Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-05 13:27:22
Cihita, geriausia paklauskim abidvi Gaudres kaip ji issisuka- juk sugeba nebenoreti tokiu skanumynu ir lietuviskai pabaliavoti be zalos sau.Gaudre, papasakok mums, kur ta paslaptis? Ka darai su vaisingu lietuvisku stalu, kruva sveciu ir ka darysi per didelius ir storus jubiliejus?
2016-01-06 08:55:17
Mielosios, biedna aš patarėja, bet būsiu visai atvira. Kaip tik per pačius balius aš turiu mažiausiai problemų su persivalgymu! Pirma dėl to, kad tuo metu man gera, smagu, valgymas nėra prioritetas, antra, esu stebima per padidinamąjį stiklą, noriu artimiesiems (kurių didžioji dalis yra, švelniai tariant, gerokai per apkūnus, nėra sveiki, o man jie tikrai rūpi) rodyti tinkamą pavyzdį, trečia - mane net ,,užveda nevalgyti" kai matau žmones, sveriančius gerokai virš 100 kg ir visas 4-5 val. be perstojo kramtančius... ketvirta, švenčių metu nuoširdžiai linksminuosi, šoku... Galėčiau tęsti, bet žinau, kad nėra malonus tas mano atvirumas. Jį skiriu tik jums. Joks aš ne pavyzdys, kadangi palūžtu ne per storus jubiliejus, kur laikausi pakankamai oriai, visų maisto produktų tik paragauju, o kasdienybėje, ypač kai liūdna. Vienas geras mano patikrintas dalykas, leidžiantis ilgesnį laiką laikytis režimo ir kurį nuoširdžiai rekomenduočiau toms, kurios dar neišbadė, t.y. susitvarkyti aplinką taip, kad būtų kuo mažiau pagundų; nebūtų namuose, darbe, bent jau po ranka tokių produktų, kurių geriau mums nevalgyti; po švenčių ypatingai mėgstamus patiekalus tiesiog išdalinti svečiams išsinešti, kad nekiltų pagundos ,,šventę švęsti" dar tris dienas ir t.t. Ech, norėčiau būti jums pavyzdžiu, bet, deja, esu tik trejetukininkė. Jūs esate mano pavyzdžiai ir įkvėpimo šaltinis. Rašykit, skaitysiu, mokysiuosi, tobulėsiu ir tik su jūsų pagalba pasieksiu tikslo. Tikiu tuo ir jumis. Tik pirmyn!
2016-01-06 09:15:29
Skaitydama Gaudrės pasakojimą, matau save :-). Aš lygiai taip pat elgiuosi per balius. Lygiai taip pat išdalinu visus produktus, namuose nėra sausainių, pyragų (saldainių yra sočiai, bet jie manęs netraukia:-)). Darbe irgi atsinešame tik tai kas ką valgo (darbe ant stalo visada yra atidaryta klientų. saldainių dėžutė, bet aš jų net neparagauju).
Tataigi Piesinys, Nora, leliumai, Gaudrė esate man pavyzdys ir įdomios pašnekovės :-). Tikiuosi sulaukti naujų narių ir aktyvesnio forumo :-)
2016-01-07 20:46:59
Gaudre, jei cia visos tokios trejetukininkes butu kaip tu, kilo bankrutuotu! Esi tikras lobis, jei tau to dar niekas nepasake, tai pasakysiu as. Esi parasius dar labai nedaug bet ir is tu keliu zinuciu matosi, kad issilukstena labai saunus zmogus! O jei dar spyriosies, parasysiu as tau tavo analize....
Va , ka dar parasei norejau ir as pridurti, bet panagrinesiu placiau,I FB grupe ,,greifrutai pavakariams,,(demesio naujokem- norincios -prisijungikt!) imeciau stiliuje rodyta laida apie mano ,,kudejimo mokytojus,,(cia man drauge taip pasake ir man apsa atsiunte, sako , paziurek,,,) taigi joje Ilka be kita ko raso- susitvarkykit aplinka taip, kad tos valios isbandymu butu kuo maziau! Nes valia- ribota! Labai demesio verta mintis. Jei nebus saldytuve torto, nereikes eikvoti valios ji kiekviena karta atsidarius. Uztat man lengviau, nei daugumai is jusu jau vien del to, kad mano aplinka sveika, ir tokiu baliu kaip pas Cihita praktiskai nebuna. Tad ir nera kur kankintis...Uztat ir valia ,,gelezine,, kaip jus sakot, bet kazin kaip cia butu, jei mano durys butu be varsciu...

Dar apie pavakarius rasau pas save kad nesikartoti keliose temose apie ta pati-galbut galima butu pamastyti apie glikemini indeksa ir pavakariams pasirinkti ji didesni turincius produktus. Suvalgius pomidora ir suvalgius morka su sezamo seklomis sotumo jausmas skirsis. As pavakariams valgau varske, jogurta arba trapucius- jie labai padeda isvengti popavakarinio alkio jausmo. Obuolys ir greipfrutas irgi leidziami-jie turi siek tiek fruktozes, gali irgi padeti isvengti alkio priepuolio. Pabandykit.
2016-01-07 20:50:22
greipfrutai pavakariams, raide praleidau.
2016-01-07 22:51:17
Bet pas tave irgi tik 100 kcal pavakariams? Man 200 kcal ir vis tiek porcijos atrodo nedideles :)
2016-01-08 08:11:46
taip. 100. nedideles bet uztenka. pvz kavos puodelis ir 2 trapuciai. pradzioj programos dar ir kepta obuoli valgydavau kol nusibodo. Jis saldus ir iki vakarienes istempdavau be jokiu problemu. O suvalgius darzoviu alkis pakamuoja.
2016-01-08 08:49:16
Ačiū Piesiny, mielosios, kovojančios, siekiančios. Jaučiuosi liki graudulio jaukiai, saugiai, lyg tarp artimųjų, apsilankius ,,vis dar jaunoje". O tai jau labai retai aplankantis jausmas. Būtinai pasinaudosiu nuorodomis ir patarimais. Aš juk dar visai žalia. Turiu ypatingai susiimti, kadangi šią savaitę turėjau 2 vakarinius/ naktinius renginius užstalėse. Ši savaitė neturi jokio teigiamo progreso, patys renginiai nebeteikia džiaugsmo -TIESIOG PER DAUG. Rytoj svertis, labai norėčiau, kad svarstyklės parodytu nulinį rezultatą. Būtinai parašysiu ar mano optimistinės prognozės pasitvirtins :)))
2016-01-08 10:04:32
Piešiny, Piešiny, coliuke Tu mūsų :)
2 grūdai pavakariams :)))

Gaudre, viskas ilgam periode bus gerai, juk svarbu ne ką suvalgom kartais, o kaip maitinamės kasdien ;)

2016-01-08 10:17:42
siandien ,,dirbu,, namie tai,, neturiu,, ka veikti. Paemiau traputi ir suskaiciavau-300 grudu. 2 trapuciai- 600 grudu. Yra ka kramsnoti...
tai kas cia coliuke? esu kurmis!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS