Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-16 09:58:53
Ai, tiesa. Šiandien užsisakiau iš MODIDU/V.DESIRE S dydžio sijoną :))))) kuris turėtų /galėtų (teoriškai :) man tikti, jei pasieksiu užsibrėžtą tikslą. Buvau tuo pačiu tikslu įsigijusi ir brangius džinsus, tikėdamasi galėti į juos įtilpti pavasarį. Prognozės pasirodo buvo per daug pesimistinės, nes jie man dabar jau gerokai per dideli. Taigi, tokiu vaikišku būdu save skatinu, bet veikia. Gal ir šį kartą pavyks...su jūsų pagalba
2016-01-16 10:18:12
Gaudre, super super super! Matau skaičius, skaitau aprangos aprašą ir regiu Efektingą Moterį :) Jau turiu į ką lygiuotis, kai iš "jaunos" pereisiu į "vis dar jaunos" kategoriją :)))
2016-01-16 10:21:16
Piešiny, kaip šaunu, Tu nuėjai! Lūžis iš esmės :) Lauksim įspūdžių po kiekvienos treniruotės. Pasižadi parašyti, ar ne? ;)
2016-01-16 11:05:31
O as zinojau, kad Piesinys nueis ;) kad ji drasi :) labai dziaugiuosi super pradzia... ir net pavydziu tos sales :) pamatytum musu kaimuko sale, nugriutum is juoko, bet man ten gerai, moteru beveik nera, tad mezesne tikimybe, kad uzims reikalingus treniruoklius. Turim dar vien kluba su zumba, pilatesu ir t.t. jis naujoviskas, bet as nemegstu grupiniu treniruociu.
Gaudre, ar dar yra is ko kudeti? :) Juk jau dabar turetum atrodyti super :)
2016-01-16 16:54:07
Mano dukra nuo vakar papykusi ant manes-atseit tapau uz ja kudesne...
Ji isejo i darba o as isvaziavau i kluba pasikalbeti apie sporto programas. Pirmadieni zadu eiti i lauke rengiama ,,bootcamp,, tipo treniruote, o ketvirtadieni treneris pereis su manim treniruoklius ir sudarys asmenine programa. Pagalvojau, kad prasysiu pagalbos, juk ziniu sioje srityje neturiu ir bijau traumu. Ziuresim, sporto klubas labai grazus,tad bereikia tik rasti jam laiko.
2016-01-16 21:00:47
Gaudre, o koks sijonas? Ar tas piestukinis?
Prie raudonu batuku tiks.
Kaip praejo siandien diena kavineje?
2016-01-17 07:06:23
Nors ir sekmadienis, atsikeliau anksti-vaziuosim i mazosios varzybas, pirmosios jai si sezona. palinkekit mums sekmes...
svoris 68,6kg, tad savaites laimejimas nedidelis- 400g, bet apimtys sumazejo is viso 6 cm sudejus nuo visu vietu, 1,5 val sporto efektas? Pagyvensim pamatysim.
Toliau laikausi mitybos rezimo, alki jauciu, truputi kamuoja. Stengiuos uzsiimti darbais ir reikalais. Dziaugiuosi, kad i sporto kluba nuejau, pajutau kad jau laukiu pirmadienio. Raumenis po penktadienio skauda, buvo kiek per daug. Klausiu ir klausysiu trenerio, kaip ir visur,taip ir cia saviveikla neatnesa nieko gero.
Nuotaika pasitaise, pamacius lauke sniega.Pagaliau! Noros siuntinys atejo..Per nakti trupuciuka pasnigo, groziuos, kol neistirpo.
Gero visiems sekmadienio!
2016-01-17 13:00:41
Dziaugiuosiu uz tave labai labai... ir del sniego, kad pagaliau nukeliavo ir del apsisprendimo treniruotis :) O tau tikrai pavyks, nusipirkai metini abonenta ir kadangi esi labai uzsispyrusi ir atsakinga, tai tikrai negalesi nutraukti sporto :D vaikai ir vyras tikrai neleis :)
Na tavo svorio kritimo rezultatai kaip visada puikus, -6 cm nuo apimciu, tai VAU :) Saunuole :)
2016-01-17 14:48:59
Visų įmanomų pergalių Piešinio mažajai ir jos asmeninių sporto srityje! Esminės permainos duos esminius pokyčius. Tikrai pavyktų, jei po to pati kurtum realų klubą ir būtum asmeninė tokių kaip mes trenerė. Balius kavinėje didelės sumaišties neįnešė, maistas buvo visiškai ne mano skonio, todėl kažkokių kančių nebuvo. Aišku, naktinis tortas buvo fantastiškas, jo neatsisakiau ir ryte plius 400 g.
Kadangi tai mano luckyday tai nieko tokio.
Sijonas Enigma juodas, ilgas S/176.
2016-01-17 14:57:00
leliumai, labai jau buvo malonu skaityti tavo žinutę. Tai dariau ne vieną kartą. AČIŪ! Brolio gimtadienyje (jis už mane jaunesnis, jo draugai ir draugės taip pat) buvo išsakyta, kad jie ne tik nebijotų, bet ir norėtų būti mano amžiaus, jei galėtų taip atrodyti. JIE GALI, VISI GALI. O visai neseniai dar pati gūžiausi kamputyje, slėpdama po kalnu lašinių (pasirodo) esančią smėlio laikrodžio figūrą. Ji ryškėja, ir jei man padėsit, gal pagaliau nusimesiu visą naštą ir pamatysiu kokia turėčiau būti....
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS