Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-24 09:09:58
Piesiny, mano riešo apimtis 15,5 cm
2016-01-24 09:34:25
tikrai lengvute-mano 16,5.cm.
o kaip siaip sia savaite sekes? kaip raudoni batai?
2016-01-24 15:28:56
Savaitė išskirtinė nebent tuo, kad atkeliavo sijonas. Kainavusį 78 Eur pavyko nusipirkti už 9 Eur. Tokia nuolaida, kadangi buvo likę tik S, XS dydžiai 176 cm ūgiui (pasirodo, tai retas santykis) . Štai ir materialinė lengvumo nauda. Ką tik grįžau iš pasivaikščiojimo su lazdomis. Kadangi visiškai nesilaikau kilo mitybos rėžimo, laikausi gaudriško mitybos ir sporto balanso, kuris leidžia valgyti viską ką nori, bet reikia sudeginti tai, ką suvalgei, tai nuėjau belekiek kilometrų, grįžau raudonais žandais ir beprotiškai laiminga. Neapsakomas grožis aplinkui, tokia nuostabi gamta, taip lengva eiti, o grįžusi galiu valgyti viską ko tik noriu. O ko noriu?
2016-01-24 17:30:20
Grakščioji mūsų Gaudrė :)
Fantastiški pasiekimai!

2016-01-24 20:44:50
Na bet jus ir saunuoles mergaites, tiek svorio sugebejot nusikratyti, na cia jau reikia tikrai daug valios. Abieju rezultatai puikus ir jau pasiekti rezultatai yra beveik finisas :)
2016-01-25 20:50:30
mini susirinkimas vakare- su kolegomis vyriskiais, kurie manes nuo pavasario nebuvo mate. manot gavau nors viena komplimenta?
akli kurmiai.
isdidziai atsisakiau visu tu pyragu ir sausainiu.
pirma sios savaites potenciali nelaime atremta, bet ir apdovanojimo negavau.
idomu, ko jie bijo?
aisku, kad manes, vienintele moteriske buvau
teks uzsiimti ir ju auklejimu- per sinterklasa perduosiu visiems Teisingus Akinius.
2016-01-25 21:41:20
Nieko nėr baisiau kaip nusileist vyrui moteriai - valia, pastangomis, rezultatu. Liko priblokšti! Taip priblokšti, kad nieko neišlemeno :)))
Jau beveik matau, kaip gnyba vakare savajai į šoną ir sako, žinai, vat toji kad sulieknėjus, atjaunėjus, vos bepažinau ;)
2016-01-26 10:16:07
Dauguma zmoniu is pavydo negali pasakyti komplimentu, o ypac jei svoris jiems patiems skaudi tema :D
2016-01-26 21:53:23
susiruosem su vyresniaja dukra i sporto kluba,persirengem.
maniskis man- vajee tikrai kokia ploooonaaaa
mazoji-skinny mama!
vyresnioji- we goooo!
buvom body balance
cakros atvertos suvertos uzvertos subalansuotos
darbui ir gynybai pasiruosus
o ko jus stebites? manes laukia 36 valandu maratonas
ikvepk,,,iskvepk...
2016-01-28 22:44:48
mano beveik 2 paru darbo maratona uzbaige dalykine vakariene restorane.mano pastangos atsikratyti virssvorio buvo pastebetos ir ivertintos. uzkandziu desertu duonos ir gerimu atsisakiau, valgiau lasisa su darzovem, bulviu neemiau. tad antra potencialia nelaime sia savaite iveikiau. niekas prie manes nesikabinejo.
esu vos gyva, tad einu miegot, atsiskaiciau,prisidaviau, o ryt su blaivesne galva ir jus aplankysiu.labanakt.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS