Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-10 07:51:06
Pirmoji luckyday siais metais, laikiausi net 10 dienu! Kadangi tai naujieji metai, susirasau visus savo skaiciukus, kad save motyvuociau. Taigi, kas pasikeite per pusmeti 2015?

Svoris-90kg-69kg (min 21kg)
Klubai-112cm-97cm(min 15cm)
Liemuo-100cm-80cm(min 20cm)
Krutine-106cm-99cm(min 7cm)
Slaunis- 64cm-56cm(min 8 cm)
Ranka-37cm-34cm(min 3cm)

Iki tikslo liko 4 kg, noretusi, kad jie labai ,,nesispardytu,, ir graziuoju mane paliktu.
Susimasciau apie sporta, kodel paskutiniu metu nesportavau.Geda prisipazinti, bet priezastis labai vaikiska.Gavau nauja sporto programa, kuri man labai nepatiko. Pries tai buvo simpatiska assorti programele, paprasiau prideti pratimu su elastine guma. Gaunu visa lapa pratimu su elastine guma. Nusivyliau labai- pasijuto atmestinumas ir supratau visus narius,kurie skundesi kazkada, kad programos tai pernelyg standartizuotos, nepritaikytos individualiai ir pan. Lygiai toki pati jausma dabar isgyvenau as. Ir net nesinorejo rasyti- va, man nepatinka, noretusi to ar ano- ne. Tiesiog nustojau sportuoti, o po pirmo ,,nesporto,, seke visi kiti. Atrodo moteriske esu metuose, tureciau taip nesielgti, bet va, uzejo nikis.
Toliau emiausi galvoti, kaip cia mane save motyvavus pasportuoti. Isnagrinejau esamu sporto klubu pasiula ir savo dientovarke.Pasvarsciau gal grizti prie savo siaurietisko vaiksciojimo kompanijos- bet va puse sestadienio...Supratau tik tiek, kad savo dientovarkeje negaliu ivesti pastoviu sportui skirtu valandu, pernelyg daug faktoriu, kuriu negaliu sukontroliuoti. Belieka grizti prie sporto namie ir isijungti televizoriu- tas noras vienu metu daryti kelis darbus islieka. Susiradau savo senaja sporto programa...

2016-01-10 09:01:29
Įspūdingas pusmetis!
Tavo istorija su sportu verčia prisiminti apie Ilkos per "Stiliaus" laidą minėtą "valios kibirą". Turi patikti, priešingu atveju teks save priversti valios pastangomis. O jei paprašius kilo.lt pakeisti programą, bet kad ji būtų mišri?
2016-01-10 09:04:03
O Piesiny, tavo rezultatai įspūdingi:-)!! Šiandien mano svoris po Lucky day 74.8. Pasivyti tave šansų vis mažiau.....
Labai, labai džiaugiuosi už tave. Tu esi mano gyvas pavyzdys. :-).
Šiandien važiuoju į Latviją slidinėti. Gal pavyks atsikratyti to, ką vakar privalgiau.
2016-01-10 15:53:23
Eina sau kokie tavo puikus rezultatai, na tikrai esi saunuole, SUPER SUPER SUPER :)
2016-01-10 21:05:28
baigesi sekmadienis...atsidusau-popieriai mane pribaige.vel noriu atostogu(o kas nenori...)
parasiau zinute kilo, prisipazinau, kad ju naujoji sporto programa mane demotyvavo.tikiuosi jie zinos ka su tokiu kudikiu kaip as daryt.
laikykites ir jus . pas mus yra toks issireiskimas ,,melynoji,, diena- tai netrukus po sausio 1 istinkanti diena(dzn po savaites) kada zmogus realizuoja, kad sau duoti naujametiniai pazadai taip ir nepradeti pildyti(s). linkiu visiems spalvingos savaites isskyrus melyna....
2016-01-11 19:39:24
siandien darbe tortadienis. 4 rusiu torto gabaleliai.bendradarbe ir sako- taip ir galvojau, kad atsisakysi. solenizante neisizeide, suprato. o as ramiai ziurejau i tuos kremo turtingus torto gabalus ir supratau, kad ju ir per luckyday nenoreciau. labai apsidziaugiau. tyliai sau pagalvojau, gal ir perlipau abstinencijos saldumynams sindroma. ar bent jau beveik.
2016-01-11 21:10:34
Na tu esi tikrai uzsikodavusi :) As esant progom neatsisakau torto, bet ne todel, kad labai jo trokstu, bet todel, kad nepatogiai jauciuosi.
2016-01-13 12:31:23
Piešiny, ar gavau naują sporto programą? Ar spėjai išbandyti?
2016-01-13 12:51:24
is kilo jokios reakcijos, tai ir elgiuosi kaip ozka, uzsispyriau ir nesportuoju...
kai ateis mano, bedziones metai, turbut reiks pradeti arba
1.maivytis ir taip gauti ko noriu
2.nubezdzionauti gerus pavyzdzius is forumo ir uzsirasyti i sporto kluba
2016-01-13 13:29:01
Eina sau.... Piešinys nesportuoja.... Hmmmmm, gal dar ko nedarai pagal programą? Nors kita vertus, kam sportuoti, svoris ir taip tau krenta :-). Nesportuok, būk ne beždžionė, o praėjusių metų ožka. Pasivysiu ir pralenksiu tave, ot tau bus tada ožiuotis! Būsi su ragiukais ir pasišiaušusi, o beždžionėlės plaukas gi gražus :-), pagalvok :-)))))
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS