Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-08-17 19:51:37
saunu, happy, kad esi tokia optimiste, daugiau tokiu. o kodel nesijauciau jaukiai- o todel kad visi aplinkui mane ir taip liekni, nori tikek, nori ne. vyras lieknas, dukros lieknos, bendradarbes visos lieknos. Virssvoris asocijuojasi su apsileidimu ir ne kiekvienam paaiskinsi, kas tau atsitiko ir kodel, tai ir tampa tai jautria vieta- pirmiausiai gyniesi , kad nesi apsileidusi, po to jauti pareiga paaiskinti, zinot, man cia taip atsitiko, tai ir... vienu zodziu, ilga istorija. ir tai ne vien tik mityba, deja. Mano virssvoris prasidejo nuo neigiamu emociju ir medicines nesekmes tai ir ,,gydytis,, reikejo pradeti nuo to. Pirmiausia reikejo islipti is duobes, vel pamatyti gyvenimo spalvas. dziaugiuosi, kad pavyko isvengti depresijos. savo skausma reikejo isliudeti. dabar gyvenu tikrai gerai, ir uzsiemusi ,,padariniu,, likvidavimu. tam nera vieno recepto, jo mes visos ieskom. atradusios- dalinames.
2015-08-17 21:16:41
Džiaugiuosi, kad išlipai, tai svarbiausia. O tu prieš nieką teisintis neturi. Aš pvz.matau aplink stambius žmones ir niekad neskubu spręst kodėl jie tokie, nes kiekvieno skirtinga istorija, situacija ir pan. Svarbiausia, kad turi palaikančią šeimą. Aš apskritai jei nebūčiau įtikėjus, tikrai būčiau dar paauglystėj susirgus depresija, nes tada gyvent jau nebenorėjau. Bet ačiū Dievui, kad mane iš to ištraukė ir jau 16 metų esu laimingas žmogus. Iš esmės laimingas, nors su iššūkiais ir sunkumais kovoju kasdien kaip ir visi. Suklumpu, stojuosi, nubraukiu ašarą ir vėl pirmyn. Nors etapų ojojoi kokių buvo ir man, ne šiaip ir tas viršsvoris buvo atsiradęs...ir įtariu dar visokių bus, bet bent dabar gyvenu tuo, kad mokausi dėkoti už viską kasdien ir tiesiog išgyventi sunkias akimirkas. Ir daryti gerus darbus, mažiau tinginiauti ir prisileisti blogas mintis, kurios veda tik į destrukciją. O aš greit galiu nueiti, taip augau, o su kuo užaugai, su tuo po to gyveni, kovoji, nepasiduodi ir ugdaisi priešingus, gyvenimą kuriančius, o ne griaunančius įpročius, ir tai sunkus kasdienis darbas. Bet verta, nes gyvename vieną kartą ir nesinori žiloje senatvėje graužtis,kad ne taip nugyvenau gyvenimą. Manau, niekam nesinori...tad palaikau visomis keturiomis, tik tu žinai savo istoriją ir eik link tikslo, neabejoju, jog tai bus didelis liudijimas tavo gyvenimo ir pavyzdys kitiems žmonėms.
2015-08-18 08:42:39
Na kaip gražiai viską surašėt- net nebėra ko pridurti. Nepasiduoti ir toliau siekti tikslo aukštai pakelta galva- va koks mūsų pagrindinis kelias...
niekada neleiskite mažiems protams užgožti jūsų didelių svajonių!
2015-08-18 13:41:37
saunuoles merginos, taip ir darysim. mano nuotaika jau pasitaise, ramiai dirbu sau. Dekingi kolegos is kito darbo atsiunte man torta, tai as atidaviau savo kudosioms bedradarbems, tesidziaugia, Valgiau pomidora, agurka, paprika ir lasisos gabaleli. Ir vandeni geriau, einu kas pusvalandi i tualeta. Vakare darysiu pratimus, gal si karta neuzmigsiu.
Pasiduoti tikrai nezadu- savo vaikystes svajones ispildziau, tai ir cia turi pavykti. Baigiasi mano pietu pertrauka, iki
2015-08-18 13:55:45
Būtent-išpildei nes dirbai, dirbsi ties šita vieta ir ši svajonė taps realybe anksčiau ar vėliau!
2015-08-18 15:03:43
O koks tortas buvo Piešiny?
2015-08-18 20:05:18
Loretuk, tu nemirtinga!!!!!!Kaip matai, ne vien pas tave atvaziuoja saldusis staliukas. O dabar laikykis- tortas buvo ASSORTI, t,y.12 skirtingu tortu gabaleliai, kvapnus, saldus is pacios geriausios konditerijos. Biskvitas, kremas, grietinele, egzotisku vaisiu gabaleliai...toks dekingas kolega!pirma mintis- dar 4 dienos iki lucky day, suges! po to prisiminusi visu jusu mintis ir prisakymus iskilmingai visam kolektyvui pareiskiau, kad LAIKAUSI DIETOS ir linkiu si torta visiems skaniai suvalgyti be manes., as geriau vandeni, po to dar karta geriau vandeni ir po to, kadangi sirdi del to torto vis tiek skaudejo, vel geriau vandeni. Po to pasislepiau tualete, nes vanduo turejo kazkur isbegti, as ATLAIKIAU! Po darbo mikliai isdumiau namo, kad likuciu to nuostabaus torto nenudziauciau is saldytuvo. Tai va, galit statyt paminkla. Einu daryti pratimu.
2015-08-18 22:18:06
Super poelgis!!! Džiaugiuosi labai :) Taip ir toliau.
2015-08-18 22:30:44
nudirbau dar keleta darbeliu ir nuejau pratimu daryti, pasakius savo mazajai. paskui mane nuseke suniukas ir emesi ,,mankstintis,, su manim.as pakeliu koja- soka per ja, darau atsispaudimus- palenda po manim, vienu zodziu ima juokas, emiausi zaisti, maniske isgirdo ir atejo tvarkos daryti- suni isvare, pasitiese kilimeli salia manes ir visus pratimus padare su manim- jai kas, ji gimnaste. tai va, as aukleju dukryte, ji aukleja mane. ir kaip galima apvilti toki pagranduka? nebegaila man to torto, juk gavau mazyles dovana, o ji kur kas puikesne, ar ne?iki rytojaus, forumietes, jau pradeda kvepeti sekmadieniu
2015-08-19 08:23:12
o, kaip fainai skaityti tokius pozityvius postukus, Piešiny!
Dėl tortuko- labai noriu pagirti,- šaunuolė! Buvo laikas, kai aš suvalgydavau vieną, ir antro prašydavau...dabar nepasitaikė darbe proga, kol laikausi, niekas nesineša, arba manęs nepasikviečia ( mat toliau nuo kolektyvo dirbu, atskiram kabinete, užimta matyt vaidinu) :)
tai va, prisiminsiu būtinai tavo istoriją ir seksiu pavyzdžiu,- jei bus proga, kažkas kažką valgys ir man reiks su savo aqua buteliu eiti :)
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS