Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-12-20 17:56:56
Man prasideda laikotarpis kuri pavadinciau ,,planines nuodemes,,. Taigi, jus perskaitet gerai- pradedu nusizengti planui, nes manau, kad kai kurios sventes yra pernelyg svarbios, svarbesnes uz dieta. Taigi -vakar puikus lietuviskas gimtadienis su misria kompanija, o kadangi paradui visada vadovauja moterys, stalas-autentiskai lietuviskas! Buvo ir smagu ir skanu. Siandien mano pagrandukui 10 metu- tad pyrago gabaleli suvalgiau(vakarienes ne). Ir kepiau Leliumai kuciukus- ju irgi paragavau. Labai skanus! Kazi kodel kalta nesijauciu.
Sekmingos jums ateinancios savaites!
2015-12-21 13:42:45
Va butent as irgi taip manau Piesini, bus po svenciu vel ritmas ir eisim toliau, o dabar nors kiek leiskim sau atsipalaiduoti ir nesigrauzti, juk pasiekti rezultatai puikus ir mes to nusipelneme :)
2015-12-22 18:45:47
Truputį nutolsiu nuo šventinių nuotaikų ir dar pasmalsausiu :)

Piešiny, esi rašiusi, kad buvai pakliuvusi į emocinio valgymo žabangas. Kaip iš jų ištrūkai? Vedina tos pačios baimės? Kitu būdu?
2015-12-22 19:47:02
Neistrukau. Dirbu sia linkme. Uztat cia tiek daug rasau.Rasymas padeda suvokti savo jausmus ir kuom as gyvenu. Pirmiausia reikejo apskritai suprasti, kad i jas pakliuvau. O dabar bandau vaduotis. Ijungiu visus saugiklius, kadangi zinau savo silpnas vietas. Pavyzdziui-tai kad visi zino, kad metu svori- jei paimciau saldaini, netekciau autoriteto, o ji prarasti bijau, nes niekas tuomet neziuretu i mano zodzius rimtai.Tai kad as ,,laikausi zodzio,, didina pagarba man, o tai mano darbe ir seimoje reikalinga. Atsakomybes jausmas- ji turiu, Pagalvoju apie visus, kurie nuo manes priklauso, Trumpai pasidziaugiu komplimentais, bet siaip jiems esu ne itin jautri- pati zinau, kaip kas yra. Mane sulaiko ir baime sirgti kaip jau rasiau.Darbas dar nebaigtas, tad fanafaroms dar anksti.Nuo saldainio sulaiko ir supratimas, kad jei paslysiu dabar, galiu nebeislipti.Ijungiu prota, isjungiu jausmus...
Kuo ilgiau laikausi programos, tuo lengviau darosi- nes susiformuoja iprociai ir ,,priklausomybe,, ,,teisingam,, maistui. Bet tam tikrai reikia laiko. Ji ir skiriu...
2015-12-23 23:16:08
Kuciu isvakarese dar skubu jums visiems parasyti linkejimus. Tebunie sios sventes grazios, praleistos artimiausiu zmoniu rate. Pasakykit jiems kaip juos mylite. Prisiminkite isejusius- ir tai, ka svarbiausio jie jums pasake. Pasvajokite apie ateinancius metus- svajones tikrai issipildys.O jei kuciu nakti iseisit pasiklaustyt ka musu mazieji keturkojai sneka, suzinosit labai istabu dalyka- kad Jus pasikeitet, pagrazejot, jusu Siela atgimsta. Tik truputi sustokit, kad visa tai isgirstumet...
Laimingu jums visiems metu!
2015-12-26 20:27:23
Baigiantis kaledoms prisedau parasyti kaip mums sekesi. Kuciu isvakarese ilgai dirbau, labai velai grizau namo.Ir kuciu diena dirbau, bet sugebejau 2 valandoms darba sutrumpinti ir visgi grizti namo surengti seimos vakarienes. Dukroms isviriau burokeliu sriubos ir iskepiau mieliniu blynu. Pasidariau ir pora silkiu patiekalu. Kuciukus jau turejau tai dar ir aguonu pieno pasidariau. Ir tiek uzteko, kas ka norejo, tas ta ir valge. Sutikom sava seima, keturiese, ir lepunele suniuke kartu. Pavalge issipakavom dovaneles, visus nudziuginusias ir jaukiai isitaise ant sofos prie eglutes paziurejom silta kaledini filma. Jam baigiantis ir sako vyresnioji- o dabar visi apsikabinam! Pagalvojau, kad pagaliau, nagi pagaliau po sitiek metu pastangu man pavyko Kucios, pavyko prisisaukti ju Dvasia. Buvo jaukus seimyniskas vakaras, o to labiausiai ir norejos.
Kita diena vykom i Belgija, pas vyro broli kalediniu pietu. Zmona prancuze tai ir paruose prancuziskus patiekalus- surio uzkandele, itin tirsta darzoviu sriuba, jautiena su orkaiteje keptomis bulvemis ir salotomis, bei ledais su karstom kriausem ir kalediniu sausainiu, Gerem skanu vyna. Sedejom prie grazios eglutes ir grazaus stalo ir vel pagalvojau ta pati- man ir cia pavyko pramusti ledus. Turiu pasakyti, kad vyro brolis su broliene yra itin santuri mokslininku pora-ir nei mes,nei jie nera labai itin bendraujantys. Abipusiu daugiameciu pastangu deka tapom Seima, bendraujam vis silciau ir rengiam Sventes. Yra ir kitaip buve...Ne,niekada nesipykom, bet ir silumos buvo nedaug. As pradejau judinti ledus- reikia rengti sventes, reikia grazaus stalo, reikia dovaneliu ir demesio. Siandien tai atejo...
Antroji kaledu diena ir mes velei abi seimos kartu vykom i baleta ant ledo, i Spragtuka. Taip,jus jau atspejot- mano ideja ir mano iniciatyva. Juk buvo grazu? Buvo grazu. Bet darbas nebaigtas, brolienes siandien gimtadienis, ir manot jos seima ja pasveikino?...Nusukau sesurui ausi ir liepiau pasitempti. Pasakiau, kas jis privalo pasirupinti nors rozes ziedu savo vaiku motinai. Jau tie mokslininkai...
Dabar visi namie ir uzsiemem vakaro darbeliais- kas kuo. Pagalvojau, kad galiu buti laiminga, sventes buvo grazios.
O nuo rytojaus vel i kasdienybes ritma, lauksime grazaus metu virsmo...
2015-12-27 14:15:59
Išties gražios ir jaukios šventės :)
Prancūziški pietūs įspūdingi - ir užkandis, ir sriuba, ir pagrindinis patiekalas, ir desertas. Tokios sudėties vaišes esu patyrusi tik kartą. Prancūzijoje... :)
2015-12-27 20:04:56
Sauniai praleidai Piesini sventes, o stai ir vel irodei, kad galima pasiekti viska, jei tik turi tiksla ir jo sieki :)
2015-12-28 06:38:21
Aciu, Nora, kad giri, bet sunku tuos pagyrimus priimti, nes nesijauciu cia kazkokiu tikslu pasiekus- juk paskutines istorijos yra susijusios su dalykais kurie man svarbus ir kitokio kelio kaip ir nera. Lasas po laso ir akmeni prataso, tai ir kapsiu...Kantrybes turiu, ja isugde mamos ligos. Belieka tik atsirinkti dalykus ir zmones, del kuriu tas pastangas deti verta...
2015-12-28 06:54:21
Laikas grizti prie dalykines puses- pasizadejau sau viska aprasyti, tad metas pakalbeti apie tas planines nuodemes. Ir kaip kito svoris.
19d, sestadienis, paankstinta luckyday-69,5kg
20d.mityba pagal plana ir pirma nuodeme- torto gabalelis skirtas dukros gimtaidieniui
23d. mityba pagal plana, griztu labai velai namo. maniskis laukia, kad galetu su manim suvalgyti torto gabaleli- juk jo gimtadienis. suvalgau.
24d, kuciu diena, Anksciau laiko sveriuos ir prisiduodu-69,7kg.
visa diena mityba pagal plana, vakariene, suprantama, ne
25d, pirmoji kaledu diena, dar viena diena pasiankstinta luckyday
26d.lucky day tesinys. pusryciai ir vakariene sotus ne pagal plana, priespieciai-apelsinu sultys, pavakariai- 2 trapuciai, pietu nebuvo. nei sis nei tas, uztat baletas ant ledo grazus buvo.
27d nors ir sekmadienis, jokios lucky day- griztu i ritma. Svoris 73,4kg, privalgyta 3,7kg-tikiuosi tiek nepriaugta.
siryt nesimiega, anksti atsiguliau, anksti atsikeliau. sugalvojau truputi pasirgti-skauda gerkle,dabar pora dienu laisva, galima,siaip sirgti nera kada.Aha, svoris 72,7kg, tad per 1 diena jau 700g atsikraciau. Iki naujuju viso balasto atsikratyti nesitikiu, matysim. Bus jau 3 d paankstinka lucky para. Po to 10d grieztas planas ir grizusi prie sekmadienines luckyday suvesiu balansa- kiek man tos luckydaugiadienes kainavo.

Belieka prisiminti labai teisinga Leliumai ispejima-sustoti pavojinga!Nors mano suklupimai buvo planuoti ir sau daviau ,atostogas,, turiu pripazinti, kad lengviau nesuklupti, nei suklupus keltis ir eiti toliau.
Ka gi, dirbam toliau...
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS