Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-31 10:37:32
Pabaigoje ataskaitos nuskambėjo išvada, bylojanti apie perėjimą į organizmo poreikių supratimą ir bandymą prisitaikyti prie gyvenimo "po kilo.lt" neprarandant to, kas pasiekta su kilo.lt :)
2016-01-31 21:40:54
Seniai ka girdejom is taves, Gaudre, kaip laikais? Jei skaitai- parasyk. Kai mes su mazaja buvom uzeje i suvenyru parduotuve, pamaciau saunu kavos puodeli-ir pagalvojau-kaip tik Gaudrei.
Kaip naujasis sijonas?
2016-01-31 21:48:31
Baigiasi sekmadienis, baigiasi sausis. Menuo skirtas atsigauti po naujuju metu virtimo ir suvokti, kaip eisiu toliau. Is tikruju, pradejau mastyti, kaip gyventi ,,po kilo.lt,, nors vis dar esu jame. Iki siol laikiausi plano kaip galedama kruopsciau, o dabar jau norisi suvokti, kur to plano ribos.Ir kur tame plane esu as. Labai dziaugiuos radus ilgiau siame projekte buvusiu nariu irasus ir pasakojimus-bandysiu jais remtis.
Sekmingos visiems naujos savaites
2016-02-01 10:14:59
Skaitant tavo pasakojimą apie varžybas, man susikaupė ašaros......Tikrai pamokanti istorija. Taip nuoširdžiai viską aprašei, toks sunkus kelias iki pergalės, taip sunkiai reikia dirbti norint džiaugtis. Mes suaugusieji tą tikrai žinome, bet kartais pamirštame, pamirštame būti nuoširdžiais, padėti vieni kitiems, nepaisant savo nesėkmių....

Sveikinu su iškovota pergale!
2016-02-01 13:36:40
be abejo, aciu uz sveikinimus, bet rasau ne del to. i kilo daugeli is musu atvede ir panasus ir skirtingi dalykai. kaip dauguma jau zinote, mane atvede ne tik didelis virsvoris. as bandau suprasti, kodel jis apskritai atsirado. laikytis duoto mitybos ir sporto plano neuztenka- tai butu pernelyg paprasta. sunkiausia- isties- iveikti save, supratus del ko suklupta. sporto pasauli stebint galima rasti daug paraleliu su sava kova, ir mano pasakojimuose kazkas galbut irgi kazka ras ar atras. kol kas, sekdama savo dukru istorijas atradau viena is priezasciu, kodel man kazkada nepasiseke- as suvalgydavau savo liudesi, nesulaukus palaikymo, kai jo reikejo, kovodama viena kovoje, skirtoje dviems ir daugiau. gyvenu itin konkurencingoje visuomeneje,kur kiekvienas-tik uz save. rasti joje vieta sau-nemenkas uzdavinys. supratau- kad man butina susikurti sava erdve ir suburti apie save zmones, i kuriuos galiu remtis, kurie, kaip tos dideles merginos is dukros sporto mokyklos- apkabins.
todel visa tai rasau ir pasakoju.
2016-02-02 22:41:15
buvau tango pazintineje pamokoje. ka reikes rytoj atzymeti sporto srityje-zalia ar raudona burbuliuka?...
idomu, ar yra forumieciu tarpe tango sokeju - per kiek laiko ismokot sio sokio kalbos? nera paprasta...
2016-02-04 16:50:47
Ačiū, Piesiny, labai malonus tavo dėmesingumas, puikūs pasiekimai, įkvėpiantys pavyzdziai, o dar tango pamokos! Ir ką mes čia be tavęs veiksim? Sijonas - super, pranoko visus mano lūkesčius. Dar tokios savęs niekada nesu mačiusi ,,ohohoho". Žinoma, iki gero vaizdo dar reikia padirbėt, kol kas užsisega tik giliai įkvėpus, bet toks ir buvo planas - SUPERSPEKTYVA . Nerašau, nes visoms reikia palaikymo, įkvėpimo, gero pavyzdžio, o mano būsena - REIKIA SKRIST/ NĖRA SPARNŲ. Svarstyklės šiandien rodė 65.5 kg. IKI SUPLASNOJIMO!
2016-02-04 17:50:57
Gaudre, o kodel nera sparnu? Rezultatai tai fantastiski!

Zinai, tango buvo tik tam vakarui-lankyti nenoresiu, nebent maniskis uzsispirtu. sis sokis turi pernelyg dideli emocini svori ir ,,apsinuogint,, viesai man nesinori. kaip cia viena musu bendrazyge sako- rafinuotas sokis-taip ir yra. ne man...

40 dydzio kelnes smunka.Tampu brangia moterimi
2016-02-04 19:45:34
Istaisiau savo ,,fantastiskus,, rezultatus ir vis tiek pirma. jau tie ,,motyvaciniai,, taskai...Nora jau seniai sia yda radus, bet kaip neistaiso taip neistaiso. Jei kas praleidot neskaite kita tema- neissiziokit , pamate mane ..pirmoje,, vietoje- tai tik manipuliacijos pagal Noros metoda, kad irodyti kokia ta tasku rinkimo sistema niekam tikusi.

2016-02-04 19:47:14
va- malonesne tema- liko 3 savaites iki keliones i Lietuva,sestadieni is pat ryto droziu i knygu muge, jau turiu 4 knygas savo pageidavimu sarasely. gal dar kas zino kokia idomesne iseinancia?...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS