Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-08-19 22:26:22
siandien darbe kalbejomes placiau apie mano nauja mitybos plana, kadangi atsisakiau TOKIO torto. ir zinote, buvo smagu sulaukti palaikymo.Bendradarbes nuosirdziai domejosi kas ir kaip ir sveikino su pirmaisiais rezultatais. pajuokavau, kad ismainiau vietinius sumustinius i lietuviskas salotas, bet moterys- oi,kad tik padeda, kaip gerai! ir iskart pacios sumaste, kad vieno torto gabalelio uzteks ir joms, kad sausainiu gali ir nebebuti, vienu zodziu, uzkreciau visus savo lietuviska bacila! jau smagiau, kad ir darbe palaiko, tai jau dabar ,,visi,, zino, su kuo kasdien bendrauju.
2015-08-19 22:30:44
o dukryte vakar dalykiskai paklause, kada man vel reikes daryti pratimus, sakau, ketvirtadieni, tai jau viskas, nebenumuilinsiu!
Man kilo pasiule aerobika pabandyti, ar kas bandete Ilkos Adams treniruote, kur irgi siame tinklalapyje yra, ar patiko?
2015-08-19 22:51:10
Bandžiau ne kartą :) kadangi nemėgstu rutinos, tai aš vis keičiu, tai savo mankštą, tai aerobiką padarau :)
2015-08-20 08:24:17
aš, merginos, visai nesusidraugauju su sportu :( nepasidarau pratimukų...o maniau, kad sunkiausia bus su mityba. nifiga. kaip prisijaukinti sportą tuos 3-4 kartus per savaitę?
šiaip aktyviai judu; dviračiu važinėju, bėgioju, greitu žingsniu vaikštau...
2015-08-20 09:33:11
Oi Piešiny, lipi tu ant skaudžios vietos, dar vaizdžiau negalėjai nupiešti tortuko, Aš geriau jau toj vietoj patylėsiu......
O aerobika Ilkos man labai patiko, aš dažnai ją darydavau, kažkaip smagiai darosi, pagal tavo sugebėjimo laipsnį:):). Ir jaučiu, kad vėl galėsiu pradėti daryt, nes mažius mano jau irgi sugeba " pasimankštinti" 5min šalia, jei kartais sugalvoju pasitampyti ant grindų. Tai sėkmės sporte.
P.S. o torto aš būčiau neatsisakiusi.
2015-08-20 12:25:01
mano pagrandukas pasake man kad jos nuomone mano uzpakalis sumazejo ,,va tiek,, (parode ore rankom) .Darbe juokiuosi visa laika prisiminus. Va todel ir nevalgiau to torto, Loretuk. Trupuciuka gaila, pripazistu. Idomu, gal zinot kaip i posta nuotraukyte ideti? Labai gundo kartais si bei ta imesti- bent jau TO torto nuotrauka buciau tikrai idejus.
2015-08-21 09:20:42
jo, būtų gerai čia kokią foto įkelti, pasimotyvavimui :) beja, nemoku, arba nėra galimybės
2015-08-23 08:48:48
Labas rytas, sekmadieni, siandien mano lucky day ir rasau ataskaita tevynei. Nuotaika gera, atsisveikinau su septintuoju kg. gudrutes jus visos, kaip saket, taip ir buvo. taigi, siandien mano svoris 82,4kg,pradejau nuo 90 kg. Dar karta parasau savo tikslus, kad nepamesciau
pradzia- liepos 1d.
ugis 170cm
svoris 90 kg.
tikslas- programa minimum min 20kg
-programa maximum 25kg
laikas- 1 metai
prizas kita vasara- geleta suknyte.
stengiuosi. mitybos ir sporto plana ispildziau 100%, nuobodi pati sau. vakar dar galvojau pabandyti Ilkos aerobika, bet nespejau, visa diena visur laksciau, daug numyniau dviraciu, tai fizini aktyvuma sau ,,uzskaiciau,,. O stai vakar buvo man netiketa diskusija namie. sestadienio ryta visa mano seimyna issimiegojo kas kiek norejo ir ejo valgyti kada kas norejo. Maniskis nepajegus pykti ant dukru, tos is jo daro spagecius, tai puolima nukreipe i mane. tai kada tu pradesi normaliai valgyti? As- he? as ir valgau normaliai! Tai kada tu pradesi valgyti SU MUMIS? va kur suo pakastas,! as emiau mykti tai va kad jus sumustinius valgot o varskes ir grikiu as jums neisiulysiu ir t,t bet pati jauciu kad ginuosi silpnai. vel teisinausi, kad kvapai ir.. vienu zodziu. mano brangiausias sako sesk ir valgyk su mumis labai jau griezta sau, as jau visai isiskaudinau, sakau, juk zinai, kad bandau laikytis dietos, na jau nepulk ant manes! sikart manes ginti emesi mano vyriausioji- teti, sako cia nera tarpinio kelio, arba laikaisi dietos arba ne. maniskis patylejo ir sako, nujo, is tikruju numetei svorio , matosi. ach tu dieve rupus miltai, galvojau besivartydama lovoje ir negaledama uzmigti. Maniskis liepe paklausti ,,forumo,, kaip jus visos derinat savo ir seimos mityba. gi neprisipazinsiu skaiciusi kaip moterys ruosia 5 skirtingus patiekalus seimynai... Slepiuosi po lapu...
netrukus vaziuosim pas giminaicius i gimtadieni, tikiuosi ,TORTO. gal gausiu, o gal ir ne- broliene maitinasi itin sveikai ir netgi vaikams atveztus saldainius lauktuvem grazina. JI dar grieztesne, kaip ji sugeba? Aisku, kad liekna.
iKi merginos, laikykites!
2015-08-23 15:08:00
Man tai iš esmės labai keistas požiūris - spagečiai normalus valgymas. Spagečiai - nulinės vertės kūnui. Ir čia ne dieta, o subalansuota sveika mityba. Asmeniškai aš paprašiau vyro pirmas savaites, kad nevalgytų prie manęs tam tikrų dalykų, kuriems didžiausią pagundą jaučiau. Tačiau su laiku manęs ėmė tai visai nebetrikdyti, o kaip tik sustiprino mano valią. Ir visokiuose susiėjimuose ir vakarėliuose aš pati sprendžiu, ką dėti į savo burną. Mano mažės valgo dažniausiai košes rytais/vakarais ar kokią varškę/jogurtą, vyras, jei netinka, kas yra, pasigamina sau pats. Tikrai neieškau pateisinimų viskam ir visiems negaminu ko kam norisi. PAs mus problemų dėl to nėra šeimoje. Mano vyras labai ėmė džiaugtis mano matomais rezultatais jau nuo pirmų savaičių :) Tai labai daug reiškia ir tikrai dar labiau motyvuoja. Ir kaip tik džiaugiasi, jog ant mūsų stalo nesveikų produktų praktiškai nėra, nebent jis kartais nusiperka, o anksčiau kone kas vakarą nesąmonių prisipirkdavom. Taip kad kilo mityba padarė įtaką ne tik man, bet ir visos mano šeimos mitybai :)
2015-08-23 20:28:26
happy, dukros daro IS jo( t.y. mano vyro) spagecius, tai issireiskimas. as turbut neaiskiai parasiau. Kitaip sakant veja virves, gauna ka nori ir pan. Dukros tecio yra labai mylimos, ta norejau pasakyti. o maniskis pyktelejo, kad net SAVAITGALI musu seima nesugebejo kartu susesti prie stalo, cia ir buvo visa esme.Mes nesam tobuli, bet kartu jau 20 metu, tikimes kad ir kitas audras atlaikysim. Del sveikos mitybos, kaip cia pasakius. supranti, mes gyvenam ne Lietuvoje ir maniskis- ne lietuvis. Gyvenimo budo ir mitybos paprociai skiriasi. Jie nera nei geresni, nei blogesni nei lietuviu ar kitu tautu, tiesiog kitokie. Maniskis begikas, dukros gimnastes, reikia manyti, kad mityboje dideliu klaidu nera. visi liekni. as atejau su kitokia genetika, man ir veikia viskas kitaip. Apie emocini valgyma jau rasiau- buna, pasitaiko. O forume rasau tiesiog viska atvirai- jis tam ir skirtas. Kas kam guli ant sirdies, tas ta ir raso. ir as rasau. Gerai, kad tavo seima viska graziai priime ir teigiami tavo pacios pokyciai pasitarnavo visiems. galbut kitose seimose kitaip- ir jos taip pat turi rasti savo sprendimo buda, ar ne? irgalbut atvira forumieciu patirtis pasitarnaus kazkam, kas susidure su panasia problema ar situacija.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS