Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2016-01-01 12:41:48
Prasidejus naujiesiems metams toliau rasau savo dienorasti.Pirmoji diena prasidejo antibiotiku kapsule, sirguliavau jau kelias dienas ir savo jegom neislipau is mane uzklupusios infekcijos. Mintyse deliojuos ir manes laukianciu darbu ir rupesteliu sarasa- gruodis atnese ir keleta akmeneliu i mano darza. Tikiuosi nesuklupti. Mastau apie kiekviena is ju paskirdama tam savo fiziniu ir psichiniu resursu dalele. Bandau ipinti manes laukianciu ir sviesesniu momentu- jie taps mano gelbejimosi ratais.
Siryt susede prie pusryciu stalo, supratom- laukia nelengvi metai. Belieka susikaupti.
2016-01-01 15:03:52
Stiprybės, palaikymo Tau, Piešiny.
Lietus amžinai netrunka, po jo visad stoja giedra.
2016-01-01 15:39:07
Piešiny, metai tikrai bus geresni, nei tu gali įsivaizduoti. Patys nuoširdžiausi linkėjimai viskam, kad tave supa. Tuo pačiu ir visiems, kas užsukate į šį puikų puslapį
2016-01-02 10:34:40
Gaudre, kaip laikais pati??? Nieko nerasai! Kaip praejo sventes su 26 karaliais?
As jau atsigaunu. Pirma isvada-i ritma grizti po vienos lucky day visai nesunku, o daugiadienes labai ismusa is veziu. Teks mastyti ateinant kitoms ,,atostogoms,,
Grazaus balto savaitgalio visiems, man sikart reikia vaziuot i darba. Iki!
2016-01-04 19:17:12
Ketvirta naujuju metu diena. Naujuju isvakares buvo mano paansktinta luckypara- skanavau pasiilgtu ir seniai nevalgytu dalyku- baltos misraines(o ko jus juokiates? ) silkes su grybais, medaus torto. Geriau vyna ir dar valgem idarytas paprikas. Riesutai ir sokoladiniai triufeliai taip pat buvo. Privalgiau ar tik ne 2 kg, bet jie jau nukrito. Visas sias dienas valgau kaip kilo sako, tik tarpu neislaikiau.Savaitgaly teko dirbti, taip pat ir nakti. Apsejau be naktipieciu nors trumpa pagunda riesutams buvo kilusi.
Stebiuosi, kad nera alkio priepuoliu, kaip po kalediniu daugiadieniu. Va ir antra pamoka.
Kadangi esu pora paru be miego, manau nebloga ideja anksciau atsigulti. labanaktis visiems ir sekmingos savaites.
2016-01-04 19:26:23
Ačiū už gražius linkėjimus. Savaitgalis tikrai baltas ir laaabai jau šaltas. Šventės gausios visomis prasmėmis. 26 svečiai ryškiai nemažai, bet turėjo ir savo pliusų - prie stalo beveik neteko būti. Po to - vienos dienos pertrauka nereikalingiems stalams išnešti, naujam maistui paruošti ir vėl 8 apaštalai pas mane namuose. Džiaugiuosi dėl to. Žodžiu, visų švenčių rezultatas - 1 kg. su įvairiais svyravimais per ilgą šventimo laikotarpį. Šį rytą svarstyklės rodė 67,2 kg ir mane tai pilnai tenkina. Jokių greitų rezultatų man nereikia. Galiu pasidžiaugti dar ir dėl to, kad nė karto nepraleidau sporto treniruotės (sportuoju tik namuose ir labai jau nesunkiai, dažniausiai tuo pačiu žiūriu TV ( tik nesakykit treneriui :)) todėl per šventes tai dariau ir 5.30 val. ir 23.30 val). Turiu kažkokią baimę nepasportuoti. Galvoju, kad jei bus pirmas kartas, tai tada koks jau skirtumas - kelintas Gaudrės nesportas :)? Pradedu įvažiuoti į įprastas vėžes ir pažadu daugiau ir dažniau parašyti. Šį mėnesį dar laukia trys dideli, stori jubiliejai. Gaudre, laikykis....o jūs, mielosios, rašykit, perskaičius jūsų žinutes tikrai lengviau sugrįžti
2016-01-04 19:33:23
Piešiny, keliomis minutėmis prasilenkė mūsų žinutės. Tavo ir mano Naujametiniai meniu identiški! Tik mano silkė su porais/morkom/obuoliu/ razinom :DDDD Norėčiau prie jo sugrįžti, bet jūs juk mano to nelinkit? O aš ir nenoriu ;)
2016-01-05 07:56:46
Penktoji diena(dabar jau megdzioju Leliumai, esu tikra visapusiska bezdzione, bet mano metai, man galima)ir dziaugiuosi rasydama, kad sventinis balastas atsikratytas visiskai- siryt 69,5kg. Tad vel grizau i sestuku zona. Valio!!!!
O va Gaudre galima pasveikinti net tik su sekmingai krentanciais kg, bet su sugebejimu pazinti ir iveikti save.Man sis kalnelis dar neiveiktas. Noreciau ir as ,,nebenoreti,, tradiciniu lietuvisku skanestu, bet meluociau sakydama- kad va tikrai nebenoriu. Noriu. Padetu man kas ant stalo ,,raudonosios aguonos,, saldainiuka, kankinciausi. Laime, ju pirkti cia nera. Paguoda ta, kad ir as susimasciau po kalediniu vaisiu-kad tiek nei reikia, nei norisi. Uztenka puses sauksto paragavimui ir jau soti. Tad vilties yra...
2016-01-05 08:20:38
Vaje, praradau viltį pavyti tave.... Nors gal ir ne, adresą žinau pasiūsiu saldainių "Aguona" dėžę, kol tu juos valgysi aš sėkmingai pavysiu :-)))))). Na kaip, sutinki? :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2016-01-05 13:13:27
Piešiny, Gaudre, puikiai vairuojat tikslo link! Džiaugiuosi.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS