Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-02-04 20:43:42
O kokios tos 4? Ir kaip tu randi laiko skaitymui?
2016-02-04 21:32:34
as skaitau daug ir greitai-dazniausia lovoje pries uzmigdama ar savaitgaliais kai issideru laiko ,,sau,,
daug knygu perku internetu ir atsisiunciu, tad per tiek metu turiu sukaupusi nemaza biblioteka.skaitau ivairia lektura, bet kartais noris ir ,,aktualiju,, tad kol kas numaciau nuspirkti Cekuolio, Uzkalnio, Narmontaites ir Gercienes knygas(paskutiniaja ,,isirasiau,, po seminaro- nebenoriu uzlipti ant emocinio valgymo greblio) galbut rasiu nauju Geritsen detektyvu. O kas dar ka patarti gali? Nezinau ar pvz isejo nauja Irvingo knyga ar kokie romanai pasvajojimui. Pavyzdziui meiles romanu nekenciu, o va lietuviskosios Buivydaites visai mielai paskaitau prie kavos puodelio- gal irgi bus nauja? Taigi, ar yra forume knygu megeju????
2016-02-04 23:14:55
yra, yra :) ką tik iš knygų pristatymo grįžau :) Buvo Birutė Jonuškaitė atvykusi pas skaitytojus
2016-02-05 07:10:50
Gaudre, man beliko pakvėpuot Tau į nugarą ;) Šaunuolė!!!
"Nusigyvenau" iki to, kad net "vis dar jaunas" turiu vytis :))))
2016-02-05 08:58:30
Parasiau kilo si laiska

Sveiki, sikart - apie motyvacinius taskus. Nezinau, kiek skaitote forumo temas, bet jau ne viena karta uzsiveda diskusija, ypac atejus naujiems nariams apie tuos taskus- niekam nesuprantama, kaip per 3 dienas ju galima susirinkti virs 1000. Forumietes ta programavimo spraga rado ir apie tai papasakojo. Vis tiek atsiranda nauju nariu, kuriuos si sistema demotyvuoja, nes neatspindi realiu pastangu. Mes su nare Nora irodem, kad pamanipuliavus skaiciais, galima tapti ,,lydere,,Tad ir rasau Jums, nes ,,pirmos,, vietos as neuzsidirbau ir neprentenduoju i nemokamos narystes dienas- jei turite galimybe mano taskus panaikinti,galite tai padaryti.Tikimes, kad sia spraga su laiku istaisysite. LinkejimaI

ziuresim, kas toliau bus.
2016-02-05 11:52:55
leliumai, Piesiny, Nora, jūs visu ratu mane lenkiat! Aš dar tik bandau atsikartyti balasto, o jūs jau radot būdą išlaikyti norimą svorį. Puikiai žinom, kad tai kur kas sunkesnė užduotis nė manoji. Manęs visa tai dar tik laukia, todėl labai uoliai seku ir mokausi būtent iš jūsų. Jums kilo projektas tinka ir tai labai džiugina. Aš dar vis ieškojimuose, siekiu ne išmokti, priversti save taip gyventi, o pamėgti ir norėti Ech :)
2016-02-05 12:27:28
va ka tik grizau is seimos gydytojo asistentes priimamojo-eiline profilaktine sirdies ligu patikra. viskas oke! gavau komplimenta uz numesta svori ir kad pasalinau viena is rizikos faktoriu
tas svoris siryt-67kg.
liko 2 kg iki galutinio tikslo.

Gaudre, kodel taip saves neivertini ? Mes visos irgi dar mokomes! Kitaip nebutumem (dar) cia. Kaip jau Leliumui parasiau- lieknejimo budu yra visokiu- yra grieztu planu(man tinka) yra ir holistinis lieknejimas pagal Gerciene- galbut labiau tiktu tau?
Bet tavo rezultatai kalba kad eini teisingu keliu!

Jau issitraukiau savaji rozini lagamina. Ji gavau beveik pries 10 metu dovanu ir iki siol jis man tarnauja. Nors spalva ehmmm..bet nieko, jis niekada nesumaisomas su kitais juodais melynais ir rudais lagaminais ir visi, pamate diiiiideli 32kg talpinancia rozine deze-supranta- Piesinys keliauja i Lietuva! Ar is Lietuvos su knygomis, juoda duona, baltu suriu ir(sic!) lietuviskais nostalginiais saldainiais. Luckyday pusei metu garantuota!
2016-02-05 13:47:33
Aha, butent tas rožinis lagaminas keliaus mano mano mašinoje iki mano namų :-))))). Jame tikiuosi rasti diską su rumbos žingsneliais :-).
Aš matai galvoju, kaip ją čia sveikai pamaitinti, o ji galvoja apie saldainius :-). Na gerai, gerai, gausi ir pas mane to maisto : naminių bandelių, dar išvirsiu spurgų. Tiesa, pas mane antradienį pietums visada būna varškės apkepas, vakarienei iškepsiu ko nors iš naminės vištos. Ai dar reikia iškepti naminės duonos. Na, na numesk rezervo, kad galėtum daug prisivalgyti.
Nesuprantu ir kaip tau taip pavyksta? Pasiruošk mane konsultuoti maisto valgymo klausimais :-)
2016-02-05 13:51:41
Nemėgsti meilės romanų? O skaitei "Penkiasdešimt pilkų atspalvių"?
2016-02-05 20:06:58
Cihitos restoranas dirba be iseiginiu. Kadangi jos namu durys be varsciu, isivaizduoju, kad bus su kuo pasidalinti. O as va, siandien 38 dydzio kelnes ir megztuka nusipirkau, bet, panasu, ankstesniu drabuziu dar ismest negaliu...vaje, vaje, Cihita, na padaryk savo restorane sanitarine diena...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS