Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-14 20:32:45
Sveika, Lavanda atvykus i musu kluba!
Papasakok koks tavo tikslas? Jei daug soki, turbut Tinos Turner kojas turi- negaliu iki siol atsizaveti, juk tikra bomba moteriske?
Ka tau pasiule kilo? Koki mitybos ir sporto plana?
Jei sportuoti nemegsti, bet sokti labai- gal patiktu zumba?
2016-01-15 19:02:29
Piesiny, tavo žinutės erdvinės, jos tokios paveikios, kad pavyksta išjausti viską ką parašai. Gėriau kavą, klausiausi tavęs, girdėjau, tikėjau. Buvome kartu raudonais batais, o visas pasaulis - mums po kojomis. Reikėtų pagalvoti apie romano rašymą. Būčiau esminė gerbėja. Tavo šeima, draugai, artimieji yra palaiminti turėdami tave šalia ir esu tikra, tai labai vertina. Išdalini mums save, mes pasveikstame. Ir pasakyk, kaip elgtis, kad neišsemtume tavęs? :)))

2016-01-15 19:12:38
leliumai, gerųjų žinių pranašautoja, tu 100 proc. teisi. Draugystės košė nušlavė iš kelio visus ,,nenoriu" ir toliau ...viskas ėjo pagal planą. Tikrai negaliu patikėti, kad jūs darote man tokį poveikį! Ir iš kur žinojot ką man parašyt, jei aš pati nieko nieko nežinojau, niekas nebeveikė.
Dideliausias AČIŪ, te būna palaimintas ir įvertintas tas dėmesingumas jautrumas
2016-01-15 19:17:53
čihita, dabar jau neabejoju, kad MAN PAVYKS, nors prieš kelias dienas viskas atrodė kardinaliai priešingai. Ryt sversiuosi, prisiduosiu (atrodo taip vadinate tą procedūrą :)) o tada jau galėsit mane išbarti. Esu tam pasiruošusi
2016-01-15 19:24:27
Sveika, Lavanda, Aš taip pat naujokė. Neaplenk šio puslapio, mums labai pasisekė, kad jis yra, įsitikinsi :-)
2016-01-15 22:03:41
Va cia visoms ir visiems tiems kas verkia jog kilo.lt neispilde ju lukesciu, kad sake jog "tiksla sieksim kartu, o to kartu nera", jog nemotyvuoja.... Va reiktu paskaityti cia... kur dar rasi geresni palaikyma ir motyvacija? Ar motyvuotu Gaudre tave treneris, kuris vis klausinetu, ka valgei, kiek sportavai, skambinetu... buna juk dienu, kad nieko nesinori... O va cia gauni palaikyma, paskatinima, visos pasidalina savom problemom ir kartu siekti tikslo juk daug lengviau :) Saunuoles visos merginos :)
2016-01-15 23:22:10
Gaudre, dziaugiuosi, kad tavo sieloj vel svente. Cia panos kietos, visa laime. Neveltui as cia kasdien uzsuku...Visada laukiu laisku-nes- patikek-ir man nera lengva. Jei galeciau susidoroti su viskuo viena pati, cia juk nerasyciau, ar ne? Esi labai jautrus zmogus, tad pamatai ir pajunti tarp zodziu gana daug.Tai vertybe, vis reciau sutinkama. O mane labai sildo kaip zmones pasipasakoja, paraso, atsiveria.Gal as tave nustebinsiu, bet as nesu kompanijos zmogus. Jei burtu lazdele pamojus susirinktu visas forumas ir visi kartu linksmintusi, as buciau toji, kuri sedi nuosaly kamputyje ir ramiai is dusios sneka su vienu zmogum. Visi kiti ne nepastebetu, kad as buvau...Tad-rasyk...
2016-01-15 23:35:44
Atsiskaitau visom mane spirtelejusiom biciulem.
1. Is kilo programos taip ir negavau net po antro laiskelio. Kadangi dabar savaitgalis, tad ir nebesitikiu.
2. Buvau sporto prekiu parduotuveje, ispardavimas. nusipirkau nauja 2 dydziais mazesne sportine apranga(2 stukos)
3.Isdrisau ir nuejau i nauja sporto kluba. O grazu ten kaip! Naujaja sporto apranga buvau pasiemusi. Tad iskart ir pradejau. Apsukau bootcamp stiliaus pratimu rata( o tu su patirtim , sako man jaunas bicas treneris, meilinasi anot mano vyro). O po to nuejau i zumba- visa valanda sokau. Sale kaip mano jaunystes diskotekoje- lubos juodos, spalvotos lemputes, energinga trenere ir mes ten trypsim. Po sokimo priciuoze trenere prie manes susipazinti ir sako- o tu sokeja buvus! Pasijutau 9 danguje,Buvusi,Seniai, Kaip jauna buvau.
Vadinasi esu VIS DAR JAUNA!. Taip ir jauciuosi.Super!
4.Uzsirasiau i narius,Abonementas visiems metams.
5.Rytoj einu i pasimatyma su kitu jaunu bicu, kad pasitarti kaip cia ka man patreniravus.
6.Zodziu, biciules, visi jusu spirtelejimai tiksla pasieke- siandien atsportavau 1,5 valandos! Aciu!
7. Po dusu nusimaudzius zvilgtelejau i veidrodi- pamaciau bezdzioneles kailiuka...Ozkytes ragiuku nebera!
Saldziu sapnu.Vis tiek rytoj pirma atsikelsiu.Ir seksiu, kad visos man parasytumet ataskaitas! Ikiiiiiii!
2016-01-16 09:32:31
Piešiniui užtarnuočiausias atpildas - zumba. Buvai, esi ir būsi šokėja. Štai niša, kur išsikleisi visu savo grožiu, nustebinsi visus ir pati save. Geriau ir būt negali. Ir kodėl ten nenuėjai anksčiau? Būtinai parašyk, kokių jausmų, pojučių zumba pripildo. Ech, kaip gerai!
2016-01-16 09:50:48
Prisiduodu: ūgis 178 cm; svoris 67 kg; KMI 21,15
t.y. - 6 su kilo pagalba ir - 22 nuo apsisprendimo keistis pradžios
klubai 97 (buvo 112)
liemuo 72
krūtinė 96
šlaunys 91/52,5
rankos 25
Iki išsikelto tikslo liko - 7 kg
Šiandien brolio gimtadienis miesto kavinėje. Gaudrė ramiai lenda į 38 dydžio super skinny juodus džinsus, silver fox liemenę, aukštakulnius su 10 cm pakulne (taigi aš jau 188 ūgio;) ir drožia į išbandymų lauką. Sėkmės, mielosios. Pas mus už lango neįtikėtinas grožis, saulė, baltas purus sniegas ir toks nuostabus šerkšnas viską palietęs. Gera Lietuvoj ir dūšioj ramu. Dar kartą ačiū!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS