Sėkmės istorijų dienoraščiai / KILO.LT narių dienoraščiai / Vis dar jauna
2015-12-14 09:01:16
mano mazoji lanko menine gimnastika. treniruojasi individualiai C lygiu. trenere nusprende ja paimti treniruoti i aukstesni, B lygi grupiniams pasirodymams kaip rezervine nare. labai pergyvenau del to, bijojau, kad dukros ,,neperspaustu,, dar susirgs nuo itampos, kam to reikia...
ir stai, vakar pirmas pasirodymas publikai. renginys truko 2,5 valandos,. viskas vyko gerai. ir stai atejo momentas pasirodyti grupei. pajutau,kad man sirdis sustojo, visa palikau balta- juk kaip sekesi jai,nezinojau, treniruociu mums stebeti neleidzia. pamatytumet tu mergaiciu mamas- itin arsios damos, ..paaiskins,, tau kas kaip ir ka turi daryti taip, kad maza nepasirodys...
mazoji kriksta atlaike-suvalde ir iranki, ispilde visus elementus, jai pavyko susokti lygiu,kuris jai dar per aukstas. pajutau gumula savo gerkleje...
kodel tai pasakoju? ne tam,kad pasigirciau. mano mazoji parode man, ka galima pasiekti darbu. juk itin dideliu prigimtiniu gabumu ji neturi. ir trenere paeme ja ivertinus jos darbstuma ir MOTYVACIJA..
ir jai pavyko.
man tai labai didelis stimulas nepasiduoti paciai.aciu, dukryte!
2015-12-14 09:12:09
Piešiny, vaikai mokosi stebėdami suaugusius. Paprastai, artimiausius ;)
Tavo darbštumas ir motyvacija dabar (gerąja prasme) grįžta Tau bumerangu :)))
2015-12-14 09:44:06
FB stebėjau tavo mažosios pasirodymus. Labai patiko, likau sužavėta! Toks rezultatas pasiektas tik labai kruopščiu darbu. Piesiny, tai ką darai turi patikti ir turi norėti tai daryti. Matosi, kad tavo pagrandukas yra lankstus, jai tai patinka ir štai puikūs rezultatai. Beje, kada jos gimtadienis?
Tas pats ir su mumis. Jeigu tai ką valgai yra pakankamai skanu, nereikia per daug kankintis, nereikia kiekvieną minutę susitelkti į maistą ir tai vyksta tiesiog savaime, ir tai tampa įpročiu, rezultatai pasirodo gana greitai.
Bet jeigu patiekalai neskanūs ir jų tu tiesiog negali valgyti, tada krypsi į šoną 100 proc. Tuo pati įsitikinau. Darbas, kaip ir valgymas turi teikti malonumą, tada ir nuotaika puiki ir gyvenimas gražus :-).
2015-12-14 09:48:03
Sutinku su tavimi Piesini 100 procentu. Dauguma zmoniu stebedami kaip zmogui sekasi vienoje ar kitoje srityje mano, kad oi jis turi gabumu ir jam tas nesunku pasiekti, o va as tai nemoku, neturiu gabumu, man taip neiseitu. Bet deja gyvenime pasiseka tiems, kurie siekia, dirba, nepasiduoda ir eina link tikslo tiesiai. Kai nebijoma rizikuoti ir siekti auksciau, nei tuo metu esi pasiekes, pradzioje labai sunku iseiti is tos konforto busenos, bet jei is jos iseini, kili auksciau ir tas pakylimas jau tampa normalia busena. Visi kas ko nors pasiekia, jie paprasciausiai siekia :) Stai ir tu pati Piesini, juk pradejai siekti tikslo ir ji baigi pasiekti, o ne sedejai ir galvojai, ai cia ne man, plonomis gimstama...
P.S. Puikus mamytes rezultatai, pagaliau pamaciau nuotrauka visu planu :)
2015-12-14 19:46:23
aciu visoms uz komplimentus, juos visada malonu gauti...
ne viskas cia rozem klota.pabusiu nuobodi zanuda, bet papasakosiu kaip cia yra su tuo darbo dziaugsmu.nepasakysiu jokios paslapties, bet musu seimoje yra toks zodis kaip pareiga.ir patys tuo vadovaujames ir dukras mokiname, kad ne visa veikla gali ir turi buti maloni, kai kada reikia paprasciausiai DIRBTI. Dukrytes ilgoji treniruote trunka 3 valandas ir tai tikrai nera vienas istisinis dziaugsmas, ir pykciu ir asaru ir noro mesti buta. bet REIKIA uzbaigti darba, kuri pradejai. Man mano pacios darbas labai patinka, bet yra tokia privaloma dalis kaip popieriu tvarkymas- jo tai nekenciu! bet darau, nes REIKIA.
tas pats ir su kilo. uztrunka, kol susirandi megstamus patiekalus. o pradzioj valgiau ta kas paskirta- man tai buvo kaip gydytojo receptas, o vaistai, kaip zinome, kartus.
yra didele laime uzsiimti ta veikla,kuria megsti ir myli. bet musu seimoje tai nera pati didziausia dalis-didesnia dali uzima pareigos.
Galbut turetumem perziureti, ka mes darom blogai?...
...o kas tuomet isnes siuksles ir isves suni per lietu?....
2015-12-15 09:35:21
Butent Piesini, gyvenimas ne vien malonumai.... As irgi uz toki vaiku auklejima, yra pareigos ir privalai ju laikytis. Mano sunus irgi daug kartu futbola ruosesi mesti, bet neleidau, praeina tos dienos ir vel viskas gerai. Budama darbdave dideli pliusa deciau zmogui, kuris ilga laika sportavo ar uzsieme kita veikla. Toks zmogus buna atsakingas ir pasitaikius pirmam sunkumui nebega i krumus. As irgi pagaliau radau toki darba, tokia sriti, kuri man labai patinka, o tai manau yra didziausia laime :)
2015-12-16 14:07:58
gavau zinute is Loretuko, gal senbuves atsimenat tokia linksmu plauciu nare, prase jums visiems perduoti linkeijimu ka ir darau.
Loretukas triusia kaip bite, virsininkauja ir kovoja su savo dabuotoju nerviniu valgymu- pries sventes si liga ypac paumejo.
Ji pati zydi kaip roze ir pasirode savo zuiki puiki- puiku ir dailu suneli! labai saunus berniukas.
tai va. linkejimai visiems dar karteli nuo Loretuko!
2015-12-16 16:45:43
Ačiū! Prisimenu, kaip gi neprisiminsi :-). Į viską žiūri su humoru:-). Įdomu, kaip jai sekasi, reiks parašyti į FB ir paklausti ar vis dar yra tas staliukas už užrašu "Mažos dovanėlės stiprina draugystę" :-)
2015-12-17 07:39:13
vakar buvo kaledinis sventimas mazosios mokykloje. visi vaikai kazka atsinesa ir gaunasi balius, keiciamasi ir dovanelemis. vakarop susirenka tevai pasiimti savo atzalu ir jie vaisinami karstu vynu bei sausainiais, maniskis ir klausia- tai vyno turbut negersi? ne, sakau skaudama sirdim, mintyse pazadedama sau pasivaisinti per kaledas.
siryt gaunu priza- 69,5kg.tad perzengta 70kg riba! labai smagu buvusi devynetuka apversti aukstyn kojom.
iki, merginos, sekmingos jums dienos, ir as begu pasisokinedama i darba!
2015-12-17 09:41:12
Saunuole saunuole esi :) Puikus pavyzdys visoms, uzsispirimas ir atsisakymas pagundu atnesa rezultatu.
Rašyti atsakymą
Rašyti žinutę
Kraunama  
Praneškite apie klaidą
Kviečiu plačiau susipažinti su KILO.LT
Andriaus video konferencija - DABAR!
Andrius
Andriaus video konferencija apie mitybą ir sportą rugsėjo 3 d. nuo 19:00 iki 20:00!
Žiūrėti
Palaukite!
Žadėta staigmena ir pažadas Jums.
Jūsų KMI:
€5 nuolaida
Nuolaidos kodas:

Registruotis KILO.LT
Specialiam pasiūlymui pateikti, mums
reikalinga šiek tiek daugiau duomenų:
cm
kg
Turime jums dovanų!
Leiskite paklausti, Jūs esate..
ar
Mums svarbi Jūsų nuomonė
Remdamiesi savo narystės KILO.LT patirtimi, kaip tikėtina, kad rekomenduotumėte mūsų paslaugas savo draugams? (balais skalėje nuo 1 iki 10)
Ar KILO.LT projektas Jums yra naudingas?
Jūsų komentarai, pastabos (jei turite)

Prisijunk prie KILO.LT ir eik į kiną!
Įsigyk KILO.LT narystę šiandien ir gauk du bilietus į pasirinkta filmą bet kuriame kino centre "Forum Cinemas"!
Iki pasiūlymo pabaigos liko:
Pasinaudoti pasiūlymu
Specialus pasiūlymas: €5 nuolaida KILO.LT narystei įvedus kodą ''. Iki pasiūlymo pabaigos liko: REGISTRUOTIS