Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-28 22:49:11
liko 4 savaites iki Lietuvos
2016-01-29 09:38:58
Saunuole :) Na tu kaip visada stipri :)
Tik 4 svaites :)
2016-01-29 20:45:18
Isitaisem su mazaja viesbucio lovose.ryt jai varzybos visa diena teks praleisti saleje .sikart tik dviese. Tad pramogaujam-nuejom i viesbucio restorana pavalgyt.grazu cia. Ir skanu. Tad vakariene tapo mano raudonu burbuliuku,bet sikart man tai buvo nesvarbu.palinkekit mums rytoj sekmes o ir jums visiems linkime grazaus savaitgalio.
2016-01-29 23:36:40
Nepamirštamos akimirkos ir Tavo mažajai, ir Tau :) Vaikystės momentai, praleisti taip šiltai dviese su artimu žmogumi, įstringa ilgam. Pasimėgaukite!
2016-01-30 11:03:23
Sekmes jums mergaites, laukiam ispudziu :)
2016-01-30 12:26:54
Vau, Piesiny, kaip smagu! Pakeitei aplinką, šaunu :-). Linkiu dar šauniau praleisti laiką, tavo mažajai gerų laimėjimų, o tau gerų įspūdžių stebint savo atžalėlę :-0.
2016-01-30 20:46:31
siandien visa diena sedejau sporto saleje. pati sale buvo padalinta i 2 dalis- vienoje pasirodymai,kitoje apsilimai ir pasiruosimai. sededama tribunoje maciau viska. sikart is musu sporto mokyklos buvo nemazai ivairaus lygio grupiu ir duetu, tad ir mamu tribuna susidare. pirmoji grupe pasirode nesekmingai- kamuoliai krito is ranku ir ne ten kur reikia, gavo daug baudos tasku. atejusia viena mergaite pas mama ir verkiancia guodem visos. bet varzybos tesesi- sekesi visiems visaip. manoji savajai grupei buvo rezervine, tad ant podiumo nelipo. stebejau, kaip jos visos dirbo ir ruoses, kaip visos apsikabino pries iseidamos ant kilimo ir kaip mano mazoji suspaudus kumstukus sirgo uz savo drauges. sekme aplanke- pirma vieta, ir maniske dziauges ne ka maziau. iki jos pacios dueto pasirodymo buvo likusios dar geros 4 valandos, treniravosi toliau. ir toji verkusi mergaite nusisluoste asaras ir nuejo padeti manajai ruostis- maciau jos patarimus kaip ten ta lanka pagauti...
atejo laikas maniskiam duetui-nervinos abi mergytes o jau ir pavargusios nuo ilgos dienos. pirmi elementai nesiseke= lankas neslydo, lanko nepagavo...kai manoji i ora mete lanka trecia karta apstulbau pastebejus tarsi maldos zenkla- kad tik dabar pagaut...ir toliau viskas sekesi gerai- mergytes susieme. balu buvo maziau nei praejusi karta,bet uzteko ...pirmai vietai! per plauka!
Taigi - finale.
O as stebejus visa beveik 8 valandu epopeja maciau mano akyse augancias ir besiskleidziancias mazas mergytes- kaip jos mokosi dirbti drauge, palaikyti viena kita , pagriuvus- keltis. nusisluoscius asaras eiti padeti kitam iskovoti pergale, nors pati suklupo. nepavydeti, dziaugtis kito pergale paciai likus be medalio.
ir tas komandos jausmas, kad esi ne vienas, tas vyresniu merginu atejimas paziureti kaip mazosioms sekasi ir didelis glebys atlaikius kruvi.
visa tai stebejau is atstumo.ir galvojau.
atrodo,juk nieko naujo as neparasiau, mes, jau suaugusios moterys visa tai zinome.
tik ar nepamirsome?

2016-01-30 21:39:17
Ačiū už pasakojimą. Daug pastebėta, daug pasakyta.
Belieka kiekvienai pasiimt iš to pasakojimo ką nors ir sau :)
2016-01-30 23:01:40
Sveikinimai mazajai, ji tokia pati uzsispirusi kaip mamyte :)
2016-01-31 09:29:27
labas rytas miegaliukes, o as jau atsikeliau. mano ataskaitos diena.
svoris ir apimtys nepakito.
praejusi sekmadieni buvo 68kg, privalgiau kazkiek ir ketvirtadienio ryta vel grizo iki 68kg. ir tuomet 3 dienas ispuole valgymai ne pagal kilo.
ketvirtadienio vakare valgiau lasisa su darzovems restorane- patiekalas sveikas, bet matyt porcijos ir proporcijos ne tos. penktadienio vakare su mazaja vakarieniavom vel restorane- valgiau jautienos nugarine su bulvytemis ir darzovemis- nieko labai nesveiko-bet burbuliukas raudonas, sestadienio pusryciai tame paciame viesbucio restorane- skanus ir gausus-atskirai paemus sveiki, kartu sudejus-per daug. burbuliukas raudonas. toliau visa diena maitinaus kaip kilo liepia- maisto buvau pasiemus,
siandien tikroji lucky day ja ir svesiu, nes salia kruvos darbu turiu ir suplanuota susitikima- prie siokio tokio stalo.
isvados? 3 paskutinias dienas ispuldavo vienas valgymas sotesnis, ne pagal kilo.tad svoris laikesi tas pats.nezinau, kokie kilo svorio palaikymo/islaikymo principai, greiciausiai man teko Ilkos atostogu mitybos 3 variantas.
pagalvojau, kad man reikejo 6 menesiu kad atsikratyti 20kg bet prireiks tu paciu 6 menesiu kad atsikratyti likusiu 5kg...
ka gi, svori mesti reikia, bet ir gyventi irgi reikia.
tuom ir baigiu sios dienos ataskaita
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS