bedradarbe pakomentavo, pamacius mano s dydzio megztuka- o pas mane s dydzio tik pirstines!
dar labau sumotyvavo toliau laikytis tos neskanios baltymu dietos. antra diena atlaikiau.
2016-02-11 20:19:17
Leliumai, uzdavei labai sunku klausima. apie tai- visas mano forumo dienorastis.

pradzia -suvokimas ir pripazinimas,kad tokia beda yra.
skanus maistas buvo man paguoda, apdovanojimas, pasilepinimas,irodymas, kad esu kazko verta,nes ji galiu nusipirkti.
vakaro draugas. savaitgalio pramoga, emociju,kuriu nenorejau isgyventi, nustumimas.

Budai? Vis dar ieskau.

Kalbejimas. Atvirumas.Ismokimas priimti emocijas,jas ivardinti, pripazinti, isgyventi.
Savu ambiciju koregavimas. Suvokimas, kad noras buti geriausiai sveikintinas, bet nesekmiu suvalgyti nereikia.Pripazinimas, kad nesekmes-mano gyvenimo ir darbo dalis-ju turi buti.Pripazinimas, kad ne viskas yra imanoma ir jegos yra baigtine savoka
Suvokimas, kad turiu teise i pramogas, poilsi, laika sau.Kad tai nera bereikalingas laiko svaistymas. Ir kad tai nera valgymas. Tai -laikas knygai, teatrui, draugams, ar spa centrui. Ir kad turiu teise nieko neveikti.
Suvokimas, kad ne kiekviena zmoniska butybe yra draugas, nors as to ir labai noriu. Ir jei mane kas nuskriaude- tai ne mano kalte ir jos suvalgyti nereikia- reikia ismokti toki zmogu atpazinti ir apsiginti. Ir isdristi garsiai pasakyti, kad karalius yra nuogas. Nuoskaudos nevalgomos.
Ivertinti, kokias dideles likimo dovanas esu gavusi- sustoti ir apie tai pamastyti. Neeikvoti jegu, kad negatyvus versti pozityvais,o skirti laika tam, kad pasimegauti jau gautomis dovanomis, ir pasakyti sau- as jas uzsidirbau, as ju verta.
Issitraukiau knyga, nusipirkau bilieta i teatra, nuspalvinau piesini. Su vaikais isejau i miesta-siaip sau, be jokio reikalo. Sa saviskiu pasokau tango.
Rozinis lagaminas pildosi- ir daiktais, rubais, ir busimu susitikimu dziaugsmu- su senais ir naujais draugais. Kelione i tevyne laukia manes ir as laukiu jos.
Tai kam man tas tortas?

2016-02-12 07:55:30
O, Piešiny! Tu jau gerokai pažengus i6gijimo nuo emocinio valgymo procese. Skaičiau atidžiai kelis kartus. Ačiū, kad pasidalinai :)
Juokinga, bet prabuvusi čia kone metus turiu konstatuoti, kad vis tik esu pradžioj :)))
2016-02-15 17:11:38
si savaitgali buvau nuo kilo uzblokuota, tai galejot nuo manes pailseti dienele kokia...
siandien pavyzdingai prisiduodu uz vakarykste, kaip priklauso.
4 dienas laikiausi naujosios baltymu dietos, neskanu, tad ,,uztaip simboliska- paskutinis ziemos pasispardymas ir mano paskutinio kg pasispardymas- netekus jo, man uzteks, nes mano tikslas ir yra sverti 65kg.
akivaizdu tik tiek, kad tasko deti dar negalesiu-i palaikomaji rezima pereisiu tik tuomet, kai vidiniu riebalu kiekis atitiks norma. kada tas bus, nezinau,panasu, kad reikia paauginti raumenis.pagyvensim, pamatysim.
Valentino diena atsventem abu sporto klube-buvom grupineje bodybalance treniruoteje.susibalansavom, tad tikimes sekmingos savaites ir jums to linkime.
2016-02-15 17:15:07
ziuriu tekstas kreivas isejo, rasau is naujo, vieni blokai siandien

si savaitgali buvau nuo kilo uzblokuota, tai galejot nuo manes pailseti dienele kokia...
siandien pavyzdingai prisiduodu uz vakarykste, kaip priklauso.
4 dienas laikiausi naujosios baltymu dietos, neskanu, bet atlaikiau, ,,uzsikodavau,, kad taip reikia...
vakar pasnigo, taip simboliska- paskutinis ziemos pasispardymas ir mano paskutinio kg pasispardymas- netekus jo, man uzteks, nes mano tikslas ir yra sverti 65kg.
akivaizdu tik tiek, kad tasko deti dar negalesiu-i palaikomaji rezima pereisiu tik tuomet, kai vidiniu riebalu kiekis atitiks norma. kada tas bus, nezinau,panasu, kad reikia paauginti raumenis.pagyvensim, pamatysim.
Valentino diena atsventem abu sporto klube-buvom grupineje bodybalance treniruoteje.susibalansavom, tad tikimes sekmingos savaites ir jums to linkime.

2016-02-15 17:17:29
ir kas cia darosi, kad dalis teksto dingsta??
prisiduodu dar karta- svoris- 66kg.
toliau skaitykit is naujo, gal ka nors ir suprasit
vakar nesvenciau su laipsniais, manes uz tuos blokus nekaltinkit...
2016-02-16 20:42:45
siryt vonioje man besokinejant ant svarstykliu sako maniskis- nustok cia sverinetis, ir taip matau,kad kuda.
apsidziaugiau- mano brangiausias mane ivertino.
ir diena buvo sekminga, nors ir nelengva.
va- nebus reikalo emociskai persivalgyti, jei artimiausi zmones pagirs, teks dazniau paprovokuoti.
o va cia lietuvaites drauguzes Nyderlanduose mane motyvuoja stai tokiomis nuotraukomis. nors apsiverk, gerai kad gyvenu nuo ju pakankamai toli. jums tai kasdienybe,mums retenybe.
atsvente be manes, niekses. na palaukit, tuoj skrendu i Lietuva...

Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS