Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-21 22:33:27
prisiduodu trecia savo sporto klubo diena.
sikart fitneso aparatu pradziamokslis. gavau skaitmenini rakta- jame visos mano nuodemes, zodziu trecia akis. prie kiekvieno aparato su tuo rakciuku uzprogramuoja man uzduoti, dirbau su svoriais, ivairiais(materialiais, mentaliniai nesiskaito kazkodel) .
raumenukus jauciau bet nesusilau, per trumpa programele, na nerteikia is karto noret i Everesta uzkopt.
bus kokie 50 sudegintu kaloriju,vis sis tas.
antras pasimatymas prie tu aparatu paskirtas
numuilinti jokiu galimybiu, iskart emailu patvirtinima gavau.
ikliuvau
2016-01-21 22:47:56
liko lygiai 5 savaites iki Lietuvos
2016-01-22 09:43:48
Oho koks ismanus tas tavo klubas :) Kontrole bus ne tik is musu puses :D Saunuole :)
2016-01-22 22:48:32
taigi, klubas ismanus o as ten dar jauciuosi labai ziopla- vis turi koks pacanas(atsiprasau) man paaiskint kur koks mygtukas. o su tuo programavimu beveik bijau kad ne ten paspausiu ne ta nuspausiu, zodziu dar ne sava
bet va-jauciuosi pakliuvus i voratinkli- jau siandien taip norejos knyga paskaityti, lauke baisiai lyjo, bet va, pazadejau trenerei kad ateisiu i zumba tai paemiau save uz pakarpos ir nutempiau...
kadangi sau turiu 16 sportu skolos, tai siandien viena atidaviau. 2 sportai per savaite priklauso, ir dar reikia atidirbinet....
liko 15 skolos...iki vasaros kap nors...
2016-01-23 19:03:44
Pavydžiu tau Piesiny. Tu gali lankyti sporto klubą, zumbą. Ir dar tempi save.... Aš tekina nubėgčiau. Sako ką turi, to neįvertini. Jaučiuosi lyg įkalinta savo pačios namuose. Ech tie vyrai pavyduoliai.... Sunku nešti, gaila pamesti.....
2016-01-24 08:15:01
tikra teisybe, nevertinam ka turim.atrodo ne as viena sergu sia liga...ka gi kolektyviai susiimam!
del to sporto klubo, Cihita, ir as turejau padirbeti, kad galeciau ji lankyti.teko pasukti galva ir persidelioti prioritetus darbus ir pareigas. ir su namiskiais pasideret.dar tik viena savaite, matysim kaip bus toliau.
kadangi siandien mano luckyday tradiciskai prisiduodu ir tradiciskai filosofuoju.
siryt lygiai 68kg. savaites rezultatas min 600g, apimtys nepakito.
tad svorio kritimo tempai sumazejo beveik dvigubai palyginus su rudeniu. sia savaite gal kazkiek isjudino suintensyvintas sportas. mitybai nusizengus nebuvau, bet kaip jus mane jau pazistat, as niekada ir nenusizengiu, tad isvadas galiu daryt.alkis kamuoja, tyliai tikiuosi kad perejus prie svorio palaikymo rezimo tai susitvarkys, bet nerimo yra.
taip pat matau, kad arteja momentas, kai svoris pats nustos krites neziurint rezimo- nezinau ar tuo metu jau busiu pasiekus savo norima 65kg riba. turbut tai ir bus pusiausvyra kurios ir reikes laikytis. kazkaip pagalvojau apie jus visas, kurios jau lieknos ir svoris nebekrenta, nors jums dar ir norisi-galbut jusu organizmas pasieke ta pusiausvyra ir toliau kankintis nera prasmes?
man jau pacientai, bendradarbiai ir namiskiai sako, kad svorio mesti nebereikia.nemanau kad jie visi meluoja. tad is proto eiti nezadu- laikausi plano ramiai toliau ir stengsiuos pasportuoti. sau daviau menesi laiko ,,stopui,, - jei neziurint rezimo visa menesi laikysis tas pats svoris, bus laikas sustoti. dabartinis 68 kg svoris mane jau tenkina. 3kg rezerva bandysiu susikurti bet ne bet kokia kaina, tai tiek apie svori.
2016-01-24 08:22:08
Prisiduodu: ūgis 178 cm;
svoris 66.5 kg; (-0.5 /savaitę)
KMI 20.99
t.y. - 6,5 kg. su kilo pagalba ir - 22,5 kg nuo apsisprendimo keistis pradžios
klubai 96 (-1/sav.)
liemuo 72 (-1/sav.)
krūtinė 95 (-1/sav,)
šlaunys 91/52,5 (0)
rankos 25 (0)
Iki išsikelto tikslo liko - 6,5 kg
Kadangi jau prisiduodu, tai savaitė buvo tokia: sportas - 100 proc. pagal programą ( bet tai tik lengva mankštelė ant kilimėlio su kamuoliu /ganteliukais/ televizoriumi:)) ir nė vienos dienos maitinimosi pagal programą.
Piesiny, tu neįtikėtina, SPORTO SKOLA SAU, tik tu ir gali taip sugalvoti!
2016-01-24 08:26:51
kitas mano pamastymas yra apie sporta, cia tikiuosi kad ir jus prisidesit. taigi, kokia yra sporto doze? kiek ir kaip reikia sportuoti,kad matytusi rezultatas? as kazkada lankiau bootcamp-labai intensyvi treniruote, bet svorio metimui itakos neturejo visiskai jokios.eidavau 2k per savaite, kartais 3. akivaizdu, doze ne ta.
kilo pradziai buvo skyre irgi 2 treniruotes per savaite namie-geriau nei nieko, bet kai paskutinius 2 menesius nesportavau(ozka) itakos irgi nepajutau jokios. vadinasi irgi doze per maza.
olandu rekomendacijos sveikai gyvensenai yra 30min sporto kasdien. reiktu manyti, kad norint ryskesniu savo kuno pokyciu, kruvi reiketu vos ne dvigubinti. tai va man ir idomu, kokia yra ta riba tarp sveikos gyvensenos palaikymo ir sportavimo kaip sporto.
pati nuejau i sporto kluba nesiekdama padeti sau numesti svori, o daugiau del kondicijos- tiek fizines tiek psichines. sau teisingo kruvio dar ieskau, matysim, koks rezimas nusistoves.
nors ir sekmadienis, keliausi 6 ryto, veikti yra ka.
mastau apie sekancia savaite- laukia itin apkrauta dienotvarke su net 5 potencialiom nelaimem, tiesa, viena sutaps su luckyday. reiks galvoti, kaip suktis.
sekmes jums visiems, rasykit kaip sekasi
2016-01-24 08:40:21
Piesiny, prasilenkė mūsų žinutės. Labai džiuginantys tavo rezultatai. Manau, kad tikrai ne svarstyklių rodmenys turi nulemti, kada jau reikia nustoti mesti svorį, nors ir jie puikūs. Tikslas - pakeisti gyvenimo būdą, prisijaukinti jį, pamėgti, pamilti, suprasti, kad toks jis turi būti visą likusį gyvenimą. Tik tokiu būdu galėsime tikėtis ilgalaikio rezultato. Aš savęs visai nespaudžiu, mėgaujuosi, lepinu, kad tik neužsinorėčiau grįžti atgal. Mažais, mažais žingsneliais, bet vis tik lengvyn. Lengvumo visoms, siekiant tikslų!
2016-01-24 08:44:38
o Gaudre, kartu ataskaitas rasom! na, sekasi tau gerai net ir nelabai laikantis rezimo- vadinasi potencialo dar yra. panasu esi labai lengvu kaulu, sprendziu is rankos apimties- maniskes-34cm, raumenukas ryskiai matos. ziurint i tavo skaicius matosi labai grazi figura. kokia tavo rieso apimtis?
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS