Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-12-17 11:32:50
Eina sau... Su nuoširdžiu pavydu stebiu tave. Jokio nuopolio, jokio suskystėjimo prieš maistą, jokių nukrypimų. Na ir stipri valia pas tave! 20 kg per pusmetį! Jau greit skaitysim TAVO sėkmės istoriją :-). Kad negautume šoko prašome į FB įdėti nuotrauką kokia buvai, kai pradėjai šį maratoną,
2015-12-17 13:41:51
ne valia stipri, o baime didele
nenoriu sirgti, turiu buti istverminga
ant mano peciu daug pareigu ir nuo manes priklauso daug zmoniu
jauciu atsakomybe
stai ir visa paslaptis
jei tenoreciau buti ,,grazi,, seniai buciau metus...
2015-12-18 08:04:09
Sikart noriu pasidalinti istorija apie savo vyriausiaja dukra.Jai dabar 17 metu.Nyderlanduose yra savotiska mokyklu sistema,vaikai pradeda eiti i ja budami 4 metu ir po 8 metu pereina i kita vidrine mokykla pagal atitinkama sunkumo lygi- ju yra 6, veliau jie issigrynina iki 3.Dukrai mokslai sekesi sunkokai, truputi truksta gabumu.pateko i tarpini 3/4 lygi. Pirma klase iveike 4 lygiu, antra irgi. Trecioje uzstrigo. Isimylejo,atsirado daug draugu, kazka praziopsojo. Metu gale susumavus rezultatus jai pritruko 0,2 balo.Mokytoju komisija griezta- jai pasiule pereiti i zemesni lygi. Antras variantas-likti antriems metams.Pokalbis namie- ka daryt? As zinodama kruva pavyzdziu, kaip tevai sulauze vaikams likimus Liepdami jiems mokytis ko jie nepajegia, pasakiau- rinkis pati. Tavo gyvenimas, tavo likimas, tavo busimo darbo perspektyva. Juk ne visi gali buti tokie zubrylos kaip as. Jei nemegsti mokytis,eik dirbti. Del manes- eik i zemesni lygi, ramiai be streso baik,ir ...Dukra mirtinai ant manes uzpyko-ne uz ka! Liksiu antriems metamas ir pasistengsiu! Taip ir nusprende. Dirbo juodai, Iveike. Dabar penktojoje,baigiamojoje klaseje. Sis gyvenimo ivykis buvo labai gera ir labai laiku gauta gyvenimo pamoka mano paauglei-nori rezultato-DIRBK.
Nuo 15 metu ji kaip ir dauguma paaugliu, dirba.Pradejo nuo picerijos. Pagalvojo,kad galetu rasti geriau. Ijunge visa savo socialini tinkla ieskodama darbo. Per kazka ir per kazkur suzinojo apie vieta maisto prekiu parduotuveje. Nuejo, prisistate. Po keliu dienu vel nuejo. ir vel ir vel. Jos atkaklumas ispudi padare ir ja priime. Dirba ir stengias is peties. Labai dziauges gauta is virsininkes gauta saldainiu dezele- kaip ivertinima,kad atlaike susierzinusiu pirkeju antpludi per sventes- islaike gera nuotaika ir jumoro jausma.
Stai tokie dalykai. Velei rasau ne tam,kad girciausi- velei tam, kad nepavydetume man,,gelezines valios,, Mes pakankamai esam gave per pakausi- tai ir darai,zmogus, isvadas. Juk negali istisai griuvineti toje pacioje vietoje?...
2015-12-18 08:54:15
Mano vaikai dar maži ir tokių istorijų pas mane dar nėra, bet aš prisimenu, kiek užsispyrimo turėjo mano jauniausioji sesuo, kai baigė vidurinę ir rinkosi kur stoti... Gerai sekėsi kalbos ir norėjo studijuoti VU skandinavų kalbas, tačiau mokėsi rajono mokykloje. Mūsų pusseserė iš Šiaulių atklabinėjo ją kaip tik galėjo, nes negali būti, kad vaikas iš kaimo įstotų į skandinavų kalbas... O mano sesuo dar labiau užsispyrė ir įrodė, kad ir rajonų mokyklose mokosi gabūs mokiniai ir gali stoti ten kur nori. Sėkmingai įstojo ir baigė danų kalbą. Dabar dirba viešbutyje ir stebina į svečius atvažiavusius danus, su kuriais kalba jų gimtąja kalba...
2015-12-18 09:36:43
Oi Piesini, jus abi saunuoles ir tavo auklejimas vaiku super. O tu jiems esi geriausias pavyzdys :) Tavo pavyzdys dar karta irodo, kad galima pasiekti viska, jei tik dirbsi ir eisi tikslo link. As ir pati dabar budama siame gyvenimo etape saves daznai klausiu, kodel man taip pasiseke, ar as nusipelniau to, kur dabar esu? Bet kai perzvelgiu praeiti ir prisimenu kaip as ejau iki cia, ka as aukojau, kiek pastangu idejau ir kiek baimiu iveikiau, suprantu, kad tai juk ne atsitiktine sekme, tai sunkus darbas ir tik dabar pasiektas tikslas :)
2015-12-18 09:44:29
Ačiū Piešiny už nuoširdumą..... Tikrai. Kažko panašaus aš laukiau ir tikėjausi. Juk negali būti žmogaus gyvenime viskas super gerai, jame būna ir nuopolių ir pakilimų. Ir tie tavo numesti kg nėra , kad taip paprastai ėmė ir nučiuožė. Daug išbandymų, daug užsispyrimo, daug valio, pagaliau labai daug darbo su savimi. Kol viskas teka sava vaga, tai atrodo, kad ai yra kaip yra ir nieko čia keisti nereikia. Bet kai kai gauni šoka (liga, vaikų problemos, netektis ir t.t.) iš pradžių pasimeti, o po to susimąstai ką darai ne taip, ką galima pakeisti. Svarbu surasti teisingą sprendimą. Tada kažkokia vidinė jėga tave pakelia, sakai sau, kodėl kiti gali, o aš ne? Mes moterys viską galim, viską iškenčiam, viską pergyvename, su viskuo susitaikome, viską padarome, visais rūpinamės, visus mylime, tik ..... kartais pamirštame save.
Ateinančių švenčių proga linkiu jums tos vidinės jėgos, kuri stipriai neštų jūsų tikslo link ir labiau mylėti save nei pernai :-). Aš taip ir padarysiu, tikrai. O jūs?
2015-12-18 11:05:40
Skaitau, Piešiny, apie Tavo antrojo karto metant svorį motyvaciją - baimę sirgti, atsakomybę prieš kitus žmonės. Noriu pasmalsauti, o kokia motyvacija buvo svorį metant pirmą kartą? Ir prieš kiek laiko tai buvo?
2015-12-18 13:18:39
ka gi aprasysiu savo svorio metamorfozes. apskritai virssvorio niekad neturejau, netgi sokeja buvau. iskart po pirmojo gimdymo, likus 1 menesiui iki mano 30 gimtadienio sveriau 63kg. visada gyriausi, kad ka ja ka, o valgyt galiu viska kiek noriu ir ka noriu-i kuna nejo. prisisnekejau...antra karta gimdziau baigiantis 5 nestumo menesiui, kaip zinot,istiko nelaime. sveriau 78kg. nesunkiai nusikrapste iki 70-72kg be jokiu didesniu pastangu. isejau vel studijuoti ir del svorio nesukau galvos. trecias nestumas man padovanojo 91kg. virssvori nurasiau vyresnio amziaus nestumui, hormonams ir pan. kadangi tiek niekada nesveriau, atrode ,,savaime aisku,, kad reikia svori mesti- juk negali zmogus taip atrodyti! kreipiausi cia i vietini instituta su visais primbambasais- na, tas atvejis, kai treneris per virvute sokineja su tavim.(tai buvo iskart po gimdymo, beveik pries 10 metu) pirma pastaba kuria gavau-jie nekovoja su emociniu valgymu. praleidau tai pro ausis- juk stora tapau del nestumo! ir tai buvo mano didziausia klaida. 22kg nukrapsciau ir vel grizau prie savo gyvenimo ritmo. visko buvo, visko atsitiko, ir emiau valgyti pati nesuvokdama kur klipmstu.Kaip as galejau buti tokia kvaila? augant svoriui mano ausyse eme skambeti pavojaus varpeliai-pradejau ieskoti iseities-ir vis jos nerasdavau. sportas nepadejo. sia vasara kaip oro uoste begau pasitikti dukros ir po 5 metru susiemiau uz sirdies- supratau, kad priejau liepto gala...Tolimesne istorija skaitykit is pradziu...
2015-12-19 07:50:30
labas rytas visiems, siandien man pasiankstinta luckyday vietoj rytojaus- vakare laukia gimtadienis, ir tai bus lietuviskas balius.
svoris 69,5kg ji jau buvau pasiekus ketvirtadienio ryta, vakar jis buvo soktelejes, siandien toks koks yra. Liko 4,5kg to go.
bandeliu namie nera, kai pati nepasirupini, tai niekas ir neparupina...
tad svoris krenta, bet apimtys beveik nesikeicia,ka tai galetu reiksti?zinoma, paziurejus puses metu rezultatus, tai pokyciai akivaizdus, bet perziurejus pvz kiek pakito per menesi- nelabai kas matyt.reikia sportuoti, aisku...
savo ateinancias svenciu dienas planuoju taip. Siandien luckyday. toliau laikausi plano iki kuciu. Kuciu diena dirbu, tad matinuosi pagal plana, vakare svenciu kucias. patiekalai daugmaz ,,sveiki,, gal kuciukai iskrenta is konteksto, bet be ju- ne kucios! Pirma kaledu diena maitinuosi pagal plana iki vakarienes- ja valgysim pas giminaicius- seimininke sveikuole, tad ,,nesamoniu,, ji negamina. Ji prancuze, todel lietuviskos misraines nesitikiu. Kas bus, pamatysiu, kai grisiu-papasakosiu. Antra kaledu diena visi kartu vykstame i baleta ant ledo, ka valgysim- dar nezinom. Kadangi beveik visa diena busim kelyje, reiks pagalvoti.Po to vel pagal plana iki Naujuju. Jie be abejo taps luckyday ir luckynight. Ir tuomet zadu 10 dienu laikytis iki sekancio sekmadienio,jau planines lucky day.
Taip pat dziaugiuosi,kad turesiu keleta laisvu dienu ir man labai norisi grizti prie savo spalvinamo Paryziaus, dabar tam visiskai neturejau laiko.Ir lietuvisku knygu kruvele laukia,Ir vaikai namie pabus- kartu paziuresim kaledinius filmus- ju daug dabar eina. Ir susitvarkysiu savo rubu spinta- ismesiu visus bulviu maisus- juk reikia siekti,anot Noros- super grozio! To visoms ir linkiu!
2015-12-19 19:41:54
Nuostabiausi rezultatai gruodžio galo periodui, Piešiny. Tu tikra šaunuolė. Tavo nuoširdumas tiesiog šildo. Jau nebetikėjau, kad tokių yra. Palaimos tavo siekiams, sparnų tavo svajonėms, lai skrenda ten, kur pildosi
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS