Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-12-28 14:29:13
As ir pastebejau, kad nors jau buvau pripratusi prie ritmo, jau atrode, kad kitaip maitintis ir nesugebeciau, bet jei tokios sventes uzsitestu ilgiau, tai tikrai butu sunku grizti i ritma. Vakar valgiau pagal plana, bet praleidau viena valgyma, o ir porcijos kazkaip keistai atrodo per dideles... Kazkaip keista, juk per sventes tikrai daugiau suvalgydavau...
2015-12-29 07:09:22
vakar kankinausi visa diena, kaip norejau valgyti. tikros ,,pagirios,, gal kas grazu lietuviska zodi zinot kaip visa tai apibudint, juk suprantat apie ka as cia. Atsilaikiau nepaslydus bet vaje vaje. svarstykles siryt parode 71,2kg taigi per antra posventine diena atsikraciau 1,5kg balasto.Va is kur tas alkis. Bet vis tiek man misle tokie svorio svyravimai- negaliu isivaizduoti kaip per 2 d tiek privalgyti o po to taip mesti. Turbut suroka lenkiska silke sulaike kokius 2l skysciu, kito paaiskinimo nematau. Ziuresim kaip siandien bus...
2015-12-29 10:52:15
Juk sakiau sau ir jums - išmeskit svarstykles. Gal pas jus langai neatsidaro?????. Ai, tiesa, tik savaitei :-). Be jų matyt mes jau gyventi nebegalėsim visą likusį gyvenimėlį :-).
Piesiny, kiek mane mokei nestresuoti, kasdien nesisverti, o pati ką darai? Kokių velnių lipi ant tų svarstyklių? Tikėjaisi, kad valgysi ir neprivalgysi kg. Stebuklų nebūna, net per Kalėdas... O gaila....
Mes gi moterys, mes viską galim, mes susitvarkysim, mes svorį atstatysim ir dar numesim. mes nestresuosim ir mums tikrai pavyks :-). Aš tuo net neabejoju!
2015-12-29 11:09:38
Man lipimas kasdien ant svarstykliu net per sventes padeda per daug neatsipalaiduoti ir susilaikyti nuo per daug valgymo. Kartais net nesinori valgyti, bet akys mato ir valgai, tada svarstykliu skaiciukai ir sulaiko. As dar turiu siandien 1 kg privalgyto maisto, bet jau esu ritme ir iki ketvirtadienio vakaro nemanau nukrypti.
2015-12-30 07:41:58
vakar alkis nebekamavo, ir balasto per trecia diena nusimete 300g, tad siryt 70,9kg. Taip Cihita, sveriuosi is tikruju kasdien ir taip darau del savu priezasciu.Is vienos puse kaip ir Norai man tai vienas is saugikliu nepaimti papildomo maisto. I kitos puses, svarbiausios- mokausi pazinti ir suprasti savo organizma, Jo reakcija i maista pasikeitusi. Buvo auksiniai laikai,kai valgiau ka norejau ir kiek norejau ir situacija po pirmojo gimdymo isliko ta pati,O va po paskutinio kazkas atsitiko ir joks gydytojas man pasakyti negali, kas. Tad ir mastau pati. Sios kaledines daugiadienes yra ir man pirmos maisto ,,atostogos,, tad bandau suprasti kaip reaguoja organizmas i kitoki maista. Mes cia visos ieskom savo budu kaip save pazinti ir iveikti, As pvz neturiu tokio issukio, kaip tu, Cihita- tokio milzinisko burio zmoniu su kuriais tenka bendrauti uz lietuviskai vaisingo stalo. Cia tikrai tai bent! Gyvenu kur kas ramiau.Tikrai galetum papasakoti,kaip tarp visu islaviruoji. Juk tenka iveikti nemaza pasipriesinima ir daug pagundu. Kaip tau tai pavyksta?
2015-12-30 09:43:16
Va taip Piesinukai, sunku man. Kartais ir kaukiu, kad stoviu vietoje. Ir dabar lėksiu į namus anksčiau, nes per pietus atvyksta sesuo su šeima. Turi reikalų mūsų rajone, tai prie to pačio atvyksta ir pas mane. Nesijaudinu, nes vakar kepiau varškės apkepą, tai pietums bus jiems ir man. Nuo kitų pagundų susilaikyti sunku, bet...... ugdau valią ir laukiu lucky day :-). Ryt jau lipsiu ant svarstyklių, jei nuo jų nenuvirsiu pamačiusi skaičiukus, tai bus sėkminga diena. Nesitikiu, kad būsiu numetusi, bet paskaičiusi jūsų rezultatus nesijaudinu. Taigi solidarizuojuosi su jumis :-)
2015-12-31 07:27:06
Paskutine metu diena prisiduodu, kol jus visi saldziai miegat. Taigi siryt-70,5kg. tad dar 400g nusirito per vakardiena, alkis truputi kamavo.
Visos sventines daugiadienes pridejo 4kg balasto, is kuriu 3 nukrito per 4 dienas, o viena likusi kg pasiimu i 2016 metus.
siandien svenciu lucky day, nieko nuostabaus.sekanti bus po 10 dienu, kaip iprasta, sekmadieni.
visiems linkiu grazios dienos, kaip bebutumet nusprende ja sutikti-namie ar sveciuose, dideliam draugu bury ar namie su paciais artimiausais. Mes sikart pasirinkom pastaraji varianta.
Tebunie jums 2016 isispildziusiu vilciu ir svajoniu metai. Ir sau ir jums linkiu, kad naujaisiais metais sekmingai issiskirtumem su kilo projektu, bet issaugotumeme naujas draugystes- jomis as labiausiai dziaugiuosi!
Keliu sampano taure uz jus!
2015-12-31 09:43:25
Ačiū Piešiny už gražius linkėjimus :-). Kad su kilo projektu sėkmingai išsiskirsiu - nepažadu, bet kad išsaugosiu naujas draugystes tai TIKRAI!
2015-12-31 13:50:25
Jums irgi puikaus senuju palydejimo ir Naujuju sutikimo :) Taip pat linkiu, kad siemet visi pasiektume uzsibreztus tikslus :)
2015-12-31 16:11:14
Skaičiau, kad švenčių periodu sau duotus pasižadėjimus įgyvendina tik kas aštuntas žmogus. Linkiu Naujais metais papulti į šią mažumą :) O kad sektųsi lengviau, galvodami norą, sugalvokime, ir ko atsisakysime, kad pažado įgyvendinimui atlaisvintume dalį savo resursų. Sėkmingų Naujų!
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS