Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-17 15:05:49
Nora, ačiū už puikų įvertinimą. Žinai, tie skaičiai, kilogramai, KMI tikros tiesos nesako. Tikrai dar turiu ir turiu daug rezervo. Vaikai taip pat ragina sustoti, sako, kad dabar atrodau kaip studentė :) (aišku jie gerinasi), bet pati sau išsikėliau uždavinį numesti visus lašinius, tiek metų mane varžiusius, gadinusius mano sveikatą, nuotaiką ir visai nesvarbu ką rodys tos svarstyklės. Noriu iš to užburto rato išsilaisvinti visiškai. O tai reikštų galėjimą bet kurioje situacijoje jaustis laisvai ir rinktis be apribojimų. Tam tikslui pasiekti jūs man esate labai reikalinos.
2016-01-17 15:37:58
Tik ka grizom is varzybu. Neitiketina, bet tiesa- mazoji uzeme abi pirmas vietas! Pirmas medalis ir tas- auksinis. Issiziojom visi. Dar karta pamaciau, ka reiskia darbas, kruopstumas ir koncentracija.
Praejusiais metais pirma karta dalyvavo tose varzybose. Tarp 16 mergaiciu buvo 8ta. Dabar -tarp 13-pirma...
Po 2 savaiciu kitos varzybos. Maratonas prasidejo.
Dabar jau sporto klubo nemesiu niekaip. Motyvacija-auksine!

2016-01-17 15:51:48
Vau, čia tai geroji naujiena! Pelnyta, didžiausia pagarba nugalėtojai ir visai jūsų šeimynai!
2016-01-17 16:10:20
taigi pradejau apie mazosios pergale, bet dar nepabaigiau. kaip visada visuose mano pasakojimuose yra moralas.(kuo ne Ezopas?>>>)
mano mazoji gimnastika norejo mesti.daug darbo,sunku. visos treniruociu drauges stipresnes uz ja. ji ir to elemento negali atlikti ir ano. truksta prigimtinio lankstumo.drauges ir pradejo anksciau pas ta trenere. o toji trenere- bulgare, is Tos mokyklos. buvusi Nl rinktines vyr trenere, dabar, artejant pensiniam amziui dirba tiesiog paprastoje sporto mokykloje.Tai va ji ir issipaude si ta is mano dukros pamacius jos charakteri. Balai duodami uz atitinkamo elemnto ispildymo kruopstuma, Tai vaikas ir nuslifavo savo programa. Kruva mergaiciu uz ja lankstesniu. Dukra darbstesne ir labiau uzsispyrusi.
Atlyginmas atejo o kartu ir motyvacija toliau dirbti.
Moralas ir mums- kruopsciai atlikime savo programa ir jei net gamta mums ko pagailejo, galime ja iveikt jei pakankamai uzsispirsime.Atlyginimas ateis butinai!
Stai ko ismokau is savo desimtmetes.
2016-01-17 16:35:51
Sveikinu su pasiekimai! Piesiny, aš pilnai su tavimi sutinku. Turime dirbti ir dar kartą dirbti su savimi (ar gi kitaip čia būčiau tiek ilgai).
Per kruopštų darbą dukrai atsivers didelės sportinės galimybės ir karjera. Linkiu nesustoti ir ant laurų neužmigti! Linkiu tobulėti ir eiti pirmyn!
Piesiny, lankai sporto klubą? Tai nuostabu, kaip aš norėčiau...... Aš visoms baltai pavydžiu, kurios gali lankyti sporto klubus. Neprarandu vilties, kad gal ir man kada pavyks treniruotis ne namie.
Pratimai kojoms laaabai pasitarnavo. Ar gi būčiau tiek atlaikiusi. Tiesa vėliau persimoviau puantinius batelius, tai šokau, kaip basa :-)
2016-01-17 17:19:05
Prisidedu ir as prie sveikinimu Piesini, super saunuoles :)
2016-01-17 20:41:57
sekmadienis baigesi o su juo ir lucky day tikraja to zodzio prasme- ir sekmingas varzybu startas ir sniegas lauke o ka tik grizom ir mieste pavalge- atsidare toks savotiskas maitinimo taskas, nezinau ne kaip pavadinti, nei kavine nei uzkandine. industrineje patalpoje su industriniu interjeru ismetyti mediniai stalai po idomiom lempom ir sonai uzpildyti ivairiais a la kioskeliais siulanciais ivairiu tautu maista- japoniska, azijietiska, indu , meksikietiska, italu ir pan virtuves- po kelis tipinius patiekalus.kas ka nori tas ta uzsisako- taip ir pavalgem...
namie issiviriau karsto vyno- tinka prie sniego, kaledu nostalgija...
nauja savaite, nauja pradzia.tebunie ji visiems sekminga.

kas sau koki issuki pasidare- su maistu sportu ar valia, o as skaiciuoju dienas iki keliones i Lietuva. Labai noretusi pamesti tuos 3,6 kg iki jos, bet kaip bus taip bus. Mitybos plane dideliu nusizengimu nedarau, patiekalu kaitaliojimas yra proto ribose ir pradedu rimciau sportuoti.tad viskas tvarkoje. Pagalvojau kaip butu smagu tokiam sporto klube susitikti visai musu kompanijai, bet yra kaip yra-palaikom viena kita virtualiai..

liko 39 dienos...
2016-01-18 08:10:45
Koks nuostabus įdėto darbo atpildas Tavo mažajai!!! Ir didelis džiaugsmas bei pasididžiavimo jausmas tėvams :)

Iki kelionės liko tiek nedaug :) Prašvilps tos dienos kaip vėjas, pamatysi :)
2016-01-18 20:00:22
Piesiny, 39 dienos ir 3,6 kg su tavo charakteriu, net labai pasiekiamas tikslas. Pasirašyčiau, jei reiktų namo sutikimo ;) Labai gražus tavo savaitgalis, žiauriai džiaugiausi skaitydama tavo žinutes. O kokias nuotaikas sukėlė naujas treneris, naujas sporto klubas, nauja sporto programa ir nauja apranga?
2016-01-18 22:31:33
Atsiskaitau uz antra savo sporto diena. Buvau grupinese GRT pratybose, biesas zino ka tai reiskia. Ejau nes pazadeta buvo kad lauke bus- cia mano bootcamp nostalgija. Buvo viduj nes lauke slidu. Tai ta pusvalandi dideliu tempu visaip strikinejau-kazkokia kardio jegos treniruote- laaaabai sunku. Liezuvis prilipo prie bambos. Bet kadangi tam klube grazu ir visi man draugiskai mosavo rankomis, patiko. Prisigaminau ir adrenalino ir serotonino- ateinanciom dienom uzteks. Naujas sporto kostiumas kaip nulietas- vis pasiziuriu i viena kita veidrodi. Jauciuosi kuda. nebegeda. ir raumenuku matosi, tad ir pries Nora nebegeda. tuoj spagata padarysiu, jei iki vasaros lankysiuos . Pafantazavau, kad mes visos ten- Leliumai ant elipterio. Nora stanga kelia o Cihita su Gaudre zumba soka. Bet, neaaaa, viena. Beveik, Atsirado nauju pazistamu, vardu nezinau, bet kelia man rodo. Su didziausiu entuziazmu plevesuoja rankomis ir kojomis. Visi sypsosi. Kartais per jega, Vandens buteliuku paroda. Vienzo saunu. Ketvirtadieni vel eisiu.
Ate!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS